Vine toamna in bostana cu PEPENASI de 2008 (195)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

MISS scuze, am scris cam in acelasi timp si n-am apucat sa citesc explicatia ta, de aia am intrebat ca proasta in targ de puncte... Am inteles acum

MARINA , cat timp se poate lua Peritolul? Ca sincera sa fiu, eu nu mai stiu ce a zis d-rita, eu cu sotul venisem tare inversunati ca daca ne prescrie medicamente clar nu-i dam, asa ca atunci cand a zis de Peritol mi-am inchis urechile Dupa aia am citit ce si cum si mi-am dat seama ca nu e dracul chiar asa negru si chiar se potrivea in situatia noastra. I-am dat o sapt. si apoi am intrerupt, acum sa vedem daca se mentine efectul sau ne intoarcem iar la nesomn si agitatie. Si noi avem cuvinte de astea care sunt la moda si le repeta mereu Si eu asa zic, ca o sa fiu cea mai fericita din lume cand o sa vorbeasca si o sa mergem de mana pe strada si o sa ma intrebe una alta si eu o sa-i raspund, nici nu-mi inchipui fericire mai mare

A, si mai am o veste buna, parca merge mai bine si relatia cu sotul, am hotarat ca de dragul copiilor sa incercam sa nu ne mai certam si sa ne regasim, pentru ca era clar ca si tensiunea din casa contribuia la starea ingrozitoare la care ajunsese Luca dpdv psihic. Si ne merge mult mai bine acum, ne straduim amandoi, mai am momente cand ma enervez, insa muult mai rar.

Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si Alexandru Matei (19.05.2010)
Doamne, ai grija de minunile mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gini75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bujo

Gini unde se deschide DM? Ca eu nu am auzit. Stiu doar ca se deschide Decathlonu ca trec pe langa el.

bujo mami de Filip



Bujo, uite www.dmdrogeriemarkt.ro/" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Am vrut sa va pun poza dar nu se poate.

Berf, va pun un www.cyrillus.fr/robe-ceremonie-rose.htm?ProductId=702143177_VP410781131&FiltreCouleur=0040&CodBouw=410781131#" target="_blank">link.
Am mai gasit si pulovarasul www.cyrillus.fr/cardigan-bebe-blanc.htm?ProductId=700153144_VP410781131&FiltreCouleur=0110&CodBouw=410781131" target="_blank">asta sau www.cyrillus.fr/cardigan-bebe-tunique-rose.htm?ProductId=700153130_VP410781131&FiltreCouleur=0040&CodBouw=410781131" target="_blank">asta.

Mi se pusa pata pe rochitza asta. Ma gandesc ca e ok cu un body alb si un pulovaras, nu? Plus pelerina :)

Fetelor HELP, HELP please. Mi se pare ca ala alb ar merge mai bine ca si model, dar al ro ca si culoare. Ce parere avetzi?



Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

mcoca este superba rochita.Parerea mea este ca merge mai bine pulovarasul alb pt ca este mai scurt si se poate vedea frumusetea rochitei mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Tecky, asa e, ai dreptate. Ala roz, mi se parea ca poate trece si pe post de veston cumva ...

uuffff greu ma


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

moni, pediatra a zis o luna si apoi mai vorbim....A, eu ii mai dau si tonotil N, asta pt starile de agitatie-nervozitate si pt ajutorul la vorbit. tot o luna. teoretic cica se da macar 3 luni dar dupa o luna vom vedea care sunt rezultatele, daca sunt...

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

fetelor, ce e ala DM?

vicky, nu e musai sa fie toata tinuta roz. si eu cred ca ala alb e mai potrivit. ii pui si un dres alb, papucei albi si cred ca e mai bine asa. dar tu mai cauta ca ai timp

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Marina merci. Adjudecat ala alb! Gata fac comanda. Vad eu mai departe :).




Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

vicky, uite www.bebecurier.ro/hainute-botez-fetite" target="_blank">aici hainite de botez dar sunt mai scumpe...si tre sa ai pe cineva sa ti le trimita...
colectia rustic imi palce mie.:)
----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

sau uite www.bebecurier.ro/p-demetria-botez-lanica-set-3-piese-fetita-pentru-botez" target="_blank">asta pt frig si e asa faina. si nici nu e asa scumpa. abia acum am vazut colectia toamna-iarna

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput