Bravo Carla !Delfinasi de iul-aug 2010 (154)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Oana, sa dea DD sa ajung sa ma rog ca fetele sa nasc... hihihi, ar fi haios, sa cad in cealalta extrema..

Felicitari Carmen pentru vestile de la medic. Bine ca nu se grabeste Leti. Si e voinica si ea.. 3200g... suupeer. Asteptam pozicile...

Cris, Razvanel (23.11.2004) si 35+ Rianna
AMR 4+ Doamne ajuta sa stea cumintica in burtica pana la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

vesti foarte bune Carmen, tine-o tot asa


Oana 39+ Matei Marius

AMR 4 zile

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_mm spune:

super, carmen+leti, astea da vesti.

eu cred ca ma retrag. nu stiu ce are matulica mea, dar e lenesa azi. de la 12 nu prea am simtit-o. ori de la 18 sapt (cu exceptia unei singure zile), mata asta mica a fost o spiridusa.
si sa va zic adevarul: mi-e frica. de cand am aflat ca placenta e deja de grad III, parca nu mai stau asa linistita cand nu misca.

sigur e alarma falsa. vine tati acasa si o trezeste el, dar poate reusesc si eu intre timp.

la toate burticile si mamicile.

Ela 37+ cu Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

mov, draguto, dar tu nu schimbi semnatura?!

dragaico, aseara vb cu sotul de tine si de celelalte burticute "duble" si nu ne imaginam cum e sa alaptezi 2 bb somnorosi ca a mea... si sa-i schimbi, sa-i imbaiezi etc... si nici macar cum iti mai plimbi delfinariul prin casa! eu cu una micuta si aveam o buuurtaaa... lasa ca o sa treaca perioada asta mai grea, te inteleg ca acum iti e greu, dar cine o sa mai fie ca tine/ca voi cu 2 minuni de care sa nu te mai saturi privindu-le?!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

Rodyka am uitat de semnatura.....nici nu am observat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Carmen, supervesti

Alina 35+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka


dragaico, aseara vb cu sotul de tine si de celelalte burticute "duble" si nu ne imaginam cum e sa alaptezi 2 bb somnorosi ca a mea... si sa-i schimbi, sa-i imbaiezi etc... si nici macar cum iti mai plimbi delfinariul prin casa! eu cu una micuta si aveam o buuurtaaa... lasa ca o sa treaca perioada asta mai grea, te inteleg ca acum iti e greu, dar cine o sa mai fie ca tine/ca voi cu 2 minuni de care sa nu te mai saturi privindu-le?!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)



Crede-ma ca partea asta ma face sa merg mai departe, la gandu ca in 2-3 saptamani am sa le vad fatucile mmi se incalzeste sufletu

Of la noi sunt 36 grade + umiditate cica o sa ajunga la 42grade , cred ca am racit de la aerul conditionat

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Wow, ce de vesti bune azi!

Fetelor, s-o tinem tot asa.

Crispro, nici eu nu stiu unde incape. De multe ori ma gandesc ca cine stie cum sta saracuta acolo, inghesuita. Cand stau in pozitia sezut imi ies doua colturi serioase din burtica.

Dragaica, eu inteleg perfect si am doar un bebe in burtica.


Cris 38+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ciristina_serban

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Neata si de la noi, am avut o noapte oribila, numai contractii nedureroase, cand le am parca ma trec toate caldurile si-mi bate inima mai tare, oribil. Ma tot controlez in chiloti, mi-e teama sa nu se intample ceva azi avem 33 saptamani si 1 zi, deci am intrat in saptamana 34.
Mi-a crapat burta se vede ca niste firisoare mov, la sani si fund la fel, am intrat in depresii, nu pot dormi abia respir, sunt enorma si nu mai termin cu vaicaritu. Am niste nervi in fund, nu suport pe nimeni, ma enervez repede, daca-mi zice ceva sotu ma apuca boceala.
E normal.......ca eu nu ma mai simt normala

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.




Dragaicoo, esti o mamica asa frumoasa. M-ai facut sa ma uit la poze special, dar nu am vazut decat o mamica frumoasa. nu-ti face grija cu starile proaste. Eu zic ca sunt normale, mai ales ca nu ne mai odihnim noaptea cum trebuie, dureri nu mai zic, plus nelinistea data de necunoscutul ce va urma. Pup si o ca sa te inveselesc.


Cris, Razvanel (23.11.2004) si 35+ Rianna
AMR 4+ Doamne ajuta sa stea cumintica in burtica pana la termen!

Cris, Razvanel (23.11.2004) si 35+ Rianna
AMR 4+ Doamne ajuta sa stea cumintica in burtica pana la termen!





http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Dragaica hai unde iti este optimismul? ...vezi ca pana la urma toate se rezolva...eu sincer cred ca optimismul conteaza foarte mult!!!



Oana 39+ Matei Marius

AMR 4 zile

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip




Nu-i vorba de optimism, e sentimentul asta de neputinta, nici de mancat nu mai am pofta, ma uit in frigider si nu ma atrage nimic, astept sotu sa vina de la munca sa-l trimit dupa ceva mai apetisant.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput