LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**166***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

oliskha- eu totusi revin ca trebuie educat
ia sa-i fi servit tu pilaful imbracata intr-o dantela, sa vezi cum manca tot si vroia si supliment ca oricum nu mai stia ce inghite

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni



Pai in dantela si cu copilul in carca, nu prea merge..., iar seara nu vreau sa-i dau sa manance caci vreau sa-l pun un pic la regim, sa nu mai arate a barbat insurat

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Ilinca sa stii ca Alexandra nu este combinata cu bossu, sunt doar prieteni si nici nu cred ca s-ar uita Alexandra la el, caci este mai mare decat baiatul meu. E bun doar de joaca



Da, Alexandra e cu Petru a lui Shasa cu boss-ul e doar amica !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

oliskha- multumesc mult
am si comandat carticelele + inca o jucarie ca nu m-am putut abtine



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

oliskha- eu totusi revin ca trebuie educat
ia sa-i fi servit tu pilaful imbracata intr-o dantela, sa vezi cum manca tot si vroia si supliment ca oricum nu mai stia ce inghite

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni



Pai in dantela si cu copilul in carca, nu prea merge..., iar seara nu vreau sa-i dau sa manance caci vreau sa-l pun un pic la regim, sa nu mai arate a barbat insurat

Olga, mamica lui David iepurasul




asta-i avantajul meu ca am inceput educarea de cand ne-am casatorit (acum 16 ani aproape) Acum de cand avem micsunica, e gata educat

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

oli, oli - m-a luat valu' si am uitat ce ma doare: te rog mai pune odata link-ul cu carticelele minune ca am uitat sa notez si vreau si eu sa-i comand micsunicii



Da sunt super, ne-au sosit si noua !!

http://www.mytoys.ro/jucarie/primele-mele-carti/1282

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Chiar, voi o sa va tundeti bebeii la chelie? Multi parinti fac asta ca sa li se indeseasca parul. dar eu nu vreau...



Eu cu siguranta nu !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Gata, m-am prins! Mi-am amintit de unde e confuzia: stiam ca e cu Petru dar tot vedeam poze "compromitatoare" cu Boss-ul...pana am ajuns sa cred ca e de fapt cu el!! Vai vai, m-am senilizat

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Sa felicitam si noi sarbatoritele zilei

TIMEEA ALEXANDRA, MARIA, ARIANA MARIA

1 AN

mamicilor

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Gata, m-am prins! Mi-am amintit de unde e confuzia: stiam ca e cu Petru dar tot vedeam poze "compromitatoare" cu Boss-ul...pana am ajuns sa cred ca e de fapt cu el!! Vai vai, m-am senilizat

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni


Sunt doar amici

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am ajuns la zi cu cititul romanelor, vorba Olgai !
Romane de suflet ce-i drept .

Gazo si tu mai zici ca nu ai talent ?? ba chiar mult de tot
Si asteptam poze cu Gazii !!

Simplyanna, l-am admirat pe visatorul tau !!

Astazi am fost pe afara ca iar a venit primavara si m-am distrat ce cuminte sta Alexandra in carut, nu zice nimic, nu zambeste, devine foarte serioasa, cum o pun pe jos cum isi revine
Si mai nou vrea doar pe sus adica ridica manutele sa o iei in brate, nu ca ar fi obosita ci ca sa poate ajunge la tintele ei

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput