Acei anonimi care pot scoate Romania din anonimat

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

M-a impresionat foarte mult acest subiect. Multa, multa sanatate atat juniorului cat si voua si jos palaria in fata voastra si a acestor medici minunati pe care ati avut norocul sa-i intalniti!


de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

pt ca ti-ai rupt din timpul tau pretios sa aduci un omagiu acestor anonimi care ne salveaza pe toti, kiar si pe cei ce s-au saturat sa traiasca in tara asta (nu-i retine nimeni).
Te rugam sa ai mare grija de sotia ta sa se odihneasca pentru ca X jr si tu aveti nevoie de ea sanatoasa si odihnita.
Sanatate multa si bafta pe viitor!

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008) si din nou cu baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionionel spune:

Povestea lui Andrei a fost publicata pe site-ul spitalului de mai mult timp, dar am uitat sa va spun. Am recitit tot ce s-a postat aici de cateva zeci de ori si, de fiecare data, simt aceleasi emotii foarte puternice.
Sunteti niste oameni minunati !

http://www.spitaluldecopii.ro/povesti-de-succes/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionionel spune:

Nu am mai scris cam demultishor aici, insa trebuie sa o fac.
Mi-ati fost alaturi in acele momente grele, poate imi veti fi si acum (desi se pare ca de data aceasta va fi ceva mai usor).
Maine (adica peste cateva ore) copilul meu va suferi o dubla operatie. Nu pot decat sa sper ca va rezista cu mult curaj (ca si pana acum) si ca acestea doua vor fi ultimele.
Nu stiu... imi e greu sa scriu acum, e tarziu, iar sotia mea deja e foarte obosita, sa ca o sa revin...
Noapte buna tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Doamne-ajuta sa fie totul bine si sa reveniti acasa cu juniorul sanatos

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Curaj puiutului la oeratie si multa forta mamei extraordinare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

multumim pentru randurile minunate

astfel de 'povesti' imi dau speranta ca lumea in care vor trai maine si copiii mei...de ce nu chiar aceasta 'tara a lui Andrei"...va fi una mai prietenoasa

mult curaj puiului mic, mamei lui minunate, si nu in ultimul rand tie...tatic cu suflet mare


Doamne Ajuta!




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Doamne-ajuta si multa sanatate! E o zi buna si asa va fi pana la sfarsit, o simt! O zi buna pentru toti anonimii!
Sanatate, sanatate, refacere rapida dupa operatii! Ultimele!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Ma rog la Dumnezeu sa ii dea sanatate copilasului vostru i tuturor copiilor bolnavi din lumea asta e groaznic sa ai puiul bolnav...Si voua sa va dea sanatate si putere, rabdare si incredere ca totul se va termina cu bine! Va trimit multe imbratisari calduroase si multe ..Medicii se poarta asa cum e normal sa se poarte un medic cu pacientul aflat in suferinta, adica uman ..si pt ei si pt eforturile lor un brat de , multa putere de munca si as vrea sa le transmit tuturor medicilor ca pt aceasta meserie esti ales de Dumnezeu pt ca Dumnezeu lucreaza prin tine..asa ca e mare pacat sa nu duci aceasta "misiune" la bun sfarsit, sa nu o practici cu daruire si interes..mai presus de bani si de conditii...Sa fii acolo pt pacientul tau atat cat iti sta in putere sa o faci. Inca o data multa sanatate tuturor..mai ales INVINGATORULUI vostru!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

sa dea dumnezeu sa se termine totul cu bine.

Mergi la inceput