Nascuti in suflet, crescuti in inima - cap.5

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

La multi ani tuturor Mariilor si Marinilor si in special lui Marian, viitorul copil al Korei. Sa dea DD sa ajumga cat mai repede langa familia lui. Va iesi soarele si pe strada mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR SI MARINILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

simo75 multumim!

alinamolnar si celorlalte fete care i-au transmis urari de bine micutului meu, va multumesc in numele lui...El nu este obisnuit sa se sarbatoreasca de ziua numelui, numai de ziua de nastere, dar noi vom schimba acest lucru dupa ce va veni la noi. Aseara am vorbit la telefon si taaaare s-a bucurat cand i-am spus ca maine vom merge la el.Abia asteapta si recunosc ca si noi...Am sa va povestesc cum a fost.Sper ca data urmatoare sa il aducem acasa...Deja ma cuprind emotiile cand ma gandesc la asta si la cum va fi viata noastra de acum incolo.Doamne ajuta-ne!

Kora

CARPE DIEM!(Traieste clipa!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Multumim frumos de urari!

Kora drum bun si sa veniti cu vesti bune.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

asi multumesc! LA MULTI ANI si toate cele bune scumpicei tale!!!Scuze pentru intariziere...

Kora

CARPE DIEM!(Traieste clipa!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Scuze de intarziere dar sper sa primiti urarile la fel de cu drag precum au fost facute.

La multi ani Matei pui de chrisum!

La multi ani Carmenul!

La multi ani SoriLea!


Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Am revenit si noi la normal dupa o vacanta intarziata, prelungita dar grozava! A fost ca o gura de aer sa petrecem 3 saptamani impreuna aproape toata ziua, pe acasa dar si prin locuri faine din tara.
Am fost si la buni si a fost o experienta deosebita!
Alexandra s-a jucat mult cu baietelul cu care a crescut si de care i-a fost dor. Am pregatit-o pentru vizita asta si reactionat grozav pe tot parcursul vizitei dar si la plecare.
Am vrut sa-i dam ocazia sa-si reevalueze ce simte pentru cei de acolo, sa nu ramana nici o clipa cu feeling-ul ca a pierdut (inca) ceva sau ca disparut pentru totdeauna ceva/cineva din viata ei.
Si din reactiile ei, am reusit asta pentru ca s-a linistit incredibil de mult de atunci si parca si multele temeri de care ne tot loveam au disparut!
Sunt tare bucuroasa ca am putut sa ne tinem de promisiunea facuta ei acum un an.

De azi s-a reintors la gradinita iar noi in formatie completa, la job-uri. Ieri era plecata la un moment dat de acasa cu al meu si mi s-a parut atat de ciudata linistea din casa. E adorabila si nu pot sa-mi imaginez cum as mai putea trai fara ea.

Pupam fetele si copiii minunati si va dorim numai bine



- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Bine ati revenit .

Noi ne-am inscris la scoala cu Razvan.Luni am fost si am depus cererea si urmeaza sa fac si dosarul prin ianuarie.
Nu-mi vine sa cred ca am copil de scoala.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetelor,

Mariaa pupici
Asi sa-ti traiasca ingerasii, ce repede trec anii........., nu l-ai inscris cam devreme? si noi tot la grupa pregatitoare suntem si deocamdata nu ne-am interesat de scoala, sa ma grabesc?.........

in rest suntem binisor, am ramas fara un dinte , iar acum ne chinuim cu stafilococul auriu (dr ei imi spune sa nu ma impacientez, ca este normal, are o amigdalita purulenta),sper sa scapam de el.....aaaaaaaaaa si inca ceva AVEM CERTIFICATUL DE NASTEREEEEEE, suntem membru cu acte in regula

Gabi_99 nu ati avut termen?

va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

dpluhovici- FELICITARIIII!!!!!!!!!!CRED CA ai o BUCURIE si MAI MARE SA TE VEZI IN ACTE PARINTE!!!!!!!!!!!
Spune-mi te rog cat a durat incuviintarea.ti-au dat termen repede??
va pup si de acum incolo sa aveti o viata linistita si frumoasa!

Mergi la inceput