Albinute & bondari de mar-apr '07 (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Buna dimineata!
Hai dau cafea! A ramas de la musafiri ...


Mady iti doresc sa fiti sanatosi si puternici pentru a o sprijini pe mama ta!

Diana groaznica intamplare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mady multa sanatate mamei tale si multa putere sa lupte cu boala. Si voua, ca sa puteti fii alaturi de ea.





Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Mady multa putere sa-i fiti alaturi mamei tale in lupta cu boala

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

A murit Madalina Manole ( s-a sinucis).
Ce ar fi putut-o determina sa faca gestul asta lasand in urma un copil de 2 ani.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Eu sincer, avand in vedere desfasurarea lucrurilor din ultimele luni, cred ca avea ceva cancer/boala incurabila in faza destul de avansata... altfel e cam ilogic sa te chinuiesti nu stiu cati ani as faci un copil si cand in sfarsit il ai sa te sinucizi...

Noi suntem pe-acasa, Alex se cam rasfata, dar de azi isi misca piciorul (cu tot cu gipsul) din proprie initiativa, se aranjeaza singur in fund in perne etc. E un inceput foarte bun, zic eu nu mai striga toata ziua dupa mine sa il aranjez si sa ii dau una-alta, am reusit si sa spal o tura de masina si cateva vase se mai trage si singur sa isi ia lucruri... si coloreaza. M-a pus si sa ii dezenez un tractor si un bulldozer pe gips deci i-a trecut si frica de el.

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
"If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon." (Emil Zatopek)
When you cross that finish line - no matter how slow, no matter how fast - it will change your life forever. (Dick Beardsley)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Dumnezeu s-o odihneasca. Ce pacat....

Absoluta, cica un an ar avea Petru / nascut candva in iunie 2009.



Mady . Multa putere va doresc.


Dana, parca ai dreptate cu incordarea asta astrala... ce facem sa iesim din ea??? Nu mai bine vorbim de perdele?
Ca era sa intru eu mintenas in depresie cand mi-am amintit ca peste vreo 2 saptamani incep munca si nu stiu ce ma fac cu baietii astia ai mei. Dar parca asta dintr-o data nu-i nici pe departe o problema asa grea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

sa lasam perdelele, io acum am alt of:

kitty ia baga poze cu NOUA bucatarie!!!!

cat despre madalina manole, Dumnezeu sa o odihneasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

oooooh, da, Kit!!! Bucataria cea noua din cauza careia am ratat sa te vad desi am venit mai mult de jumatate de drum spre tine!!!! (muuuult mai mult de jumatate....) Trebuie sa pui poze!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mady multa putere va doresc si mamei tale multa sanatate!!!
Sa luptati cu indarjire si sa sperati ca va fi bine.

Diana mi s-a facut pielea de gaina cititnd despre patania voastra,refacere rapida lui Alex.

Altceva n-am dispozitie azi sa spun sunt socata si cu un gust amar cititnd despre sinuciderea Madalinei,nu pot sa inteleg.Viata ne pune deseori la incercare si ne ingenuncheaza insa nu trebuie sa ne lasam infranti,n-avem voie.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Mady DD sa va dea putere sa o sustineti pe mama voastra in lupta cu boala! Multa tarie si ganduri pozitive.

Diana, Doamne prin ce-ati trecut! Sa se refaca bine Alexutu!

Mergi la inceput