Bravo Carla !Delfinasi de iul-aug 2010 (154)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Carmen felicitari pentru bebelina dolofana

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Mov, bine ati venit acasa! Sper ca bebe Mihnea Damian e cumintel si papacios .



Cris 38+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Felicitari Mov pentru bebicu' mare si cuminte. Sa va dea D-zeu sanatate si tot ce va doriti.

Eu tocmai am tras o tura de plans, asa mai fara motive, si cred ca nu sunt singura, cred ca toate avem momente cand parca se sfarseste lumea intr-o clipa. Dar trecem peste toate

33 + cu o de
AMR -6 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna seara
Offf, ce greu e fara net, nu stiu ce am lucrat , dar am stricat calculatorul...Dar mi-au trimis laptop de la birou, ca doar tb sa muncesc
La noi nici o schimbare, v-am citit, dar nu am ramas cu mare lucru...ma bucur ca toate sunteti bine.
Crispro.
Mihnea Damian, bine ai venit pe lume!!!!!Sa fii sanatos si sa ai tot ce iti doresti!!!


Paula, 36+ cu , Raul Codin
AMR 24 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senty_mary spune:

Oana pai si eu nu cred ca o mai port mult asa ca tot vreo luna o sa stau fara ea
Dragaico si al meu knd misca pleaca cu tot cu mate, ficat si alte organe ale maica-sii. au devenit cam dureroase miscarile iar la tine tre sa fie duble in intensitate ca ai 2 . dar nu comentez nimic pt ca asa stiu ca bb e bine chiar daca ma dor toate cand da cate un ghiont.

35+ cu Bogdan- Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Dragaica hai unde iti este optimismul? ...vezi ca pana la urma toate se rezolva...eu sincer cred ca optimismul conteaza foarte mult!!!



Oana 39+ Matei Marius

AMR 4 zile

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip




Nu-i vorba de optimism, e sentimentul asta de neputinta, nici de mancat nu mai am pofta, ma uit in frigider si nu ma atrage nimic, astept sotu sa vina de la munca sa-l trimit dupa ceva mai apetisant.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.




uff te cred, si incerc sa inteleg cum iti este...cu 2 bebei
crede-ma ca seara asa picioare umflate am incat ma dor talpile cand merg desculta pe parchet...dar gandul ca vin bebe-ii ne face sa uitam de toate nu-i asa


Oana 39+ Matei Marius

AMR 4 zile

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Buna seara gagici.
MIHNEA DAMIAN,BINE AI VENIT PE LUME,SA FII SANATOS SI SA ITI FACI PARINTII FERICITI.FELICITARI MOV
In sfarsit am prins si eu laptopul,nu mai am loc de sot.Mama lui de fotbal .La TV fotbal,la calc fotbal,o iau razna.Deja cand prin casa "hai rapid,echipa frumoasa,rapid" Si mai am si un motunache in burta care SIGUR va fi rapidist ca tat-so.
Las ca il fac eu balerin de ciuda
Belu,Bumble,Otilia.
As fi vrut eu o surprinza frumoasa sa fac,maine de ziua mamei,insa al meu motanel nu vrea sub nici o forma sa iasa din burta.Zilnic ma rog de dansul dar il doare la patina de mine
Azi am fost la medicul de fam iarasi,tensiunea 13/8 ,al meu aparat indica 14/8,dupa care am facut o portie de fasole cu carnaciori si un orez dulce.Iar acum stau cu burdihanu la lumina becului...



38+cu Paul Christian...IUBESC 2 BARBATI
AMR CATEVA ZILE pana la
Mami te roaga sa stai la caldurica pana la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

oana, si eu tot asa am de vreo 2 zile picioare umflate seara....ziua mai e cum mai e...insa seara....parca am niste pernute asa...in loc de talpi....
imi aduc aminte ca si la ale am avut la fel....dar macar Slava Domnului acum nu am prins asa calduri. Cand am nascut-o pe Ale tare cald mai era...
dragaica, si eu am avut azi asa o stare mai proasta si am fost irascibila cu toata lumea. Deja incep sa ma intrebe daca nasc, cand nasc...ma enerveaza sa explic la toti ca inca nu...

Larisa 37+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR 19 zile
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

hello fetele!!! Bebelul meu isi bate joc de mine . astazi de pe la 17 pana pe la 20 am avut contrctii la 6 min si durau cam 1 min. Am zis ura, asta e momentul, dar m-am gandit ca totusi nu e cazul sa ma bucur si am avut drep tate. Vroiam sa ma duc la spital dar tot ziceam sa mai astept, Acum am cate una pe ora. Ma duc sa citesc din urma si revin.

39+ Bogdan-Andrei
AMR azi, maine ... azi, maine... azi, maine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Uuuuuuu... HAI SORINA!!!

eu zic ca maine avem vesti noi despre tine, chiar daca s-au mai rarit contractiile, uterul a inceput procesul...

HAI SORINA!!! NASTERE USOARA SI BEBE SANATOS!

Cris, Razvanel (23.11.2004) si 35+ Rianna
AMR 4+ Doamne ajuta sa stea cumintica in burtica pana la termen!

Mergi la inceput