Dovlecei de sept-oct 2009 *93* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Doamna Hepilica,am intrebat peste, n-aveau jucarii pt adulti, cica se gasesc la alt targ. Da' nu va uit, cum gasesc, iau.

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


mai fragusenie, mai doamna, nu stiu ce-ai inteles tu, da' mi se pare cam dubiosenie. ce jucarii pentru adulti? am zis eu asa ceva? eu? eu? nu stiu la ce te gandeai tu (eheee!), da' eu cand am scris ma gandeam la jucarii de dentitie pt incisivi . deci, putina atentie...ca rosesc toata. poate tu nu stii, dar exista si d-astea cu arome...pentru diversificare. doamne, doamne...in ce stadiu am ajuns. maine-poimaine o sa ma trezesc cu vreo scula cu fundita la usa - cadou de la fetele de pe forum. bai, sunt o doamna respectabila.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Elle multumim pentru capitol. Sa-ti fie de bine!

Cristina esti membru senior! Ce stelute! Felicitari! Cand am vazut pozele cu tine in costum popular m-am gandit la Padureanca. Foarte mult mi-a palcut cum iti sta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

ELLE sunt frumosi totosei dar mai frumoasa e proprietara,ce freza avea ea la tati in brate,mi-a mai placut salopetica aia in dungi cu diverse culori iar tie mami iti sta foarte bine tunsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Dana, Vik sunteti 2 frumoase cu 2 bebite si mai frumoase
Ana ar putea face reclama la Sophie, atat de tare pare ca-i place

Mada multumim pt "pumnii" pt sotz

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Eu nu am gasit pozele cu clujencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Ellenuta, imi place mult cum te-ai tuns si vopsit!
Dar ce frumoasa si slaaaaaaaaaaba erai acum 5 ani!!!!!!!!!! Super!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

am ajuns la postul Hepilicai pardon, doamnei Hepilica RRRISPECT, doamna!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Miha multumim pentru schema de diversificare, esti o dulce, ma gandesc ca ti-a luat ceva timp sa o scrii pe forum

Elle foarte frumosi totoseii, sper ca Anna nu mai e maraita de la dintisor. Si iti sta bine tunsa.

Nela ce aranjata este Ana, este o scumpa

Multumim Fragutza ptr impresiile de la Babyexpo, ai vazut cumva stand cu aparatura de gatit ptr bebei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Seara buna fetele!
Zilele atea nu prea am avut timp sa intru pt ca stam mai mult timp pe afara s in rest Andrei nu prea mai vra sa doarma, asa ca trebuie sa ne jucam. Plus ca acum trebuie sa fac si supita pt baiat. causor era doar cu tzitzi. Ieri a facut sase lunite asa ca l-am sarbatorit cum se cuvine. Suparat insa ca niciodata nu mananca din torturile de ziua lui, de data asta a pus piciorul in prag si si-a luat singur. Noi stateam sa facem poze si el mititelul a bagat manuta in martipan, a rupt o bucata maricica si o tot ducea la gura. Cand m-am uitat la el avea martipan in manuta, martipan pe botic si chiar si in gurita bagase un pic (si nu am mai reusit sa-l scot). Asa ca s-a diversificat si cu ceva dulce si buuuuun nu numai cu supita! Am pus si cateva poze

Miha e super interesanta schema ta! Si noi tot ceva in genul asta am primit, dar un pic mai putin explicita! Sa mai pui cand primesti si pt urmatoarele luni!

Claucia vreau sa-ti multumesc tare pt pontul cu blugii de la Promod. Cautam de vreo doua luni si nu gasisem nimic! Acum am blugi!!!

Aseara ati fost mortale, am reusit si eu sa citesc cate ceva cand il adormeam pe Andrei. Uka si bunaciunea Hepilica jos palaria, sunteti tare haioase!

Bebe cu falci si bebe cu ochi

Va pup ca s-a si trezit!

de Andrei-Alexandru (24.08.2009)
BOTEZ
POZE DE ANDREIUTZ NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Cica a fost cutremur,s-a simtit si in bucuresti.ati simtit ceva?alt mall in bucuresti s-a deschis???cate fac frate astia ca nu o sa mai avem loc de mall-uri

Mergi la inceput