Piersicutze de iulie-august 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

anagia, felicitari pentru bebelina!
buli, felicitari nasico! spui ca e sanatoasa tun bebelusa! felicit din inima parintii!
LA MULTI ANI si din partea mea pentru toti sarbatoritii acestor zile!
emilia, ce mai face trioul tau? ma tot gandesc la voi, mamicile cu 2 sau 3 bebei, cred ca e destul de solicitant. eu am stat saptamana asta cu 5 copii si .....

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui michella78

anagia, felicitari pentru bebelina!
buli, felicitari nasico! spui ca e sanatoasa tun bebelusa! felicit din inima parintii!
LA MULTI ANI si din partea mea pentru toti sarbatoritii acestor zile!
emilia, ce mai face trioul tau? ma tot gandesc la voi, mamicile cu 2 sau 3 bebei, cred ca e destul de solicitant. eu am stat saptamana asta cu 5 copii si .....

michella


Noi suntem bine acum,multumim de intrebare, ne-au trecut racelile, cei mari (care sunt tot mici ) merg la gradii. Acum ii astept sa ii aduca transportul acasa iar eu ziua sunt cu cea mica care creste mare a facut deja 3 luni si gungureste toata ziua cred ca va fi si ea vb ca Eveline.

michella 5 copii oauuuuuu.......doar nu ai deschis gradinita ?

Emilia mamii de Sara Natalie(13.04.2010)
Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norocuta spune:

La multi ani tuturor si din partea mea !

Citat:
fetelor, noi o sa fim plecati pana in toamna, toate pozele trimise pt album , (sub denumirea poze album 4 ani), vor fi prelucrate la intoarcere, da?


Anasia, despre poze...pana la toamna, eu le astept pentru site-ul Piersicutelor.

Drept dovada ca "trimisul" lor catre mamiciiulaug2006@yahoo.com nu e in zadar este aici, o pagina intreaga fiind dedicata fotografiilor/albumelor:
www.piersicute2006.tk

De asemenea veti gasi o mica colectie de linkuri simpatice, "perlute" si retete culese de-a lungul timpului, diverse utile, etc.
Sper ca se mai poarta movul.

O vara placuta tutror, oriunde va aflati .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

hey,hey ,hey ,pe cine vad eu!!!doamna draga pe unde v-ati ascuns???
Doamne ce surpriza!

norocuta,treci la raport pe pm sa nu bruiem aici subiectul.Te tzuuuc cu mare drag!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Salutare tuturor mamicilor si La multi ani tuturor piersicutelor si piersicutilor !
Vroiam sa va anunt ca m-am bagat pe contul de webshots si am pus toate albumele pe private....ceea se inseamna cel putin doua albume de pe prima pagina (si de pe blog) s-ar putea sa nu mai mearga....Adica ar trebui sa nu mai mearga...dar merg

Daca dupa ce cititi si subiectul asta decideti ca le vreti totusi publice va rog sa imi spuneti.


Pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norocuta spune:

Eeeeii Hannen, am avut emotii cand am tastat parola pentru DC ca nu am intrat de ceva vreme. Si eu te pup si sper sa ne auzim cat de curand .

pumpkin m-am ingrozit dupa ce am citit subiectul ala.
Am mutat deja pagina noastra cu poze si albume pe "ascuns" si, cand voi gasi putin timp, voi incerca sa o fac cu parola de intrare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norocuta spune:

Aaaa ...pana hotaram ce facem, am scos si toate linkurile catre Albume din blogul vechi.
Oricine doreste sa fac vreo modificare doar sa dea un semn, fie aici, fie PM.

E drept nu am mai scris de mult pe DC, dar am fost tot timpul cu gandul la voi (citeam constant).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

La Multi Ani piersicutelor!
21 Iulie
Tudor, katm13
23 Iulie
Robert Cristian, oncicu
Matei, Mali
24 Iulie
Andrei Vladimir, Ioana81
Andreea Maria, millikiki
Mara Ilinca, SimonaU
Alexandru George, TaniaForsea
David Kaname, elyia
Maria, Mirela79
25 Iulie
Antonia, Genie
Ioan Alexandru, Rucx

norocuta ce ma bucur sa te mai 'vad' pe aici...blogul arata super...multumim
pumpkin

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Pe 22 iulie am vazut ca a nascut Larissa un baietel pe nume Nectarie. Sa va traiasca draga mea si asteptam poze si impresii de la micuta Alexia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Sa va traiasca!!! Sa fie sanatos!!!
Va pupam Larissa! si Felicitari!

Babee pupa te rog sarbatorita zilei: Rebeca scumpa La Multi Ani! te pupa Lali

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput