Copilasi din 2002 *72* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Laura, pe cealalta Laura o intrebasem. Dar fiindca am aflat, sanatate lui Andy, sa treaca repede mucii!

Stefan este ok, nu prea mai este ragurist (oricum era doar putin, insa el fiind mai sensibilos cu plamanii - desi de cativa ani este ok - am zis ca mai bine suflu in iaurt). Dar cum o viroza nu vine niciodata singura, Matei este miooorlaaaiiit, a dormit prost la pranz, a tusit sec de cateva ori... Vreau caldura!! Sinzi, trimite si pe la noi, ca-ti trimitem si noi zapada!!

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Gabi, succes lui Lili la inot! Chiar daca stie, e bine sa-si consolideze cunostintele si sa-i fie recunoscute "oficial".

Laura (mama lui Andy), multumesc pentru informatii si tuturor le multumesc pentru incurajari. Acusi plecam la doctor, am emotii!

Nicoleta, sanatate baietilor!

Robert si-a primit cei 5 Euro, a avut si ceva despre ghiocel in lucrare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Cristina-ne gandim la voi.Sa veniti cu vesti bune!!

Off, deci si Matei e necajit de raceala...

Andrei al meu e pe fervex, ceai si vitamina c.Sper sa treaca.

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, sanatate si voua, se pare ca Matei este ok. Eu cred ca il supara si vreo maseluta... Ca are niste baluteee! NU are muci, nu a mai tusit... Mai are cate un mucusor mai uscat pe nari, o fi fost asta de vina?? Stefan este ok, doar ca tusea uneori este seaca, alteori rupe...

Cristina, sa ne spui cum a fost cu Robert. Sper sa veniti fara trimitere de ochelari.

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cristina, a durat cam 2 ore sa imi faca parul...o tipa din Jamaika mi l-a facut...si a fost tortura!!! M-a durut rau...si apoi pana l-am desfacut ma deranja non stop...dar eu am si parul sensibil!!!! Dupa ce l-am dat jos...aratam ca o oaie...dar odata ce l-am spalat, s-a lins la loc!!!


David face inmultiri simple...dar prin adunare, si problemele de genul asta le rezolva prin "skip counting"...adica a numarat din 4 in 4 pana a ajuns la 24...

Va trimit caldura ...la noi e atat de frumos...in perioada asta ma bucur ca locuiesc in Florida!! hahaha...Pana nu vin caldurile nesuferite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Gabi, succes lui Lili la inot! Chiar daca stie, e bine sa-si consolideze cunostintele si sa-i fie recunoscute "oficial".

Laura (mama lui Andy), multumesc pentru informatii si tuturor le multumesc pentru incurajari. Acusi plecam la doctor, am emotii!

Nicoleta, sanatate baietilor!

Robert si-a primit cei 5 Euro, a avut si ceva despre ghiocel in lucrare.


multzam... problema e ca ea nu stie sa inoate numai gura-i de ea...

cum a fost la dr?



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, musai sa povestesti despre prima ora de inot! Sunt curioasa daca va spune ca de fapt nu stia... asa de bine!

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nu trebuie sa poarte ochelari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Super!!

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Of, asa tuseste Stefan.. dupa ce toata ziua a tusit rar! Acu pe seara, dupa baie, a inceput mai des... Sta si maine acasa (eu de marti nu am vrut sa il las, dar am zis ca hai, sa incercam si asa, poate-i trece... miercuri iara am vrut sa-l tin acasa, insa avea filmul...). Matei nu a tusit deloc, nu are probleme cu nasul... doar la mancare face fitze... Incepe sa ma enerveze tare vremea asta, ca daca era cald acum nu mai pateam asa... trecea iarna fara episoade urate... sper ca asta sa nu fie urat... Luni pleaca iar A, pana miercuri, daca e sa fie nevoie de mers la medic am cam incurcat-o... Uf! Sper sa-l repar eu pe Stefan, iar Matei sa fie ok. Trebuia sa ne vaccinam si contra capuselor...

Hai ca m.am plans destul... Ma retrag spre nani...

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput