Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009(46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!
La multi ani sarbatoritillor de azi!!!
La mine au fost parintii mei in weekend..si cum a fost si fain afara am tot iesit la limbare si nu am deschis calc decat ieri seara cand am citit din urma.. mai pe diagonala...ca eram super obosita.
Ramonik tu vrei sa faci tae bo acasa sau sa mergi undeva?
Fetele din Iasi pe unde stati si pe unde va plimbati cu copii?? Poate e careva aproape de mine..si ne vedem la impins carutul
Sa aveti o zi si o satamana buna.
Va pe toate

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Ionela, Alinussa se faca cat mai repede bine copii vosti. pt cei bolnaviori

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Salutare
Fetelor,m-am intristat cand am citit despre BPA-ul asta...si eu care folosesc bibe de cand s-a nascut banditelul...azi merg sa caut din sticla...si nici tetinele nu le-am schimbat pana acum,dar nici uzate nu sunt.Astia pentru bani ne omoara cu zile...nu se mai satura odata
MONIS,frumos cadou,sa le folosesti cu placere..intreb si eu...stiai sa mergi pe role sau ai invatat foarte repede?Ca in poze pare ca sti demult sa le folosesti

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

eu i am scris la cap.trecut.vreau si eu un sfat de la diana daca are timp sa citeasca mesajul dela cap.trecut.e ultimul.

mami de bebe stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neatza

eu nu m-am organizat azi ca sa am timp si de scris, zic doar atat pentr moment: Alinus, nu stiu sa-ti raspund. Incearca sa scrii la juridice, acolo sigur iti raspunde cineva, dar cauta subiectul potrivit si pune datele complete - adica in ce fel a prelugit cic-ul la 3 ani, de cand pana cand etc - pentru ca asa e mai usor pt ceilalti sa inteleaga si sa raspunda. bafta


cu rotinele v-am zis, ne vedem in parc si cine vrea sa se dea e veri uelcam. plec si eu pe afara, pup you all

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

neatza

eu nu m-am organizat azi ca sa am timp si de scris, zic doar atat pentr moment: Alinus, nu stiu sa-ti raspund. Incearca sa scrii la juridice, acolo sigur iti raspunde cineva, dar cauta subiectul potrivit si pune datele complete - adica in ce fel a prelugit cic-ul la 3 ani, de cand pana cand etc - pentru ca asa e mai usor pt ceilalti sa inteleaga si sa raspunda. bafta


cu rotinele v-am zis, ne vedem in parc si cine vrea sa se dea e veri uelcam. plec si eu pe afara, pup you all

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)


ok, merci mult. Intru sa vad la juridice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

strumfy, sa-ti traiasca pitica

si celorlalti 2 sarbatoriti de azi, Razvan de mami tiusca si Anna de mami Elenic

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

'ello all!

ceva....ca pentru ziua de luni (stiti voi, ca asta e cea mai urata din saptamana )

O doamna intra la farmacie si ii cere farmacistului arsenic.
Acesta intreaba:
- Doamna, la ce va trebuie arsenicul?
- Ca sa-l omor pe sotul meu!
- Doamna, nu pot sa va vand arsenic pentru acest motiv, imi pare rau, spune farmacistul.
Atunci doamna scotoceste in poseta si scoate o fotografie cu sotul ei care facea dragoste cu sotia farmacistului. Acesta se uita la fotografie si spune:
- Ah, scuzati-ma, n-am stiut ca aveti reteta.

Un politist cu radarul opreste un participant la trafic pentru depasirea vitezei. Politistul ii zice soferului:
- Stii, am avut eu presimtirea ca voi da o amenda, d-aia te-am si asteptat toata ziua.
- Pai, am venit cat de repede am putut!

Nu va suparati doamna doctor, mi-e rusine sa va spun, sufar de priaprism, am erectie permanenta. Ce-mi puteti da?
- Un moment, va rog! Doctorita dispare si se intoarce dupa cateva minute. M-am consultat cu inca patru colege si va putem oferi casa, masa si 1500 de lei pe luna.

Patru `calculatoristi` se intalnesc la o bere. Unul incepe sa povesteasca:
- Am agatat aseara o tipa beton. am dus-o acasa. eu incins, ea incinsa. - (Ceilalti privesc cam plictisiti) - Ne-am apucat sa ne dezbracam chiar din momentul in care am intrat pe usa . am pus-o in picioare, rezemati de perete... - (Ceilalti sunt gata sa adoarma) - Ne-am cautat o noua pozitie si am asezat-o pe birou, chiar pe tastatura noului meu calculator...
Este intrerupt de ceilalti, care se trezesc brusc:
- Aaa! Ce calculator ti-ai luat ?...

Un tip bea intr-un bar si se adreseaza femeii de la masa alaturata:
- Beam din berea mea si ma gandeam…. Sa mai beau un rand sau te plac si-asa?

>>>>>>>>>>>>>>>

va pupam pe toti, cred ca o sa vorbesc si eu cu iepurasul sa-mi ia rotile ...ca mi-a facut mie pofta un nene cu un carut...pe care l-am vazut acum ceva vreme...in parca

brb...iesim in parc

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

ne-am intors si noi din parc..a fost frumos dar mie imi e rau de obosita ce sunt..plus ca s-a pus un vant urat...

Dymomo....as fi vrut eu ca totul sa fie de la natura...dar ti-ai gasit...fiecare kg in minus e o lupta

Ramonika pai nu ti-am spus ca dupa ce nasc ma pun pe treaba..de fapt fac ce mi-ai spus tu...mai putin sport..am incercat dar apoi m-a durut tare operatia. Cu timpul dupa operatie..nu stiu ce sa zic..cred ca depinde de fiecare acum. Eu totusi in mai putin de 2 ani...am avut 3 taieturi..asa ca..stau deocamdata cumintica..

Ionelamaria sanatate multa lui Mihnea...sa va intoarceti cu solutii miraculoase!

RamonaC azi am vb cu mama ei...maine le dau drumul acasa piciul nostru se simte mai bine!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

noi suntem in carut la curte la socri.e superrrrrr afara.
ne auzim mai tarziu.

mami de bebe stefan (15.11.09)

Mergi la inceput