Prietene la bine si la greu - 19

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Many, felicitari pentru ridicatul in picioare a lui Vlad!

Alexa, ma bucur f f mult pentru tine! Pupici pe burtica cu fetita!

Liliana, am vazut pozele si filmuletul, ce fain canta asa intre linguritele de papa.

Lalu, merci de explicatiune.

Krelia, sa-ti stapanesti sanatoasa baby mov-ul.

Ralu sari incoace cu coaja uscata si labartata ca ai promis-o!

Lumi, eu zic sa dai hotelurilor din antalya o sansa. Alege unul din hotelurile de top de pe tripadviser sau hotelbewertungen.de si n-a sa regreti. Carcotasii gasesc nod in papura oriunde, dar iti garantez ca turcii au talent sa te faca sa te simti ca un sultan. Garantat.

Monis, Andre, da asta cu vacanta de vara in Italia e celebra, inclusiv prin filme e mentionata.

Monica ce bine ca papa pitica!

Stephy mai bag un mesaj iespesiali for iu dupa miezul noptii!

Pupilici la toata lumea fara exceptie!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Lyly tare fain ii sta lui Alex in scaunul lui de masa, scaun de baie sau covoras antiderapant era ceva?

Ancutzule "ciupitul" lui Vlad este cam asa, deschide palma si apoi o strange cu unghiile pregatite de atac si prinde si strange si doareeee. Cu parul este o alta problema, ma prinde dar nu trage asteapta sa vada reactii si este tare amuzat.

Lalu ma bucura vestile bune despre printzesica

Monica te-ai acomodat in Georgia? cum sunt oamenii?

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetele, invatati-ma si pe mine cum e cu vacanta in Italia ca nu ma prind, da' in vacanta nu ma simt deloc. In Napoli a fost cineva?Nu am apucat sa va fac poze de la masa ca s-a halit repede tot, asa ca serviti cu incredere pe nv din ce a mai ramas. Am ascuns un tort de migdale pentru voi in frigi. Pitica a fost neprietenoasa, a culcat-o buni, peste 10 minute a urlat, curgea apa de pe ea. Acu e in pampers, habar n-am daca e de bine sau de rau, dar sunt cel putin 40 de grade si cu orice as imbraca-o ar curge apa de pe ea. Va pup, noapte bunapeseu: bere in frigider nu mai am, le-a furat pe toate Stephy si s-a imbatat, de aia scrie asa rar. Doar apa mai am pentru tine, asa ca scuza asta nu ma tine. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Many, am vazut la BE un scaun d-ala cu ventuze, la 100 ron, dar n-am luat

Ancutzica, ai papat tot tortul? sau Lalu, a expirat oferta la miezul noptii? ca eu nu l-am mai gasit

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

La multi ani fulgusorilor nascuti intr-o zi de 29, la multi ani micutului Radu si la multi ani mamicii Shtephy pe care o asteptam cu vesti bune.

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

si cum astazi, ca e trecut de 12, vom fi la o nunta, nu vreau sa ratez momentul de a o felicita de Shtephy, sa-i urez multa sanatate si iubire, si sa o imbratisez cu drag!!!

pui Radu de Lauradi

Vladutz de mami Many


pupilici tuturor si nb

peseu: nunta nu-i cu masa, asa ca sper sa gasesc maine ceva cinsteala p-aicea

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

SHTEPHY

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

No ca am vrut sa fiu prima, dar Teo a vomitat iarasi (a doua oara pe ziua de azi) si mi-a dejucat planurile. E clar un pui de raceala la noi.

Deci: La multi ani mami Stephy, sa ne traiesti si sa-ti traiasca si minunata familie! Multi pupici si un brat de flori!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
bere in frigider nu mai am, le-a furat pe toate Stephy si s-a imbatat, de aia scrie asa rar. Doar apa mai am pentru tine, asa ca scuza asta nu ma tine.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa







_
Ramona , mamica Stefaniei si a lui Iustin
Poze cu Strumfici
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Multumesc mult ,mult pentru urari .Ma faceti sa zambesc si sa dau apa la soricei in acelasi timp. mamici minunate.

Daca mai sunteti pe aici sa stiti ca am muuuuulta bere rece si am facut rost si de gin tonic cu gheata si multa lamaie. Asa ca si va pup cu drag.

_
Ramona , mamica Stefaniei si a lui Iustin
Poze cu Strumfici
_

Mergi la inceput