Ghiocei de martie-aprilie ***238***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21



www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.




_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multumesc pt urari si felicitare(Ayla)

dispar sa culc huna-terorista


In asteptarea clasamentului final "I love DC"




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

dodo-pui



dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Anaan imi pare rau prin ce ati trecut si va doresc multa putere si sanata multa


dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

FLORINELA stiu ca daca-l doare se poate scoate nervul, e greu ca la varsta asta se face cu anestezie generala, ca nu sta pacientul altfel. Stiu un pitic care a trecut prin asa ceva pe la 2 ani, ma pot interesa de dentist pediatru

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN trebuie sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ce sa va zic... sunt obosita si dezamagita, pe de o parte, pe de alta, ceva mai "inteleptita".

Daca va bate gandul sa mergeti cu trenul noaptea, poate va va fi de folos ce va scriu eu aici. Al meu cand a vazut compartimentul de tren a URLAT cam 40 min si la dus si la intors, pana a adormit. Era clar, il deranja locul care nu i se parea bun de somn, desi am luat bilete la vagon de dormit, first class. First class care n-avea aer conditionat, paturile erau stramte (nu zic de cum am dormit eu, ca atunci cand puiul e stresat ma apuca brusc puterile si pur si simplu nu mai simt ca mi-e somn), compartimentul mic, cam jegos, Cristi plangea si-mi arata usa cu degetul... La dus a plans tanguit, a adormit in fund cu capul pe mine si s-a trezit cred la fiecare 45 de minute ca sa mai traga o tanguiala. La intors, cand si-a dat seama ca il bag in aceeasi cutie de chibrituri, a urlat isteric, ma impingea sa nu-l iau in brate, dar - efectul peritolului - a dormit neintors de la 1 la 7. De la 7 la 8, cand a ajuns trenul, a ros suzi ( Pisigri), covrigi, a cantat la xilofon , a discutat cu tat-sau... Si bineinteles ca la 9 eram in parc

Despre sederea la socri... trist pentru ca ii cunosc de aproape 10 ani si acum sunt in faza de degradare accelerata, soacra-mea cel putin a inceput sa se mai ramoleasca, socrul e mai dur, in restul familiei is niste tulburari (faliment de firma, divorturi, numai nebunii), noroc ca au fost si ai mei care m-au mai ajutat cu copilul, ca e tare greu intr-o casa nesecurizata (cu detergentii si cutitele la indemana plodului) si o curte cu gaini - asta micu' ba se baga in apa lor, ba culegea gainatul...

Acum is cam obo, poate mai prind un ceas de somn, va si revin la povesti.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN trebuie sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

ca sa nu ma dati afara sunt si eu de/a voastra doar ca n/am mai scris de o vesnicie...
eu v/am citit uneori dar n/am reusit sa scriu.

crina ca si ghioceii voastri s/a facut mare, face tot felul de nazbatii, e frumoasa foc si ma uimeste in fiecare zi cu ceva.
am fost o luna la tara la mama mea apoi am luat motul (pe la 1,3 ani ca atunci a venit nana ei)am fost la mare si acum ne pregatim de munte.

de cum am intrat am si vazut ceva interesant, aparatoarea de pat. Ayla, eu ziceam ca e inca devrema dar am vazut ca e chiar potrivita asa ca sigur e urmatoarea achizitie. crina doarme cu mine si tati in sufragerie ptr ca in patut nu mai incapea...iar patul ei e plin de jucarii.

in momentul asta am inceput mai serios operatiunea olita da nu prea merge, daca o pun eu se ridica imediat iar singura se asaza dupa ce face pe ea. imi si zice "cis". voi cum stati la acest capitol? aveti vreun sfat?


silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!
Crina la mare!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

La multi ani DODO!

La multi ani mami de Novus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Va multumesc din suflet pt urarile la adresa mamei mele !!

Va servesc cu sampanie ca asta e preferata mea ! Am si niste aripioare la cuptor daca va tenteaza

Ayla, bine ai revenit din vacanta !! f frumos si la Hajdusobot la anu' o sa mergem si noi, mai schimbam Gyula

Daca nu esti la curent facem intalneala in 1-3 oct in Harghita, veniti ??

Aceeasi intrebare si pt Silvi pe care nu am mai vazut-o de tare mult pe aici dar ma bucur ca nu ne-a uitat!!!
Cu olita nu ajm ce sfat sa-ti dau pt ca inca nu am cumparat-o

Monnvas, welcome home !!

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Referitor la intalneala : m-a sunat si cel de la Denisa si e liber in acel wkd, camera e 125 ron/ noapte cu mic dejun inclus
Ar vrea sa il anuntam sapt viitoare daca mergem si sa-i viram un avans

Reiau oferta pt fetele care nu sunt la curent :

INTALNEALA NORDICA din centru
care va avea loc in 1-3 OCT

- hotel Edelweiss Sovata - http://www.hoteledelweiss.ro/index.php?lang=ro - 105 ron/cam
- pensiunea Denisa Lunca Bradului - http://www.pensiunea-denisa.ro/index.php - 125 ron/cam



Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput