Ce filme bune ati mai vazut? (9)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madybulancea

Buna...azi am vizionat www.cinemagia.ro/filme/eat-pray-love-487256/#" target="_blank">Eat pray love.....cu Julia Roberts super frumos!
nu stiu daca a mai zis cineva,dar simteam ca trebuie sa va zic...


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi



am inceput si eu sa ma uit (ca mai facut curioasa ) dar sincer nu am rezistat mai mult de jumatate ( si asa cu pauza).....cat de plictisitor mi s a parut.... poate cealalta jumatate o fi mai interesanta


mami x2 , de fetita cu codite si s 26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

12 angry men din 1957. e prima data cand vad filmul. un film extraordinar, de colectie. nu trebuie ratat. cinefilii imi vor da dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

La pianiste (2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:


In ultimele saptamani am vazut : Inception - nu cred ca exista film cu Di Caprio care sa nu-mi placa , poate Titanic nu prea e pe gustul meu.
Am vazut si Remember Me - trist film si finalul chiar a fost neasteptat.
Am plans la My Sister Keeper in hohote dar chiar mi-a placut filmul

Mai am o gramada de filme pregatite sa le vad dar nu prea am avut timp, poate in vacanta de Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Va recomand cu caldura The kids are allright, Juliane Moore si Anette Bening fac un cuplu foarte reusit !

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui madybulancea

Buna...azi am vizionat www.cinemagia.ro/filme/eat-pray-love-487256/#" target="_blank">Eat pray love.....cu Julia Roberts super frumos!
nu stiu daca a mai zis cineva,dar simteam ca trebuie sa va zic...


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi



am inceput si eu sa ma uit (ca mai facut curioasa ) dar sincer nu am rezistat mai mult de jumatate ( si asa cu pauza).....cat de plictisitor mi s a parut.... poate cealalta jumatate o fi mai interesanta


mami x2 , de fetita cu codite si s 26


Asa e la inceput..dar a doua parte e frumoasa...


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theeaxtr spune:

salut... am vazut multe filme si am cam o lista pe care le-as recaomanda si mi-au placut e vorba de : district 9 ,star trek ,the da vinci code ,inception,the jacket ,the unborn,resident evil,push,the hangover,acorss the univers,the transporter ,NY taxi,Taxi, seriale prison break ,psych,stargate univers...si daca vrei ceva desene animate funny ice age sau garfiel and friends ... succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

The Twilight Saga: http://en.wikipedia.org/wiki/Twilight_%28series%29

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

The king´s speech, Black swan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

eu am vazut "Osama". nu stiu sa zic dc bun neaparat dar extarordinar de trist. poate ca e asa de trist ca nu mai poate fi si bun ...

Mergi la inceput