La Multi Ani,IOANA! Mai-Iunie 2009(82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Nemora, Cris, Lauraa multumesc!
Nemora ce scumpele sunt fetitele!
Deci si eu si fetele de la odisee sunte rascolite....
Ana Micu ce frumos ai povestit! Ce emotionant momentul aflarii vestii ca vei fi din nou mamica! Cum a fost experienta la "EvA"?! Daca eram din zona nasteam si eu acolo, dar in apa! Tu cum ai nascut?!


Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani Daniel!
La multi ani Dana!


Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelutza_c spune:

ana_micu ce frumos ai pove tu acolo...tare faina petrecere,ma bucur ca v-a lasat vremea,Razvanel ii tare scump in costum winnie,sa iti creasca mare si sa fie sanatos.la fel si tie iti doresc multa sanatate si la bebe mic mic.
alynta sa aveti distractie placuta pe sapt viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Am ramas datoare de zilele trecute cu salutari pe care vi le transmite Ely. Te asteptam sa mai scrii pe la noi cand poti.

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Buna fetele!

Ufff..inca mai am de recuperat un capitol,dar am intrat repede sa urez bondareii...

"La multi ani David Victor,Daniel...multa sanatate ,bucurii si realizari!
"La multi ani David ,fratior de Matei,sa ai parte de tot ce este mai frumos pe lume si multa sanatate!

"La multi ani DanaMi,multa sanatate,bucurii si impliniri!

Ioana...ce de emotii..felicitari pt sarcina...sa ai grija de tine si de bebe mic,si sa va dea D-zeu un fratior sanatos si mancacios ..veti o familie implinita si completa!DD le va aseza pe toate...

Noi am ajuns pana la urma vineri la pediatra,ca sa stau linistita ca urma week-end-ul...Din ce l-a vazut pediatra mi-a zis ca ar putea fi o gastro -enteritis,dar cum nu a vomitat,nu a facut febra si nici caca verzui-negru...s-a descartat..L-a vazut si mi-a zis ca arata tare bine,este bine hidratat..si nu arata a copil bolnav asa ca mi-a zis sa continui cu serul de hidratare,mancare usoara de regim si isi va reveni...Acum face kk bine..Pofta de mancare ca de obicei..asa ca e totul bine!

la toate

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)




Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
www.dropshots.com/MariasiDarius#" target="_blank">Poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

La multi aniDaniel!
La multi ani David!
La multi ani, mamica Dana!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=3" target="_blank">I LOVE DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Mihaela, Maria, Serialbastre multumesc!
Maria ma bucur ca e bine baiatul!
Serialbastre te intrebasem de prietena ta, cum de a nascut asa curand? Probleme?! Cum e copilul acum?

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

LA MULTI ANI DAVID VICTOR SI DANIEL !!!

va multumesc din suflet tuturor pt urari si imi cer scuze ca nu nominalizez dar e foarte tarziu si eu sunt foarte obosita, iar zilele astea nu cred ca o sa mai apuc sa intru pe net pt ca le am si pe fetele fratelui meu in cantonament la mine pt o saptamana. va doresc o noapte linistita .

mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009

AM IMPLINIT 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Visul de a fi 4 in februarie....a luat sfarsit de aseara in jur de 21.

Sunt internata in spital....din scurgerile acelea nesemnificative ca si cantitate ..m-am trezit ca dintr-o data curg cheaguri din mine. L-am sunat pe DR meu de la Eva si mi-a recomandat sa accept chiuretajul facut aici...era prea periculos sa plec acolo..am ajuns la urgenta si m-au chiuretat. Sarcina era oprita din evolutie..cauze necunoscute.

Va doresc numai bine.

Am laptopul cu mine, am internet..dar n-am chef de nimic.

***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_micu83

Visul de a fi 4 in februarie....a luat sfarsit de aseara in jur de 21.

Sunt internata in spital....din scurgerile acelea nesemnificative ca si cantitate ..m-am trezit ca dintr-o data curg cheaguri din mine. L-am sunat pe DR meu de la Eva si mi-a recomandat sa accept chiuretajul facut aici...era prea periculos sa plec acolo..am ajuns la urgenta si m-au chiuretat. Sarcina era oprita din evolutie..cauze necunoscute.

Va doresc numai bine.

Am laptopul cu mine, am internet..dar n-am chef de nimic.

***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***


imi pare rau sa aud asta, multa sanatate si capul sus, ai acasa un baietel minunat, aseara nu m-am culcat pana nu am vazut tot filmuletul si toate pozele, o familie minunata ....ai incredere in Doamne-Doamne ca o sa vina si bebe2....

sa ai grija de tine, sa te refaci repede, nu te lasa, ai toata viata inainte, esti tanara....

Mirela, mamica fericita de RADU-DEIAN (07.06.2009) si bebe2 e pe drum
12+

Mergi la inceput