Dovlecei de sept-oct 2009 *93* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

Eu nu am gasit pozele cu clujencele



nici eu


lui Dinu Andrei (14.09)

ANOMIS vezi ca sunt dar trebuie sa cauti in albume
Am vazut si eu doua fete cucuiete si doua mamici frumoase foc.Eu ma intreb oare Danuta noastra mananca ceva?ca tare slaba mai esti mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Ce poze frumoase am vazut, cu bebeluse dragutele tare de tot! Ce scumpa e Ana cu Sophie alaturi, si Natalix tot asa era, cu prietena dupa ea!
Vik, Dana, sunteti frumoase foc! Au cu cine semana fetitele!
Ellenuto, sa ne zici neaparat cum e restaurantul ala, ca a zis sotul ca ma duce si pe mine.
Miha, eu zic sa amani cura de slabire pana dupa alaptat, ca acum e greu tare!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE


Felicitari Cristina pentru stelutze, auzi Membru matur

Dai de baut? [unu care sta si asteapta cu un pahar gol in fata]



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28Andre, ai schimbat laptele?ii mai dai picaturi anticolici?
Nu am schimbat marca de lapte, insa aici mi se pare diferit acelasi lapte, in sensul ca se dizolva in 3 secunde si parca nu e atat de gras. Picaturi nu ii mai dadeam, am primti aseara de la medic. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Nela,Mada,multumim frumos .Ne-am intors,a scancit putin de tot apoi a fost tot un zambetAm primit si multe multe laude.Acum speram sa nu facem febra...phiuu,am trecut si peste asta,pana la 1 an avem pace

Foarte frumoase pozele de la intalnirea clujencelor.Am vazut si un Andrei,dulce la propriu care sorbea tortuletul ala din priviri, papucasi frumosi si o mami tunsa foarte frumos(si care degeaba pune poze cu ea de acu' 5 ani sa ne arate ca era mai slaba...mami,acum esti de o mie de ori mai frumoasa,esti MAMICA de 2 printese)

Selen,bafta sotului la examen

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

CRISTINA foarte frumos iti statea in costumul ala de maramureseanca,pacat ca ai pus taxa la pozat faceai si tu un ban cinstit...
CLAUCIA sa-ti fie de bine schimbarea,iti sta foarte bine...Mesajele tale pline de vorbe bune imi da o stare de liniste si ma ajuta sa merg mai departe cand am o perioada de .
IOANNA felicitari pentru cei 6 ani impliniti si fericiti..
IULIAPAPUSA ce bine imi pare sa vad ca ai mai reusit sa mai vb cu noi
IULIKA foarte frumoase pozele..
TECHILA ce animalute iubarete ai tu acolo..
ALEX ma bucur ca puiul tau nu are nimic,ca totul este ok si ca piticii au fugit..

of gata cap 90...
Alex azi mi-a pus creierii pe moatze...

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Buna fetelor,

Azi am disparut brusc ca am avut o vizita,a venit o prietena pe la mine si apoi am mers la firma de decoratiuni pentru nunta.
Alex mie mi-a placut patutul numarul doi.


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui anomis28
Andre, ai schimbat laptele?
ii mai dai picaturi anticolici?



Nu am schimbat marca de lapte, insa aici mi se pare diferit acelasi lapte, in sensul ca se dizolva in 3 secunde si parca nu e atat de gras. Picaturi nu ii mai dadeam, am primti aseara de la medic.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa


m-am gandit ca ar putea fi diferit chiar daca e aceeasi marca.
pana se obisnuieste stomacelul cu noul lapte nu poti decat sa ajuti cu picaturi. Eu sunt convinsa ca asta e.


daca nu vrei sa-i dai picaturi...
la noi se mai estompau colicile cu saculet cu samburi de cirese caldutz incalzit la microunde (aveau la DM in Romania si am vazut ceva similar si pe la Miniblu)

mami de sirena Chiara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28m-am gandit ca ar putea fi diferit chiar daca e aceeasi marca. pana se obisnuieste stomacelul cu noul lapte nu poti decat sa ajuti cu picaturi. Eu sunt convinsa ca asta e. daca nu vrei sa-i dai picaturi...la noi se mai estompau colicile cu saculet cu samburi de cirese caldutz incalzit la microunde (aveau la DM in Romania si am vazut ceva similar si pe la Miniblu) mami de sirena Chiara
Nu m-am gandit la asta, mai degraba la toate relele. Problema e ca ii dau laptele asta de 10 zile, s-o apuce "obisnuiala" abia acum? Avem si noi saculet, se calmeaza putin cu el, se calmeaza si in masina, si in vana, numai ca fiind primul episod si ea mancacioasa fiind, mi-e greu sa ma uit la ea ca urla la biberonul ala de parca ar contine piper. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Santo sa-ti traiasca Andreiutzu care e un scump.
Si tortul, prima data am crezut ca e o jucarie ....
foarte fain.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Fragutza ramasesem datoare cu niste poze cu scaunul auto.

Am vrut sa cumparam initial Proxima, dar nu l-am mai gasit la Metro.

Mi-am amintit: Ioanna sa-l stapaniti cu placere!

Mergi la inceput