"Dovlecei de sept-oct 2009 *96* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Buna dimineata dragele mele

O primavara insorita si minunata sa avem !

Liliacule,multumim de martisor

Mada, mamei tale si tie spor la treaba



Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Liliac multumim de martisor, si pupici pentru mica mofturoasa si pentru tunsulici.

Croco multumim pentru detaliile de la masaj, e bine de stiut ca putem gresi fara sa vrem...multa bafta in continuare.

Frangutza multa bafta astazi la dr, sa veniti numai cu vesti bune. Cat despre diversificare, stai calma, ca ai tot timpul din lume.

Elle eu sper ca piticii tai au plecat la plimbare, nu de alta, dar daca mai stau mult la tine, mi-e ca ma molipsesc si eu...si devine molima. Hai, pupam frumoasele.

Raluk

Kawaichan ce povestesti tu acolo este obsesia si frica mea cea mai mare...ufff..bine ca ati ajuns ok pana la urma.

Manga sper sa rezolvi problemele cu analizele, sunt un stres in plus.

Anco ai niste minunatii acolo de nu ma mai satur sa ii privesc...sa iti traiasca!

Mimika sa iti fie de bine vizionarea , sotul ca sotul ce m-a dat pe spate, dar mamis al tau e de nota 10.

Mada multa sanatate tatalui tau si stai calma, desi e greu, de imbratisez cu mare drag.La multi ani mamei tale!

Offff Dana ce sperietura cred ca ai tras, bine ca erai in zona. Pupam Ana cea frumoasa.

Monica am salivat la tortul ala de am umplut tastatura, madru baiat mai ai si tu.

Anomis Dinutzu nu e baiat gras, e doar in putere, cum ii sta bine unui barbat...va pup si poate ne vedem dc e frumos afara!

Miha ma ingrozesc de fiecare data cand citesc de diagnostice puse aiurea si de vorbe scoase din gura fara rost de oameni care ar trebui sa fie competeti. Ma bucur ca Matei e ok, vorba ta, poate asta a fost ritmul lui. Multumim ptr schemele de diversificare.

Sper ca nu va suparati, dar am scris din amintiri, de aia sunt alandala.

Va pup.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Buna dimineata!
Sa avem o primavara superba,plina de bucuria si rasetele micutilor nostrii.
Tudorita ofera un martisor "duamnelor" si domnisoarelor.

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Mai sunt multe de spus, dar eu sunt la pamant...efactiv ma scufund. Acasa la mine e dezastru cu pusul gresiei, meseriasul mi-a nenorocit placile ca nu a fost in stare sa le taie cum trebuie, nu arata cum vreau, e pe departe de a fi totul terminat, casa e in haos, praful este de nedescris....e jalnic, sunt terminata de-a dreptul...m-am mai certat si cu soatza din dotare de era sa se ajunga la decizii radicale.

O sa fac poze cu patutul cand voi avea unde sa il montez.

In schimb mandra e bine, la 5 lunitze are 65 cm si 7000gr, suntem in grafic, papam mar+para coapte si ne merge bine. Pitici am si eu cu intorsul si alte chestii, o sa vad dc ma hotarasc la treaba cu gimnastica, ca vad ca da rezultate.

Mi-e tare greu sa fiu coerenta, sunt zob...dar nu pot trai fara voi.

Va pup si va doresc noapte buna.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



Alex draga te imbratisez si va doresc sa terminati cat mai repede renovarile, stiu ca este nasol cand e praf in casa, eu nu suport deloc aceste operatiuni si plec de acasa ca sa nu ma apuce alergia din copilarie. Te inteleg si cu meseriasii, trebuie sa stai mereu cu ochii si gura pe ei sa nu faca vreo prostie.
Felicitari pentru zana, este super bine, si pofta mare in continuare la papat mar copt!
Ai fost dragutza cu 'nu pot trai fara voi' sa ai o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza!
I'm back
pana sa recuperez, vreau sa va urez o primavara frumoasa, cu vre,e frumoasa si plimbari multe si lungi si cate un buchetel de GHIOCEI la fiecare

MISSED YOU!!!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata,

o primavara minunata va doresc mamicilor, cu soare si caldura si copii dragastosi.

si cu mare bucurie de la stefan un martisor virtual si un buchet de ghiocei pentru Isabela

alex...te rog eu frumos sa te impaci cu gandul ca sub nicio forma nu va iesi amenajarea cum vrei tu, ia-ti gandul de la asta...nu depinde de tine si daca de 5 ori demolezi tot de 5 ori va iesi prost. iti zic eu ca mi-am facut casa...dar viata e minunata, puiul e sanatos...si cand o sa ai timp pe ici pe colo mai repari tu cu manuta ta... ce fac javrele? uite...dexter le trimite si lor un martisor

noi...bine...nu foarte pasionati de borcanel, au mancat amandoi un sfert dintr-unul d-ala mare de 200g, cu un pic de supliment dupa aia. dar nu disperam. azi incercam banana....

madalina, La multi ani mamei tale. si sa vina tata tau cu vesti bune de la dr!!

am vazut si eu poze de pui frumosi de anco, sa-ti traiasca sanatosi!

si inca ceva...despre calatoriile puilor cu masina...eu am facut muuuulte drumri de 400km inca de pe vremea cand aveau 3 saptamani. niciodata nu am avut probleme. doar cateodata scancesc si ii scot un pic la dezmorteala, in rest...super ok. stau acolo in spate si vorbesc, rad...dorm...asa ca eu sunt sigura ca depinde de la bebel la bebel si de starea lui de spirit din ziua respectiva. nu cred ca se poate anticipa cum va fi.

si vroiam sa va multumesc fetelor pentru comentariile de la poze...ca ma faceti sa rad si sa creasca inima in mine.

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Bre Techila bre, eu abia acusi am vazut pozele cu mostenitoarea tronului....ia zii in ce an sunt pozele de la concursc, ca si locatie sigur sunt in Bucuresti la expo, dar cand?


LATEEER EDIT: am poze cu mostenitoarea, am poze cu mostenitoarea, am poze cu mostenitoaaareaaaaa....facute de mineeeeee!!!!!!!! Cat de mica e lumea, fantastic! Daca vreti pozele, sa vad cu ce iesiti pe piata!
-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

ASAM....sunt in urma rrrau! o sa fac doar asm cateva comentarii micutze ca altfel imi ia toata saptamana sa ajung la zi

La multe lunite rectroactiv tuturor sarbatoritilor de zilele astea! inclusiv Ursulicai mele, care n-a avut parte luna asta de ziua ei, dar noi i-am sarbattorit cele 6 lunite in avans

Fragutza felicitari pt dintisori!

m-am distrat tare cu pozele Techilei, cu bebe cu creasta si bebe cu carare, care s-au facut baieti mari si le-au crescut mustati

a intrat si Manga, care se lauda cu bebe cuminte si smecheros

tii, ca n-am fost atenta cand intrebati de cosmeticele de la Topfer, pai avem noi crema de corp (cand am vazut linkuld e la Raluk mi-a picat fisa..), si noi am luat-o tot pt ca n-are parabeni & co, fara sa stim nimic de marca reswpectiva...noi ne-am impacat bine cu ea....

Andre sa stii ca si noi cu Ebru tot seara aveam parte de crize la san...de aia am ajuns eu la concluzia ca de oboseala face asa...ii este prea somn si n-are rabdare sa suga, mai ales pana vine fluzul ala mare...de multe ori am pus-o la somn asa, nemancata, a dormit o ora-doua, s0a trezit si a papat linistita...

mi-a placut mesajul Bunaciunii referitor la laudele la adresa copiilor..sunt de acord, noi am fost tot timpul laudate de parinti si intr-adevar ne-a dat incredere in noi....

trimit ca sa nu fac mesaje prea lungi...

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Bre Techila bre, eu abia acusi am vazut pozele cu mostenitoarea tronului....ia zii in ce an sunt pozele de la concursc, ca si locatie sigur sunt in Bucuresti la expo, dar cand?


LATEEER EDIT: am poze cu mostenitoarea, am poze cu mostenitoarea, am poze cu mostenitoaaareaaaaa....facute de mineeeeee!!!!!!!! Cat de mica e lumea, fantastic! Daca vreti pozele, sa vad cu ce iesiti pe piata!
-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



deci daca ai poze cu ea sii ce e la cacib din 2008. iti dai seama de cand ne stim noi??? chiar ca e mica lumea

hai pune si tu pozele alea ca sa le vaz si io. si pune si cu fetele tale.

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Stiam eu ca am uitat ceva,LILIAC multumim de martisor si ii multumim si lui Tudorita pentru el,galant baiat de mic
Acum sa va servesc si eu cu un tiramisu si sa ne vedeti sportiv si cum ne diversificam

Mergi la inceput