"LMA!!!ghiocei de martie-Aprilie 2009**173**"

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

shasa e ziua...si te vad pe aici...m-am uitat de 2 ori sa fiu sigura



Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

cafeaaa: monique-4, pulifrici-5, viop-2, dodo-pui 5, bogdana2, gaza 3, shasa4, monique 4; in ritmul asta... mai facem noi poimarti cafea

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

dyana atat dau ,atat avem...



Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Salutare,

Bris e tot cu diaree... Desi acum, lucrurile se prezinta asa: un scaun normal, unul... nasol! A facut si un eritem fesier in zona "prunei" si nu inteleg cum, ca am schimbat-o cum auzeam ca face KK. Febra a facut 37.5 si in rest starea ei e destul de buna...



Georgiana, imi pare rau pt funduletul lui Bris, sa-i treaca
Cred ca nu se mai considera diaree daca are si scaune normale, nu ?



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

M-am uitat in gurita lui David aseara si mi-am dat seama ca ii ies 4 dinti odata sus De asta cred ca are reprizele de urlat in fiecare seara

Olga, mamica lui David iepurasul


4 dintr-o lovitura !! dintosu' !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Salu'

Sunt pe la pagina 16 de la cap trecut.

Carmenada, cand mai aveti probeleme de genul asta, si voi fetelor (adica daca ramaneti impotmolite), dati un telefon la mine. Noi mai scaotem lumea din noroi, avem troliu si shufe si tot ce trebuie si in plus ne place la spa.

Revin, ma duc la recuperat



merci mult, dar la noi era mai greu sa ajungeti ca stam in Craiova desi ne-ar fi prins bine ..Sa stii ca m-am gandit la tine, mai ales ca in zona era un traseu prin padure si 3 masini care faceau off-road insa dupa ce au evaluat situatia noastra si au decis ca nu ne pot ajuta ca nu au ce le trebuie.

Zi-mi si mie te rog, troliu este mecanismul de care povesteam eu ca ne-a salvat? Dar shufe? Cred ca incep sa va inteleg pasiunea pentru pentru off-road-ul Cred ca ieri am luat cea mai mare portie de adrenalina din ultimul an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Ieri am iesit pana la farmacie si am lasat-o la baby einstein cu maica-mea. Dupa juma de ora cand m-am intors am gasit-o asa. Cand is eu acasa adoarme numai la tzitzi!
Am mai pus cateva pozisoare, sa va arat ca si io am (re)inceput sa scot copilu' la aer (de fapt mergeam la pizza, dar prin aer, da?) si sa vedeti ce pasionata se uita ea la desene animate.



Admirat frumusetea care vad ca se pune la curent si cu produsele cosmetice , buna alegere

Ilinca, ce biscuiti molfaie Sophihi ?? ca nu stiu de care sa-i iau si eu Alexandrei si sa nu stau cu nodul in gat ca iar se ineaca



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

georgiana310 la diaree scaunul e foarte acid. de aceea s-a iritat. chiar daca ai schimbat-o imediat, tot a intrat putin in contact cu pielea. dupa ce ii trece diareea va trece si eritemul fesier. daca poti las-o putin fara scutec.

vaccin priorix. andrei nu a avut reactii adverse de la priorix.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veron1ca spune:

Imi puteti trimite linkurile plantatiilor ca sa va votez? nu le mai gasesc
sa nu uitati nici de mine ...../plantatia-lui-veron1ca/


http://flickr.com/gp/37812378@N03/VF07D1
mami Vero & printesa Andreea Diana 6.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui veron1ca

Imi puteti trimite linkurile plantatiilor ca sa va votez? nu le mai gasesc
sa nu uitati nici de mine ...../plantatia-lui-veron1ca/


http://flickr.com/gp/37812378@N03/VF07D1
mami Vero & printesa Andreea Diana 6.04.2009


Sunt pe mail-ul comun, adaug-o si pe a ta acolo in lista si te vom vota

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput