Copii din 1995-1983(37)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

mara,nu ai acaparat deloc subiectul....e normal sa fie asa,doar suntem intre prieteni si prietenii la nevoie se cunosc!

orice ai avea pe suflet impartaseste cu noi...descarca-te...


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

N-am mai intrat de ceva vreme pe aici, mai mult pe fuga, pepitul e intr-o faza in care daca nu-i in brate e sigur agatat de nadragii mei...

Si ce citesc??? flower, te imbratisez, va fi bine, nu se poate altfel. Va tin pumnii si imi pare rau de vestile proaste. Va fi bine, ok? Trebuie!

Va pup si pe restul, acum ca e denisa in vacanta mai vin sa recuperez, il mai plasez strategic. De fapt intrasem sa va dau raportul dar iata ca s-a trezit minunatul mic. fug...


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mara fruntea sus va fi totul bine sunt sigura.
Intra aici si descarca-te ori de cate ori poti ,noi suntem umarul tau

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ati plecat toate in vacanta?


mara,mai zi-ne de voi...ati plecat?asteptam vesti si ne rugam sa fie totul bine!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Ne-am intors si, din pacate, Tiberiu chiar are nevoie de aceasta operatie. Sa va spun cum ma simt dupa ce atata timp am crezut in rapoartele medicale si investigatiile celor mai buni de la noi? Dupa ce am crezut ca am scapat de tot calvarul...si ca putem sa ne permitem sa fim ca restul lumii

O echipa formata din investigationisti, chirurgi si cardiologul sef au ajuns la concluzia asta. Dealtfel, cand chirurgul cu care am purtat corespondenta ne-a oferit clueul, am citit si stiam deja ca in 90% din cazuri e nevoie de asta. Numai ai nostri nu stiu nimic despre asta sau nu pare sa-i intereseze.

E bine ca am ajuns la timp, ca situatia e reversibila, ca mi-am ascultat instinctele si am plecat dupa o a doua opinie. Ca am reusit sa disociez respectul pt medicul care i-a facut corectia totala si ce stiam despre TG muresul de acum 9/10 ani si ceea ce am reusit sa citesc printre randurile parintilor care merg in ultima vreme acolo. Dupa interventie cordul isi poate reveni la normal. Exista insa un punct de unde lucrurile devin ireversibile chiar cu interventie. In caz de neinterventie se ajunge la heart failure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mara, ma bucur ca ai venit cu vesti. Stii cum se spune, ca in tot raul exista si un bine! Sunt sigura ca va fi foarte bine pana la urma, tin pumnii sa puteti merge cu formularul, poate aveti noroc si cei de le tg. mures vor semna...Daca strangeti bani, da si aici un semn. Putin cu putin se aduna. cu mult drag, sa stii ca m-am gandit de multe ori la voi si asteptam vesti.

Ceilalti? Au intrat copii la licee? Cum a fost?

Noi am ajuns de o saptamana acasa, am scris pe blog putin despre cum a fost si am pus poze...cand voi avea timp voi scrie mai pe larg la calatorii. Dar pana atunci muncesc, timp de 4 saptamani, uneori si 10 zile pe zi. Am programul stabilit din mai inca, nu e surpriza.
Surpriza placuta e ca din august incep facultatea, m-au acceptat la Kalmar si ma asteapta o perioada grea. Dar asta, mergem inainte. O sa fie si la noi pana la urma lucrurile asezate si va fi altfel. Azi Silvia imi spunea ca sunt prea batrana sa mai fac scoala, ca de ce nu stau acasa, ca ea ar fi taaaaare fericita!
Diana e in continuare in Ro, ii e dor de acasa si noua de ea si inca nu stiu cand vine...sper ca pana incepe scoala sa o vedem si pe ea.

si o vara faina mai departe!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Buna tuturor!
Se pare ca vacanta s-a resimit si pe forum.
Si concediul nostru s-a terminat.
Inapoi la treburi.
Copil adolescent- licean - reusita deplina - prima optiune, stiinte sociale cu engleza intensiv la Colegiul National Dimitrie Cantemir, unde ultima medie de admitere a fost 8.71. Prima admisa a avut 9.58. (Al meu a avut 8.93, media lui din cls 5-8 fiind cea mai mica - 9.35 ca niciodata nu s-a stresat pt note f mari. Insa e bun la mate, dupa mediile afisate) In clasa sunt 30 de elevi: 24 fete si 6 baieti.
Mai dificil a fost sa facem optiunile intr-o ordine a preferintelor. Dupa negocieri, rasturnari de situatii (adica de optiuni) am lasat la latitudinea lui prima optiune - stiinte sociale, urmatoarele fiind de mate-info, printre care am intercalat si filologie cu engleza. Ca la nebuni! Sper sa fie fericit si multumit cu alegerea facuta! Mie mi-a ajuns tot stresul asta. (Noua!!!)

Flower, te pup si te incurajez cat pot, desi primordiala e reusita obtinerii celor necesare pt. interventie. Doamne ajuta! N-am cuvinte!

Mihaela, ce repede a trecut si vacanta voastra! Abia astept sa-ti vad pozele de pe blog! Mi-am aruncat un ochi dar doar in fuga.

mQQm, pe tine, pe Pepitzel si toate ajutoarele din jur! Poate doarme mai mult data viitoare.

Mihaela770, dar a plout la voi p-acolo, nu a fost de gluma! Din pacate, vara asta n-am ajuns la mare. Dar poate mai exista o speranta! Va si pe voi!

Andra, merge treaba?!... Robert a plecat, s-a intors, ca nici nu-mi mai amintesc ce program aveati peste vara?!...

Va imbratisez pe toate - Sanca, Vic, Mikki2, mhldvrc, Mirela68, Alma samd si astept noutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

, buna seara
, credeam ca numai eu am probleme , cand acum, aflu ca sunt altele mult mai mari

Mara, am amutit, va doresc tot binele din lume, sunt alaturi de voi cu ganduri bune Doamne ajuta!
Agho, felicitari lui Andrei

si tuturor

La barza chioara-i face Bunul Dumnezeu cuib, banui ca stiti la ce ma refer, nu ... Mihai e licean, a intrat la Rosetti, stiinte ale naturii -engleza intensiv - a doua optiune (nesperat de bine, la ce medie a avut-7,89) ... primele 5 erau la plesneala, ultima medie fiind mai mare decat avea el
Ty a luat 8.85 la BAC(se putea si mai bine, dar asta e), oficial e studenta la University of Bradford - BSc Archaeology, daca la facultate nu platim, cazarea ne seaca(2500 £/an) si trebui dati toti pana pe 5 septembrie, pentru ca nu cunoastem pe nimeni un UK , care sa fie guarantor ... ce-om face nu stiu, poate-o avea si ea bafta ca Mihai, si-a dorit prea mult sa plece si trebuie sa o las, n-o pot dezamagi.

pisicile meleDulciuri si www.onetruemedia.com/shared?p=925050778218a8309405fd&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">M & Ty de si


Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Servus la toata lumea! Eu, pe-aici prin zona am fost mereu, dar sincer n-am avut chef de nimic...

Sa va fie de bine vacantele si astept sa citesc care pe unde ati fost. Mihaela stau cu ochii pe "calatorului ii sade bine..."
Felicitari copiilor liceeni si studenti si succes pe mai departe!
Mara , multa putere va doresc si tot binele din lume

Noi, am tot muncit si in we am mai facut cate o iesire. Am fost la Bucuresti la concert Gary Moore, la Sighisoara in ultima zi de festival si cam atat. Andrada a fost o saptamana la o prietena, la Tg Mures si in rest plictiseala maxima.

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Salutari si de la noi.
Mara asteptam vesti bune si sunt cu gandul si rugaciunea la voi

Mihaela_s ma bucur pt tine si iti doresc putere.

Agho Robert pleacxa pe 2 august la mare in cantonament,apoi pe 15 august in Cehia la turneu.

Miha rock felicitari Tatianei .

Mirela
ce -mi place ca va gasiti timp pt concerte,va invidiez.

Noi suntem bine,muncim mult,ne zbatem ,insa Dzeu nu ne lasa.Incerc sa-mi fac treaba in timp record pt a-i distra si pe copii ca doar e vacanta,asa ca un gratar,strand,parc,chiar daca de cele mai multe ori as zacea in pat.
Edy vorbeste din ce in ce mai mult,acum aproape ne ameteste.
Maria e Maria ,cateodata dulce si gingasa,alteori aspra si pusa pe nazdravanii,incerc sa le tin piept si sa ma adaptez ritmului lor.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput