Copii din 1995-1983(37)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Nu stiu daca isi mai aminteste vreuna dintre voi, dar printre primele cuvinte pe care le-am scris cand mi-am facut cont a fost ca TB este copilul pe care si l-ar dori orice parinte. A fost si este atat de pozitiv si increzator[noi avand la randul nostru incredere maxima in echipa si mai ales in chirurg]incat cu siguranta recuperarea atat de buna si rapida are fara indoiala legatura si cu asta.
Restul, a fost ceea ce ne-am asteptat si cu mult mai mult de atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

flower-power, ma bucur sa aflu ca ati reusit sa ajungeti acolo si ca totul merge atat de bine. Recuperare usoara lui Tibi si multa sanatate.

Dia/Dida/Disa (cum ii spune al mic dupa dispozitie) va multumeste de urari si le intoarce sarbatoritilor pe care i-am ratat intre timp.

Va pup pe toate.


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

Mara,
Ma bucur atat de mult ca sunteti bine. Intram in fiecare zi sa vad daca este vreo veste de la tine.

Multa sanatate puiului tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Mara pentru vestile bune.
Recuperare cat mai rapida, si sincer iti zic, ma bucur ca au decurs toate bine.
Sa auzim numa de bine!

Celor cu numele Mihai / Mihaela / Gabriela va doresc La multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Flower-power, ai un luptator viteaz! Ma bucur mult pentru voi.

Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Nu stiu altii cum sant, dar eu cand ma gandesc la .....
Elliot al meu
Sa va citez din ale lui:
"Relatia cu prietenii, si familia, trebuie tinuta separat..."
Copilul asta parca ar lucra deja in "corporate world..."
Ieri, in momente de disperare, l-am amenintat ca o sa-mi iau liber de la servici la ora pranzului (ei au pauza 1 ora), si o sa vin la liceu, sa avem pranzul impreuna...
Buuuun, si asa am ajuns sa vorbim. In primul rand sant depasita, si nici nu stiu nimica (opinia scumpului meu adolescent). Copii din ziua de azi, nu mai sant ca pe vremurile noastre. Ei au prieteni, dar nu trebuie sa se viziteze, sa-i cunoasca si familia... Au IM si chat pe calculator....

Ca asa imi vine sa pun ciocanul pe toate calculatoarele din casa... de numa. Zilele astea a fost disperat ca i-am interzis accesul pe PC. Pai cum o sa comunice el cu prieteni??? I-am aratat telefonul. S-a uitat la mine, de parca EU mi-am pierdut mintile.... Telefon???? Pai ce-i aia???
Unde m-a pus pe ganduri... Copii vostri vorbesc la telefon?Astazi am stat si am navigat ore in sir pe FB la spionaj...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

MARA , ma bucur de vestea buna! Recuperare usoara lui Tibi si multa sanatate! Ai PM de la mine , te rog , cand poti si ai timp , scrie-mi!
Tin pumnii in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Ieri ne-am externat, maine mergem la control, TB e foarte bine, echilibrat hemodinamic, saturatie O2=100%. Luni ne vom intoarce in tara.

Nici in visele mele cele mai vise nu speram sa decurga totul atat de OK. Astazi am facut o plimbare in parc toti trei. Este o toamna superba aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

N-am timp sa scriu prea multe(sper sa revin cu un mesaj mai complex) dar trebuie sa spun ca ma bucur enorm pt voi Mara si ii urez lui TB sanatate cu carul

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Mara, ma bucur mult,mult pentru voi. Felicitari!
Cred ca ati avut zile f grele...Ma bucur nespus ca s-a rezolvat.

Noi suntem bine. Scoala, munca, treburi casnice si in rest...ce mai putem si noi

tuturor

Mergi la inceput