LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**166***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Oooo, acum mi-am dat seama ca avem 3 sarbatorite de 1 anisor:
blondina si zvarluga Timeea, Maria, pentru care am avut mari emotii cand era in burtica la mami si Ariana Maria
LA MULTI ANI!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

oliskha- da pilaful? cum a iesit pilaful?

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni



Desi nu am avut morcov, am gasit rpin casa niste ardei rosu si a iesit ff bun. Dar nu chiar asa bun incat sa se manance tot. Am si aruncat di el. Dar m-a ajutat matusa sa-l gatesc



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

oliskha - eu zic ca domnul cristi trebuia sa se sacrifice si sa manance tot, asta asa ca incurajare pentru stradania ta - sa te stimuteze sa mai bucataresti si alta data
(eu pe principiul asta mi-am educat sotul)



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

AOLEUUUUUUUUUU

Mai fac copii un an!!!

LA MULTI ANI!!! Safiti sanatoase si frumoase. Mie-mi trecuse cu uratu'. Ma gandeam ca pana la ziua lui Vladimir mai e asa ca stateam linistita

Scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

oli, oli - m-a luat valu' si am uitat ce ma doare: te rog mai pune odata link-ul cu carticelele minune ca am uitat sa notez si vreau si eu sa-i comand micsunicii


Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Olishka, oricand cu mare drag.

Chiar vroiam sa va zic ca creste altfel parul, de bebelus fiind, dupa ce e tuns. Initial noi reusisem sa il tundem pe Vladimir doar pe crestet ca era mic si acolo am putut si a crescut des. Acum vreo luna cred, sau mai bine, l-am tuns si in parti si la spate si acum creste mai des si parcade si onduleaza. NU cred ca il mai tund deocamdata...poate la vara ii fac o freza cool.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ilinca, pai maitarziu mai merge, dar acum nu stii ca fetele sunt mult mai avansate decat baietii? Si pana o prinde david din urma pe Alexandra mai dureaza cativa ani...Ce, tu cand erai de varsta Alexandrei te uitat dupa baieti mai mici?

Gianina eu am cel mai fitos barbat din lume. De aceea nici nu prea gatesc. Cand eram graviduta mai aveam tentative si gateam toata ziua, iar apoi imi asteptam entuziasmata barbatelul sa guste din "feluri alese". La care el: "nu mi-e pofta de pilaf (sa zicem)...as manca un chinezesc Si ia telefonul si isi comanda chinezesc. pai sa nu te enervezi? Da acum ma bucur...sa ma manance ce-i pofta si sa ma lase in pace Cel mai mare pofticios!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

oliskha- eu totusi revin ca trebuie educat
ia sa-i fi servit tu pilaful imbracata intr-o dantela, sa vezi cum manca tot si vroia si supliment ca oricum nu mai stia ce inghite

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gianina ti-am dat PM cu linkul

Bianca Si eu as vrea o freza mai cool. Eu cu taica-su mereu am fost indragostiti de baieteii cu plete, dar nu stiu daca i-ar sta lui David, el fiind mai dolofanel. Oricum asta pe la 2 ani incolo...o sa vedem.

Chiar, voi o sa va tundeti bebeii la chelie? Multi parinti fac asta ca sa li se indeseasca parul. dar eu nu vreau...

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput