Clubul BRASOVENCELOR (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chichineata spune:

multumesc ramoon. pai ma gandeam si la aia , ca este prin zona. eu stau pe partea cealalta , pe violetelor , mai aproape de gradi 29.

azi am gasit ca au pagina de net, si am aruncat un ochi pe acolo (dar l-am luat inapoi). e, de partea cu atentiile nu scapam nicaieri? nu prea imi convine chestia asta cu atentiile. adica altfel il lasa sa moara?

la cresa unde este acum la fel afiseaza mancarea (cred ca sunt obligati)

o sa trec sa ma interesez daca o pot inscrie acolo la anul.

as vrea mai multe detalii daca se poate. eventual pe mes daca nu aici...(deea4deea@yahoo.com)

merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Buna brasovencelor,

Am ajuns si noi aici in Brasov si ne-am dori sa ne gasim ceva parteneri de joaca. Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ildyqo spune:

Hello fetelor,

Unde ati disparut toate. Tare liniste e pe aici.

Asi avea si eu o intrebare la voi. Unde duceti piticii la dentist? Vreu s-o duc pe blanca la un control stomatologic dar mi-e frica tare. Nu vreu s-o speriu ca dupa aceea o sa am probleme cu ea. Caut un dentist care stie sa lucreze bine, bine cu copii mici. Sa stie sa vorbeasca cu ea si s-o ia cu frumuselul si cu rabdare multa. E fricoasa rau. Abea am convins-o si la exudat sa stea cuminte, la vaccin e un dezastru.

multumesc anticipat.

Ildy Blanca Andreea (16.06.06) si Raul Felix (7.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Servus fetelor dragi

Va doresc din suflet Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi voua, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor.


danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

La multi ani, Stefanutilor!!! Nico, copilul tau e direct vizat! Sa-ti traiasca si sa fie sanatos, sa va bucurati impreuna de ziua lui si de sarbatori!
Fetelor, cica patinoarul olimpic e bestial! Si 10 lei intrarea nu mi se pare asa mult. Pe cand mergem? Sa mai dezlipim colesterolul de pe artere...!



Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:




Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

La multi ani dragi brasovence si un an nou plin de bucurii si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Va doresc din suflet un an buuuun, bun!





Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramoon spune:

Salutare! Si la multi ani!
ma interesa si pe mine subiectul cu dentistul...nu rapunde nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

dragi brasovence,


in aceste zile, pana pe data de 23 ianuarie, se voteaza orasul in care vor merge banuti pt utilarea maternitatii. Maternitatea din Brasov a intrat si ea in concurs, dar mai avem nevoie de voturi, mai exact, mai multe de 15..as merge chiar spre 20 de voturi...si mai mult.

Va rog, intrati pe facebook, pe "lumea mamicilor" si votati maternitatea din Brasov!!!
Va multumesc!!!

O zi buna!!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput