"Dovlecei de sept-oct 2009 *96* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Ola fetelor si La multe lunite sarbatoritilor de azi!

Eu am zis ca intru acum sa va salut ca imediat se trezeste pitica si fug sa fac de papa pentru noi si apoi plimbare si shopping.

Anco, ti-am vazut micutii si sunt niste scumpi!

Fragutza, noi folosim Locoid cu cortizon putin si are efect. Cel putin acum pana o dam. Mai am tratament maine si poimaine si sa vedem apoi. Ca de asta mie teama.

revin ca fug sa pun ceva pe foc.
Pupici

Carina de scumpete de Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Intru sa urez intregii comunitati dovlecesti o primavara frumoasa, plina de bucurii.

Eu sunt pe ultima suta de metri caci la sfarsitul lui apriie ma intorc la serviciu si vreau sa petrec cat mai mult timp cu Ruby Duminica mi-am propus sa recuperez cele 4 capitole pierdute, aoleu ce mai scrieti.

Va pup pe fiecare in parte!

Cristina cu Lilly Elisa (27.10.2003) & Ruby Elena (14.09.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Sabina, multumim tare mult de felicitare. M-am emotionat toata cand am vazut.

SI multumim si fetelor carfe ne-au mai urat.


Si azi 1 Ghiocel si o Urare de La multi ani tuturo femeilor!!!!

Carina de scumpete de Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mama_si_pisa spune:

Salutari!

Va doresc si eu o primavara īnsorita, cu copii sanatosi si voiosi si mamici fericite cu puii lor iubiti!

Noi ne-am īntors si suntem sanatosi. Simon sta bine īn fundulet, e atent, prinde jucariile si priveste cu mare dragoste pisicile. Voi mai citi, dar īncerc sa-mi reiau īncet-īncet activitatile vechi, asa ca sunt tare ocupata. Nu stiu cānd mai intru, dar ma gāndesc cu drag la voi.

Cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela Panduru spune:

Buna fete dragimultumesc fetelor care si-au amintit de mine
da,ziua mea este in 29 feb dar o sarbatoresc pe 1 martie ,asta este ,
era bine daca imbtraneam din patru in patru ani
noi suntem bine ,va citesc ca si in perioada sarcinii dar de scris pauzaacum am un motiv ca fetita mea iubita imi ocupa tot timpul si abia reusesc sa citesc tot ce scrieti dar va urmaresc din umbra sa stiti ,am vazut si poze si toti copilasii sunt dragalasi si voi la felfetita mea a crescut ,a facut sase luni in 24 feb ,are 8,600kg ,este grasuta ,nu refuza nimic din lingurita ,nu sta singura in fundulet si sunt un pic ingrijorata din cauza asta ,am fost la pediatru si a zis ca este un pic mai lenesa si din cauza ca este mai grasuta ,mi-a dat gluconat de calciu si niste prafuri care contin si piracetam ,stiti ceva despre asta ? ma striga va doresc o primavara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Am fost si noi afara, e innrat si bate vantul, halal inceput de primavara.

Aaaa, si sa nu uit sa ma laud ca de ieri puiutza mea nu mai vrea completare dupa fructele de la 11 si papa cam 130-150gr....e ceva, nu!

As vrea sa incerc sa ii dau si crude, sa vedem daca ne lasa dna dr, plus ca mai astept vreo 2-3 zile si incep cu legume la masa de pranz....vai, parca au mai trecut emotiile.

Va pup!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Am trimis un martisor pe mailul comun. Sper sa revenim mai deseara, ca acum sunt singurica cu el si inca n-am papat

Va dorim o primavara minunata, plina de bucurii si cantece de pasarele si soaaarrreee!!!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Kemsy,ti-am admirat flacaul,imi place tare mult patutul lui si cum l-ai amenajat

Iulika,wow mami,ce aranjata eraitu stii ca esti o frumoasa iar Bruculica a luat-o pe urmele tale.POza pe care o ai la avatar ma binedispune de fiecare data cand ma uit la ea Bruce cu urechile alea si tu cu un zambet de zile mari,super

Raluk,multumim din suflet.Ce idee faina sa-l faceti pe Alex martisor
Ghioceii arata fenomenal,ca cei din reviste (or fi cu chimicale in ei ,ca ardeii si gogosarii aceia care par de plastic )

Fug sa pun la somn baietii (ca pana acum i-a distrat tata si n-au avut chef de somn)
E intuneceala mare la noi si ma deprima...

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Primavara e modul in care natura ne spune : "Sa inceapa petrecerea !"

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Kemsy sunteti mari si frumosi, Loris e super, imi place poza cu gluga ff mult si tu arati foarte bine

Raluk multumim ptr martisor

Am incercat sa pun si eu filmuletul cu acrobatia dar nu mi l-a incarcat ca e prea mare, asa ca am pus altceva pe contul de webshots.

Ma duc sa ma intind ca simt ca ma paste o raceala, toate ma dor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

RAMSAN ce ma bucur sa te vad pe la noi,ti-am vazut baietii sunt frumosi foc,ma bucur ca sunteti bine si te mai asteptam pe la noi cand ai timp
MAMI SI PISA ma bucur ca ai revenit si ca sunteti bine,s-a facut baiat mare daca sta in fundulet
ANGELA la multi ani si din partea mea,sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta si nu te mai impacienta ca nu sta in fubdulet,sunt multi copilasi la noi aici care inca nu stau in frunte cu fii-mio
KEMSY am vazut si pozele voastre,e un frumos si imi plac caciulitele lui
FRAGUTZA nu ati ajuns la dr sau nu am fost eu atenta?
ALEX e bine si nu e bine,ca asa o sa inceapa sa faca dupa fiecare masa si apoi te panichezi ca nu mananca deajuns lapte,eu cel putin asa patesc...felicitari oricum pt mancacioasa
CRYSTINA ma bucur ca sunteti si voi bine si te cred ca vrei sa-ti petreci timpul cu Ruby daca incepi munca
Mai de CRISTINA noastra mai stiti ceva?oare o fi bine?
MANGA ma intrebai daca se blonzeste Iri,da e aproape blond din negrul ala intens care il avea la nastere

Mergi la inceput