LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**166***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

olishka eu pe andrei l-am tuns prima data la chelie, pe la 1 an si 5 luni, ca sa-i creasca parul uniform. parul lui de bebe era tare tocit si inegal. in plus transipa tare, si-si mai punea si nisip in cap.
in momentul in care l-am tuns la 0 arata ca un macho.
de atunci vara il tundem la nr 1, ca e mai usor de intretinut parul (transpiratie si nisip), iar iarna la nr 4.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Georgiana te asteptam cu vesti !!!


Nikoleta, cum a fost interviul ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Georgiana te asteptam cu vesti !!!


Nikoleta, cum a fost interviul ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Da, da, asteptam vesti de la fete

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

m-am intoooors!!! ma mai vreti?
am scapat chiar foarte bine de audit (gianina de data asta si eu am fost de partea cealalta a baricadei... la auditati); si mutzulici a fost sup[er cumintel azi, a facut nanica, a papat tot, s-a iubit cu surioara toata ziua; dimineatza mi-a fost frica [pt ca l-am lasat o ora singurel cu menajera... dar a fost absolut bestial; eu nu stiu ce talent are femeia asta la crescut copii... (v-am zis ca ea de fapt e bona, dar acum ma ajuta in casa).. dar cand a venit surioara acasa mutzu era pe jos se juca pe salteluta lui si ea calca hainele mele si vorbea cu el; cred ca-ti trebuie un anumit ton... talent... habar nu am cum sa-i zic; sper din tot sufletul sa fie disponibila cand ma intorc la servici sa mi-l ia in primire

si un maaare LA MULTI ANI!!!!!!!! pentru totti bebicii pe care i-am rata zilele astea, sa cresteti mari si frumosi si sa aveti numai bucurii

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Oooo, acum mi-am dat seama ca avem 3 sarbatorite de 1 anisor:
blondina si zvarluga Timeea, Maria, pentru care am avut mari emotii cand era in burtica la mami si Ariana Maria
LA MULTI ANI!!

La multi ani!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Timeea Alexandra



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Maria

Ariana Maria

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Fetelor, fata mea vrea sa fie manechin asa ca nu mai mananca dupa 18 decat iaurt + branza ! De vreo 2 zile nu mai vrea altceva seara, o fi simtit ca nu o mai incape vreun body ca la cantar nu prea se vede



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dyanna bine ca a trecut auditul si Mutzu nu s-a resimtit !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

ce e linistea asta??? ati umplut 3 capitole instant, eu acum recuperez la greu... si cand apar.... voi va pititi??? sau e ora de baita, papica, somnic???
anca de cate ori am tipat dupa tine unde esti... si tu apari la scris romane cand lipsesc eu!?!?!?

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput