Prietene la bine si la greu - 24

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

am fost ieri singura,fara baieti la ai mei.sotul a fost de acord.sper sa reluam legatura.usor,usor,sa nu se supere nici ai mei,nici sotul care vea liniste si il inteleg.

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Tina, ma bucur sa citesc vesti bune de la tine. felicitari pt examene si bafta la licenta!

Miany, felicitari si tie si bafta in continuare!

Licuriciule, am salvat si eu reteta pt maine

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

seara buna

Multumesc mult pentru mesajele despre ochii iritati ai bebelului. Tind sa cred ca e de la nasucul infundat ( sau, mai corect, asa imi place sa cred). Nu are ochii rosii si nu da semne ca il mananca. Daca maine dimineata mai e tot asa mergem la medic ( sper sa ne si programeze)
Nu reusesc sa scriu fiecareia, poate mai tarziu... acum e tot maraicios


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Tina, ma bucur tare mult ca ai fost la ai tai, nu erau curiosi sa le aduci nepotelul?
Eu mereu le trimit poze si filmulete alor mei pe net, si taicamiu care cica nu imi vorbeste si cu care sunt certata' e mereu langa calculator sa vizioneze pozicile, da cica nu scoate nici un sunet, o vorba buna..Orgoliul din el..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

licurici ai mei ar fi vrut sa vada copilul dar nu s-a putut inca.si eu le-am mai trimis poze pe net si sunt fascinati de micut,mai ales ca e primul lor nepot.ma bucur ca macar am facut primul pas.
by the way,krelia am luat pampersi babylove si sunt super,extra incantata.am nr.4 si sunt muult mai mari decat pampers.in comparatie cu astia cu cat sunt mai mici nr.3 daca ai idee?eu as reveni la nr.3 de la baby love daca nu e prea mare diferenta ca astia par mari.
am inteles ca la dm au si niste pampersi eco.stii ceva de ei?

sunt prin zona.
piciul meu si-a schimbat programul si la 20.30 doarme dus(baita o facem pe la 20.00)
mai dau cate un refresh si fac teste pentru licenta.
sunt singura cu geo.sotul lucreaza.

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Taticule...m-ati uimit cu raspunsurile voastre despre perioada cu burtica. In sensul ca la majoritatea va e dor de ea desi unora v-a fost rau. Hm...Mie imi era asa rau dimineata ca vomam intruna si aveam niste greturi naspa...Dar, una peste alta, pesemne ca mica comoara adusa pe lume compenseaza tot.

LAURAIRINA imi ploua in gura numa cu minipizza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

[b]lidia[/b] si mie imi e dor de burtica.geo era un dulce acolo in trupusorul meu.daca lua sotul un viraj mai puternic isi baga capul sub sanul meu stang si se dadea jos abia cand coboram din masina.la ecograf dormea mai tot timpul.cand am facut 4d-ul avea un deget in gurita.a fost o perioada frumoasa(incerc sa nu imi aduc aminte ca pana la 4 luni nu am putut manca decat fructe,ca varsam non stop,iar in ultimele 2 luni abia mai mergeam de burtica.dar eram mandra ca inauntru era cineva).cand am nascut am fost extrem de fericita.mi-au dat lacrimile cand l-am vazut.stiam ca e al meu si nici acum nu ne vine sa credem ce minune am facut(eu si sotul=noi).

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

nu mai e nimeni?

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

eu is, da ma car repejor la un dus rece, ca nu mai pot de cald, si pe urma la dormaret.

G.N.F.W.Y.A.



Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

noapte buna atunci.

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput