mama + sotul madalinei

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu nu cred in blesteme, dar cred in faptul ca parintii pot ucide sufletul pe care l-au creat. iar asta poate fi interpretat ca un blestem.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Asta e marea filmare in care Madalina isi lua adio. Filmarea cu care ne-a zapacit Maruta atatea zile, pe care o asteptam sa faca lumina, priviti si ziceti si voi ce credeti. Tb precizat ca filmarea e din luna mai, cand se pare ea a avut primele tentative de suicid.



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Am vazut. Se vede durere, parere de rau pentru cei care vor ramane, parca isi inghitea si lacrimile, dar se observa si hotararea de a face ce si-a propus,. Un fel de "tare rau imi pare de voi, dar tot o sa va las fara mine". Nu am asculat-o atent, am inteles ca se auzea si bebelul prin alta camera...Era pierduta, daca nici vocea aia a micutului nu a putut alunga raul ala de se salasluise in sufletul ei...nu stiu ce sa mai zic. Pacat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Pe mine m-a rascolit tare de tot filmarea asta. A facut cat 1000 de vorbe. Iar rasul copilului ei din fundal, e ....

Ingrozitor! Saraca, nu are parte de liniste nici acum.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Doamne fereste ! Filmarea este facuta intr-o camera intunecoasa, MAdalina are o fata obosita si brazdata de ganduri, isi opreste degetele de buze ca si cand ar dori sa-i sarute mai apasat pe care care vor vedea imaginile. Cumplit ! Ce o fi fost in mintea si sufletul sau ??? Groaznic, vorba Ancai W.inregistrarea asta face mai mult decat 1000 de cuvinte.
Numai ea stie de ce a fcaut gestul asta! D-zeu sa o ierte !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu vad nesiguranta si frica.
Dummezeu sa aiba grija de sufletul ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Macabru....

Si cand te gandesti ca cei ramasi in urma ei - ma refer la adulti ca puiul mic nu poate decat sa simta ca ceva nu e in regula - nu stiu sa o respecte pe fiica, respectiv sotia si sa n-o mai expuna in halul asta in fata tuturor celor ce traiesc din drama lor...

Va imaginati ce va crede acel beit copil cand va ajunge la scoala cat sa inteleaga ce spun cei din jur si sa auda rautati de la colegii lui... sau daca va ajunge sa vada aceste inregistrari cu rudele lui cele mai apropiate din partea mamei lui improscandu-i tatal...

Mi-e greata sa vad pasiunea pt scandal a unora ce vor sa se dea drept cei afectati cel mai rau - cei care au fost PARINTII EI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Pe mine sfarsitul acestui om m-a zdruncinat foarte tare...
sper din tot sufletul ca D-zeu sa o ierte

Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Impresionanta filmarea asta! te ia cu friguri...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Si pe mine m-a rascolit aceasta filmare...Sa-i fie tarana usoara!

POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput