Fulgusori de nov-dec2009 (31)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Avem multi pupici si pentru printesitele noastre Chiara Ada, Ariana si Maya Teodora si pt printul Dan Mihail www.youtube.com/watch?v=CkscL-9XlVg" target="_blank">LA MULTI ANI dragilor.

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Vad ca m-ati lasat singura sa ma imbat cu vb goale
Incerc sa imi adorm si eu soricelul si .
Noapte buna mamici, pitici!

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

La multi ani fulgusorilor nostrii dragi Danut de mami Dymomo77, Mihai de mami Pishko, Chiara Ada de mami Andrecluj, Ariana de mami Lalu, Maya Teodora de mami Bira, sa cresteti mari, sanatosi si papaciosi, sa le luminati viata parintilor vostrii
La multi ani ii spun si mamicii noastre dragi Ionelamaria, sa fii sanatoasa, sa ai o viata frumoasa alaturi de cei dragi
Dankutza ma bucur ca lucrurile au decurs foarte bine cu mama ta, trimitem si noi o la spital si tie un
Monis multi stim cum este, si la noi situatia este asemanatoare.
Dienutze sa-ti raspund si eu la intrebarea cu alaptatul. Vlad mananca ziua cam la 3-4 ore iar noaptea la 6-7 ore, daca ziua indraznesc sa-l pun la san mai repede de 3 ore face un circ de ne stiu toti vecinii. Poate din aceasta cauza a luat mai putin in greutate, dar nu-mi mai bat capul, bine ca a luat ceva si ii dau sa manance cand cere
Lili pup fetele frumoase. Nu mai spune de vreme ca o iau razna in casa
Monica sper sa nu fie nimic grav in ce spui tu acolo.
RamonaC, Lidia multi , mai sunt si eu pe aici bantuii
Krelia, Shtephy voi pe unde sunteti?
Azi au venit nasii lui Vlad la noi, cica sa-l vada de 4 luni (noi nu avem zi luna asta ) si fiul lor de 6 ani s-a pus pe cantat lui Vlad de radea piticul in hohote, l-a pupat din barba pana in ceafa si retur, nu mai stia ce sa-i faca, iar Vlad a fost super incantat. Dar acum ca a adormit suspina si chiar a plans in somn, iar sotul zie ca l-a traumatzat Mihnea(nasicu')
Ma duc si eu la
NB


mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmynik spune:

Buna dimineata! Raportez o noapte linistita cam de la ora 23.30...Nu ma asteptam sa dorm azi noapte deloc caci nu reuseam sa o linistesc deloc pe micuta care "urla" de "rasuna" casa...nu cred ca plangea din cauza rubeolei, ci din cauza ca o durea burtica pentru ca la ceva timp dupa ce i-am dat niste apa de colici s-a linistit si a adormit...am mai trezit-o eu la 4.30 sa-i dau sa pape fiindca-si sugea degetelul in somn...acum doarme linistita. Eu trebuie sa ma apuc de treaba caci azi trebuie sa mai trimit un capitol din licenta profului si trebuie finalizat...va pup
Cosmina, mami de Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Trezireaaaaaaaaaa

cafeaua e gata


La multi ani fulgusorilor nostrii dragi Chiara Ada de mami Andre, Ariana de mami Lalu, sa cresteti mari, sanatosi, sa le luminati viata parintilor vostrii
La multi ani draga noastra mamica Ionelamaria,sa ai o viata frumoasa si implinita alaturi de toti cei dragi tie

Bianca, mami de Maia Teodora[/red] (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

un vot pentru o cafea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Neatza! Daaa, trezirea! Apa plata si ceiutul va asteapta.

La multi ani Ionela! Sa ne traiesti fericita si sanatoasa, mamica draga!

La multi ani micilor sarbatoriti de astazi: Dan Mhail de Dymomo, Mihai de Pysko, Chiara de Andre, Maia de Biara si Ari de Lalu!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

buna, fetelor...
va invit si pe voi sa facem precum fluturasii...
astazi noi predam stafeta. si pentru ca de la voi am luat-o, mi se pare frumos sa va invit daca vreti, sa va aduceti aminte cum era acum 2 luni.
zilele astea ajungem si noi pe meleagurile celor 365 de zile, si probabil o sa va invadam mai des. va citesc deja de vreo saptamana, si imi sunteti grozav de dragi, cum ati stiut sa pastrati acel ceva special si dupa odisee.
va , prolifice mamici de nov-dec, si multa sanatate puilor vostri va doresc!




Plateea, fluturas drogat, dependent de doza zilnica de iubirea celor 2 baieti din viata mea, bbTo ochios, si tati pentaxist ! Viata mea e mai frumoasa, cu fiecare zi care trece!

www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo
povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

E timpul urarilor de La multi ani!!!

Lista e lunga...sa incepem cu mamica noastra sarbatorita:

LA MULTI ANI IONELAMARIA
Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot binele din lume!

Bebelusii nascuti in data de 28!

4 lunite:



Dan Mihail de Dymomo
Mihai de Pisko




3 lunite:



Chiara Ada de Andrecluj
Ariana de Lalu
Maya Teodora de Biara




Bebelusii nascuti in data de 29!(ca e sfarsit de luna si tot azi trebuie sa ii serbam)
4 lunite:



Vlad de Many_Bany
Robert de Miramar




3 lunite:



Marie Rebecca Ayana de MyLady




Bebelusi nascuti in data de 30!

4 lunite:



Flavius Cristian de Camy_pus
Alexandra si Georgiana de Speranta76




3 lunite:



David Andrei de A_driana
Ruxandra de Ramonik
Raluca Magdalena de Lauradi
Dragos Andrei si Eva Maria de gabitza
Dragos Andrei de Oana_pdv




Bebelus nascut in 31.12:

2 lunite
Matei de Crlp



Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Buna dimi!

La multi ani Ionela! Sa ne traiesti sa infloresti sa fii sanatoasa si iubita

La multi ani fulguletilor sarbatoriti astazi:Dan Mhail de Dymomo, Mihai de Pysko,Chiara de Andre, Maia de Biara, Ari de Lalu

acceptam brezerul cu mare drag, sunt fana lui

multumim de tratatie, asadar daca e chef www.youtube.com/watch?v=O_F4mdDhTVM" target="_blank">chef sa fie

Raluca, mamica de Remus alias Bubu(8 nov '09)

Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

CA bine le mai zici LAVI

asadar si fulgusorii:
Vlad de Many_Bany, Robert de Miramar, Marie Rebecca de MyLady
Flavius Cristian de Camy_pus, Alexandra si Georgiana de Speranta76
David Andrei de A_driana, Ruxandra de Ramonik, Raluca Magdalena de Lauradi, Dragos Andrei si Eva Maria de gabitza, Dragos Andrei de Oana_pdv, Matei de Crlp SA TRAIASCA

Raluca, mamica de Remus alias Bubu(8 nov '09)

Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput