Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***232***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

MIHA pt degetel nasii nostri i-au pus copilului o gutiera. E un soi de dispozitiv ca un aparat dentar. Incepusera deja sa i se strambe dintisorii. Gutiera i-au pus-o la stomatolog; acasa a dat-o jos, dar nici n-a mai supt degetul. Era totusi ceva mai mare si cred ca mai important decat dispozitivul a fost teama ca ramane cu dintii strambi (maica-sa fiind stomatolog, i-a indus o grija temeinica fata de sanatatea si aspectul dintilor). Nush la ce varsta era asta,cred ca in jur de 3 ani.

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ma duc la langa puiul mic! Noapte buna!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

`neata , va invit la o

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

MIHA, noi nu putem sta decat pana in 15 august, week-end-ul ala, atat, ca sotul nu mai are conced.
Pai la tine sunt 40 de grade in bucatarie, pt ca gatesti. Ia sa vezi ce racoare e la mine

Mami de minune mica


si mai sta si la et 4 pe vest

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Injineru' meu iar a dat la boboci... Asteptam cu interes ziua de maine...

pana sa treaca ziua de azi, cum s-a simtit azi-noapte? de la ce o fi un inceput de gastro...ceva regim cred ca ar fi bine. sa treaca repede

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Ramona, sper ca au gasit copilasul de care ziceai ieri!


si eu sper ... ca deja m-au trecut toti fiorii si ma cuprins o frica de toate astea.

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Noi (adica Pisilinca mai ales) am "scapat" de mare si de nisip; am plecat mai prietene cu piscina decit cu marea, din pacate, pentru ca nu i-a placut decit apa cu valuri...si nu prea am avut parte. Puii mei, acum castiu imi pare rau ca nu ne-am dus la Vama sau la 2 Mai; am ales Mamaia pentru ea, sa aiba apa "buna"...na, stim pentru la anul. Cu nisipul nu s-a imprietenit deloc-deloc; asta sa-mi fie invatatura de minte, ca m-am minunat eu de "fitzele" Gazulinei. Iaca a mea e si mai si...

noi la mare nu ne-am imprietenit deloc cu apa din cauza valurilor si destul de rece...dar cu piscina la malul marii si in curte la alina.n ....nu mai zic de nisip...peste tot avea ...dar si vecinii...in schimb la munte ia placut la nebunie... se juca, alerga, dormea de 2 ori pe zi a cate 2 h, acasa doarme 1 somn/zi de 3 ore...acolo se culca seara la maxim ora 22, aseara aici s-a culcat la 23... concluzie ne mutam la munte.

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:


pentru carmenada cu inamica si magda cu bebelusa si multi .


dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Hai ca pun si eu niste poze cu Sophiphi la 15 luni.


extraordinara superba, minunata...

dragastoasa de Drg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Neatza!Beau si eu o cafeluta aici cu voi!

POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput