Ajutor pentru terapia unui ingeras Ionela-Stefania

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

andreea ,am trmis pachetul dar am observat abia la posta ca nu mi-ai dat strada si nr......nu exista sau ai uitat?, fata de la posta a spus ca ma asteapta 2 ore cu adresa completa daca nu va trimite coletul asa pe raspunderea mea.......astept o veste de la tine cat poti de repede.

-------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Daca e dintr-un sat 'normal', de dimensiuni nu f. mari, nu prea sunt strazi denumite si numere. Lumea se stie dupa nume.



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

Da, Laura are dreptate. Fiind comuna este o singgura strada..principala. Postasii oricum stiu pe toata lumea de aici.
Iti multumesc mult ca ai trimis. Am vorbitcu adrian si a ramas ca nu i vom spune nimic Stefaniuei pana la venirea pachetului. Sa fie o surpriza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

am vb la posta si diseara o sa dea drumul la pachet , nu i-am pus foarte multe , pt ca nu am stiu exact cu ce se incepe scoala dar sper ca pana la 15 septembrie sa mai trimit un colet....pana atunci ma informez si eu de cele necesare ..... sper din tot sufletul sa-i placa ce i-am trimis si daca are vreo preferinta speciala sa nu eziti sa imi spui te rog , nu promit ca voi reusi sa o indeplinesc dar imi voi da silinta.

----------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

I-am creat lui Adrian o adresa de mail si un cont de paypal, la cererea lui anangel_lexi care a cumparat de la bazarul cel nou un saculet de botez(ea este din germania si nu are cum altfel sa il achite).
Problema mea acum: din cate am inteles de la Adrian astia de la BCR i-au dat card Maestro, care dupa cate vad nu merge atasat lacontul de paypal. Oare se mai poate schimba daca il trimit la banca? Sau? sfatuiti-ma ca nu stiu cum sa il indrum



dupa cum vedeti..eu sunt activa doar la ore din astea dubioase....Motivul se numeste Sebi si are ca principal hobby secarea mea de energie ziua (doarme per total 1 orajumatate pe timpul zilei....Dar NA...doarme noaptea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Andreea, nu stiu ce raspuns sa iti dau cu cardul la bcr, ca nu am idee. Dar revin cu rugamintea de a deschide un cont la BRD sau la BT pt Stefania. Simplu fapt ca e fara comision la depunere schimba multe. De ex. al meu sot (care face platitle pe la banci cand cumpar eu de pe bazar) mi=a zis sa-l trimit unde vreu, sa puna cati bani vreau, dar la BCR nu se mai duce ca se simte jecmanit pe fatza.



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Andreea, nu stiu ce raspuns sa iti dau cu cardul la bcr, ca nu am idee. Dar revin cu rugamintea de a deschide un cont la BRD sau la BT pt Stefania. Simplu fapt ca e fara comision la depunere schimba multe. De ex. al meu sot (care face platitle pe la banci cand cumpar eu de pe bazar) mi=a zis sa-l trimit unde vreu, sa puna cati bani vreau, dar la BCR nu se mai duce ca se simte jecmanit pe fatza.



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


uite il caut astazi si maine il si trimit la brd
acum are timp daca nu lucreaza.si numai bun,poate ii ataseaza aia un visa sau un maestro la cont.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

Anca de o mie de ori
Nu stiu cum saiti explic cat de fericita a fost cand a vazut ea tot ce i-ai trimis. Mai ales ghiozdanul roz si cu Hannah montana.
Trimite-mi te rog pe pm nr tau de telefon. vrea sa iti multumeasca chiar ea.
Inca o data multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

acum nu pot sa-ti dau nimic ca plang de fericire , ca i-au placut lucrurile trimise.....mi-a facut o mare bucurie pe ziua de azi....multumesc

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

Vesti bune....au reusit sa faca cont si la BRD,maine vine sa imi aduca datele. Si o alta veste buna este ca Adrian si-a gasit delucru, aici la noi in toplet.
Stefania merge la terapie in fiecare zi, face destul de intens din cate am inteles,dar doctorita de la baza de tratament le-a spus ca oricum ideal ar fi sa se duca si la oradea,pentru ca acolo este tratamentul 100% specializat pe afectiunile ei.
Ce am mai vrut sa spun si am uitat pentru cei care doresc sa doneze hainute pentru Stefania (tocmai am primit un pm de la mistral) este ca ea nu arata ca un copil de aproape 9 ani (mai degraba undeva la 6-7 ani). Am primit eu de la o vecina 2 perechi de pantofiori foarte draguti pentru IZa mea dar nr 32 (iza are 29) si amvrut sa ii dau ei sa aibe pentru la scoala...de unde,este chiar putin mai micuta ca izabela mea la picior.


Mergi la inceput