sa ne numaram binecuvantarile (cap.6)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Happy

Sper ca restul fetelor sunteti bine. La mine, merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO
formule magice... Hocus-pocus, Abracadabra... .


pana acu' 5 minute as fi putut jura ca-i imposibil ca aceste cuvinte sa existe in engleza imi imaginam ca exista un echivalent al lor.

incepe sa para o adevarata distractie sa intre-un ac in piciorus



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grishca spune:

Happy, , ce bine ca exista si locuri in care lucrurile se intampla asa cum e normal sa se intample!

Tudor a implinit un an, e plin de energie si vb pe limba lui toata ziua!
Eu, in weekend, plec la mare, fara el. Ma simt cam aiurea, desi, oricum as fi fost fara el, ca e weekendul lui taica-sau. Oricum e ciudat ca eu ma duc cu mai multi prietni la mare si nu-l iau si pe el; pe de alta parte asa am nevoie sa ma rup macar pentru 2 zile de tot si toate.E pentru prima data in viata mea cand ma duc asa, single, cu gasca, la mare, e pentru prima data cand ma vor desparti atatia km de fimiu. Sper sa fie bine pana la urma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grishca spune:

Azi coltii sfasietori ai depresiei m-au prins din nou.
Tudor a plecat pentru o saptamana cu taica-sau si cu prietena lui in concediu. Nici nu stiu ce ma doare mai tare, faptul ca nu il mai vad atat de mult timp pe tudor sau faptul ca in locul meu, langa ei e altcineva...Tot ce stiu e ca e sfasietor...Eu trebuia sa fiu acolo langa puiul meu si langa cel care trebuia sa fie barbatul meu...Dar nu mai sunt si nu voi mai fi vreodata si se pare ca asta e o alta experienta prin care trebuie sa las trecutul acolo unde ii e locul si sa ma bucur de prezent. O sa mai trag vreo cateva reprize de plans si o sa plec pe drumul meu ,..Am atatea lucruri minunate de facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grishca spune:

azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Of, Grishca, de cate ori am simtit si eu aceste lucruri ... insa nu avem cum sa schimbam situatia sau sa intoarcem timpul (asta mi-am dorit io enorm ).
Profita de aceasta saptamana sa faci ce-ti place, sa-ti descarci si sufletul daca simti nevoia

Noi suntem ok. Giulia merge la inot, are legitimatie sunt atat de foarte mandra de ea, nu aveti idee


Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Grishca

Azi coltii sfasietori ai depresiei m-au prins din nou.
Tudor a plecat pentru o saptamana cu taica-sau si cu prietena lui in concediu. Nici nu stiu ce ma doare mai tare, faptul ca nu il mai vad atat de mult timp pe tudor sau faptul ca in locul meu, langa ei e altcineva...Tot ce stiu e ca e sfasietor...Eu trebuia sa fiu acolo langa puiul meu si langa cel care trebuia sa fie barbatul meu...Dar nu mai sunt si nu voi mai fi vreodata si se pare ca asta e o alta experienta prin care trebuie sa las trecutul acolo unde ii e locul si sa ma bucur de prezent. O sa mai trag vreo cateva reprize de plans si o sa plec pe drumul meu ,..Am atatea lucruri minunate de facut!

Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)



Imi pare rau Grishca

Si spui bine ca trebuie sa pleci pe drumul tau...hai, e vara, e soare, deschide-ti sufletul sa poata intra altcineva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grishca spune:

mamagiuliei , A_Iulia, va multumesc mult pentru suport. Deocamdata inima mea, iubirea mea e inchisa intr-un cocon, dar mi-am promis ca n-o sa moara pupa ci o sa se transforme in cel mai frumos fluture. Mai dureaza poate o vreme... Nu poate spune nimeni cat. Vom vedea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Eu am fost in Romania, sa imi repar dantura.
Fratele meu e dentist si mi-a refacut lucrarile care erau varza si trebuiau schimbate. Sunt super incantata de cum a lucrat si de faptul ca m-a scapat de o mare grija!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Buna fetelor, m-am intors si eu din concediu A trecut foarte repede, am pus niste poze pe fb. A fost si iubitul meu acasa, trebuia sa vina mai repede decat si-a planificat, fiindca tatal lui a murit Totusi am reusit sa plecam pt cateva zile, a fost foarte bine, macar ne-am mai odihnit. Ieri s-a intors la munca, eu am inceput de luni, deci incet-incet am intrat in normalitate. Abia astept sa merg la el, mai am o saptamana de concediu.
Grishca, sus capul, o sa fie bine!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput