Loc de intalnire al vechilor aspirante cap. 17

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Am reusit sa pun cateva poze de asta vara.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Dana, sper sa nu ajungi acolo totusi! Nu-s ce se intampla, dar aud tot mai multa lumea ca este in pragul divortului!
Ma duc sa vad pozele puse de she!
Astery

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Dragele mele, nu aveti idee cat de mult ma bucur sa vad un pic de miscare aici...si eu am lipsit mult, o vreme chiar nici nu am citit (rusine sa imi fie ), iar cand am revenit nu stiam unde sunteti. Cu greu am gasit subiectul.

....na ca m-am emotionat !!!
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandana

dana, sa va traiasca copila!
eu inca multumesc lui Dumnezeu in fiecare zi pt a mea desi.... am imbatranit la propriu de cand mi-a umplut viata!

acum plang ca o proasta ca am gasit-o intamplator pe Androix la subiectul despre scoala

pup p e toata lumea!

dandana mamica de gargarita iubita 17.07.2006


Acum am vazut ca mi-ai scris! Nu plange Si eu ma bucur tare ca ati scos subiectul de la naftalina.

Dana, sa va traiasca micuta si sa va bucure sufletele! Si poate nu ajungeti sa va despartiti.

Sheherezada, ce frumusete de fata!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Buna dimineata!
Razvan al meu a implinit 6 ani ieri .
E baiat mare, in toamna merge la scoala la clasa 0...

Si eu ma bucur tare mult ca ne-am regasit.

Anca Wish?
Tumpi?
Lachione?
Mirelutza?
OanaB?
Asi?
Liana?

Sa fac prezenta, poate mai revin din fetele vechi si foarte vechi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Oooo, ce-a trecut timpul! La Multi ani Razvan! Sa va bucurati de el astery!
Mirela e o burticoasa, are 5 luni cred, nu-s daca mai scrie pe aici pe undeva.
Chiar ma gandeam zilele trecute cand am vazut o poza cu una din fetele lui Anis, cat de mare era, si asta m-a facut sa ma simt batranaaa, de cand bantui pe forumul asta, a trecut atata amar de ani si eu tot ca la inceput sunt, o biata aspiranta! Imi vine cateodata sa-mi bag picioru si sa las balta speranta si visul ca intr-o zi o sa fiu ca voi, cu o minune alaturi, dar tot eu ma trezesc la realitate si-mi spun ca as fi cea mai mare fraiera sa arunc speranta in prapastie, s-ar putea sa n-o mai gasesc niciodata!


De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Astery, la multi ani!

Vale

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Ce ma bucur ca v-am scos la lumina!
Astery, sa-ti traiasca Razvanelul!
Incerc sa-m fac curaj singura, si sa gandesc pozitiv, dar cand ceva se rupe si vrei refaci sa fie ca nou, ramane totusi nodul si nu vreau sa traiesc toata viata de-acum incolo cu noduri.

Eu nu mai stiu cum sa pun pozele cu mandra mea, doar daca vreti sa-mi dati pe PM adresa de mail sa v-o arat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Shehe, acum am vazut poezele cu cea mica si este o frumoasa! Sa-ti traiasca si sa fie cuminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Androix multumesc,seamana cu tatal ei
astery La multi ani pentru Razvanel,eu am emotii inca de pe acum gandindu-ma la scoala
valentinag eu cred ca atata vreme cat inca mai ai sperante nu e totul pierdut.Desi, eu am ramas insarcinata, atunci cand toti doctorii nu mi-au mai dat nici o speranta.Si mi-au zis ca pe cale naturala nu mai exista nici o speranta.Si totusi...Cred ca am folosit de prea multe ori cuvantul speranta.Neuronul meu e cam obosit!
Relya
dana Imi doresc sa nu ajungeti la divort desi exista unele cazuri cand e mai bine asa.
Multumesc pentru complimente.Cat despre cumintenie...Maia e hiperactiva.Si m-am obisnuit sa traiesc alaturi de o mica tornada.
la toate fetele.

Poze

Mergi la inceput