*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (115)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Salutare!

Carmen wow, supermami, felicitari !sa-ti traiasca copiii!

Fetelor, in urma cu ceva vreme ziceam ca nu ma incanta ideea albumelor foto publice , intrati aici cand aveti vreme, inspaimantator!!!!:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154424&whichpage=1[b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Carmennigel 4 copilasi!!! Felicitari Supermami abia astept sa vad si poze cu ei.
Amalia chiar e baiat mare Luca la 9 anisori si se comporta ca atare....asa vad eu lucrurile din afara. Sunt sigura totusi ca si eu voi simti la fel ca tine cand va mai creste piciul meu.
Ginye o saptamana e o perioada destul de lunga, dulce pt Edy. Din pacate, nu stiu sa te ajut cu niciun sfat pt gestionarea situatiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Carmenngl1 Felicitari pt. bb4 si pentru curajul tau
Otilia ..poate nu te opresti totusi la 3
Oceanborn m-ai convins si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Am rezolvat problema cu nepotul bataus...m-am mutat sapt asta la soacra-mea.

Iza

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

neata fetele
[waw] ce de vesti
bebecrisfelicitari
nglcarmen felicitari super mami
amaliama bucur pentru reusita bv

eu tot cu contractii adica am zile bune si zile rele, tati incearca sa ma menajeze cat mai mult patul, baia, patul baia...si tot asaau aparut si prapaditele de dureri de spate de le-am avut si la Dimitrie daca stau mai mult de 10 min in picioare imi vine sa bat pe careva asa ma supara de rau.
luni mergem la doca sa vedem bubulina si nasparlosul de coil e mare, mic..cum o fi sa stea acolo inchis ca i-am promis nanaita....cam atat de la noi
19+


mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
si de gugulanul Dimitrie Gabriel 12.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

MAV cu scuzele de rigoare LA MULTI ANI! super mami sanatate si lui tai si voua ...sa ai parte draga mea de tot binele dein lume


buei ma ingrozirati cu pedofilii frate

19+


mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
si de gugulanul Dimitrie Gabriel 12.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Flori76! alexa_rozi! Multa sanatate si noroc!

Eli, stai in culcus ca stai bine

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 37+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

criss703multumim de intrebare. Nastrusnicii facem mereu, acum mai nou sare in pat si asta ca a rasfatat-o bunica ca eu eram impotriva. Dar ce sa ii faci.. nu cred ca nu este veo bunica sa nu isi rasfete nepoata sau nepotul. Asa ca am inceput sa accept si aceasta nastrusnicie. ne suim peste tot, isi deschude singura usile pe unde mergem, acasa sau in vizita. Am inceput sa urcam o scara chiar doua singure fara sa se sprijine. In rest pot spune ca nu sta locului deloc, dar nu scapam nici o nazdravenie.
Sofia ce mai face???? Nu imi spu ne ca este o cumintica... asa-i?

Bebecris sarcina usoara si la termen. Sa fie intr-un ceas bun.

[ed]ginye55 bravo... pentru situatia rezolvata. Cineva trebuia sa "cedeze", sa s edea la o parte. Pacat ca nu se joaca impreuna.

AmaliaDoamne ajuta ca ati reusit cu casa. Felicitari pentru toate realizarile.

Carmenngl1 ai un curaj teribil de mare. Bravo, esto i mamica curajoasa. Faci fata la orice situatie.

eliza_cri[/red] ai mai mare grija de tine si tne-ne la cuent. Trebuie sa fiti cumniti amandoua. Trebuie sa fie bine pana la capat Doamne ajuta!.



Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008)

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

La multi ani Flori76
Eli tin pumnii sa vii cu vesti bune de la dr si bine ar fii sa scapi si de durerile de spate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Oaww, carmen, patru copii mici???!! Felicitari! Este ceva imposibil pt. mine!

Oti, ai ajuns la termen! Yuhuu, acusi scoatem majoretele pt. ca de acum poti naste oricand!

ginye, este mai bine sa eviti un conflict daca nu ai cum sa il gestionezi! Asa cum ai facut tu.

eli, si eu sunt cu durerule de spate, dar nu asa de insuportabile deocamdata! Daca tin ceva greu in maini, atunci e de rau! Ai grija de tine, bafta la dr!

Ami, are mama baiat mare! Ce scump este! Inseamna ca este destul de independent si nu se tine de "fustele mamei" ! Bravo David!

bebecris, felicitari pt. sarcina! Deci despre asta era decizia pe care trebuia sa o iei!

ocean, pai asta este raiul netrebnicilor!

Poze

Mami de Remus , o minune!(10.10.2008) 17+

Mergi la inceput