Loc de intalnire al vechilor aspirante cap. 17

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandana spune:

hai ca am revenit!

nimic, nimic?

pup pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:


Am intrat si io pe forum dupa o pauza de vreo doi ani (si mai mult chiar)...citindu-va mesajele m-a luat un dor de voi, de vremurile alea cand stateam toata ziua pe forum...
Eeee, ce vremuri !

Chiar daca am lipsit de aici deseori m-am gandit cu drag la voi...

toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Chiar ....ce vremuri si ce mult a trecut de atunci cu bune si rele.

Noi ne-am intors din vacanta si incercam sa ne intram in ritm, desi e greu.In curand incepem aprovizonarea pentru scoala si nu-mi vine sa cred ca au trecut deja 7 ani.Doamne ce zboara timpul.
Eu m-am reprofilat si incerc sa ma hotarasc in ce directie sa merg.

Va doresc o vara minunata in continuare!

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Dupa o pauza de 4-5 ani, am revenit sa mai si scriu pe forum, nu numai sa citesc.
Au trecut ani si intre timp am devenit si mamica de fetita, pe care am adoptat-o anul trecut in noiembrie, mai avem de asteptat pana in martie cu finalizarea adoptiei, cand speram ca o sa fie bine. Cea mica este o zgatie superba de 1 an si aproape 11 luni( este nascuta pe 1 martie), care ne-a schimbat total viata.
Mi-a lipsit tare mult comunitatea de aici, numai ca timpul meu a fost si este foarte limitat si nu am mai avut timp sa scriu, dar nici noutati nu aveam cu care sa ma laud. Nu stiu cand o sa mai pot intra sa scriu dar poate ca aducand din nou subiectul pe prima pagina, mai veniti si voi cu noutatile voastre.
Daca mai stiti ceva de Lachioane spuneti-mi si mie de ea, poate imi dati nr ei de telefon pe PM , daca-l mai aveti,pentru ca eu nu-l mai am.
Va doresc o zi buna.



Dana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Dana, sa-ti traiasca fetita, sa va bucurati de ea!
Lachi inca mai scrie p'aci, o sa vada ea si-o sa-ti trimita PM, daca nu, o s-o trag eu de maneca!
De la mine,nimic nou! Cand o sa fie, o sa fiti primele care aflati!

Relya, ce placere sa te citesc!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandana spune:

dana, sa va traiasca copila!
eu inca multumesc lui Dumnezeu in fiecare zi pt a mea desi.... am imbatranit la propriu de cand mi-a umplut viata!

acum plang ca o proasta ca am gasit-o intamplator pe Androix la subiectul despre scoala

pup p e toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

M-am tot invartit de ceva vreme pe aici intrebandu-ma unde ati disparut si ce s-a intamplat cu voi.Ma gandeam ca poate multe dintre voi si-au vazut visul indeplinit intr-un fel sau altul si mi-ar placea sa stiu mai multe.M-a cuprins si pe mine melancolia gandindu-ma la vremurile cand eram doar o aspiranta.
O sa incerc sa pun poze noi cand voi avea timp.
Pupici,
Florentina


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Ce bine ca ati mai revenit!
Multumesc pentru urari,in legatura cu copilul, numai ca de vreo 3 zile parca traiesc un vis urat din care nu stiu cum o sa ies. Acum cand totul parea atat de frumos al meu "da cu bata-n balta" si tare-mi e ca ajung la divort.
Sper din tot sufletul sa se termine cu bine pentru noi toti si mai ales pentru binele copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Prezent!
Ce bine, ce frumos, cate aduceri aminte...
Shehe, eu ma bucur f. mult ca ai revenit!
Pup toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

dana poate o sa-ti aduca un zambet pe buze.
astery pupici si sanatate multa la gandacei.
Promit sa incerc sa pun poze noi cu Maia dar nu sunt sigura ca voi reusi.Am stat atat de mult departe de calculator incat am impresia ca nu mai stiu nimic.

Poze

Mergi la inceput