Fulgusori de nov-dec 2009 (29)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Buna dimineata doamnele mele!
Am de recuperat (bravo, vad ca ati fost harnice ), dar am bagat si eu nasucul sa va salut de dimineata (e 12 fara 5!!!)
Acum a adormit micuta dictatoare in leagan, afara e totul plumburiu si locuintele lacustre iar io mi-s asa chioara de nesomn ca m-as duce sa mulg o pasare (Ancutza esti foart tare) din care sa curga capuccino cu inghetata (mmmm Shtephy ai gatit divin si ai fost tare dulce ca ne-ai lasat capitol nou si bunatati pt dimineata)
Andre sper sa nu fie mari probleme la urechiusele printesei
Lavi esti o eroina ca rezisti cu asa putin somn si mai ai si laptic
RamoC fugi si tu repede si dormi cit te lasa soricelul insomniac
Monis he he, Santi se antreneaza pt noptile lungi de distractie ce vor urma,doar vine concertul ACDC, nu? Iti doresc si tie odihna (ca si mie /emoticon cu un cascat din ala mare astia n-au?)
Laura B ai niste fete tare frumoase, sa-ti traiasca
Simina nu ne intilnim noi fara tine, pune azi perdelele alea ca si-asa e urit afara si-ti ploua geamurile spalate [emoticon care ride sadic] si miine cind o fi frumos poate tragem un Herastrau
Coque cum face balena? [emoticon care priveste timp] a mea doar zornaie incetisor si vibreaza cind o tragi de coada
Fetele care ne-ati intrebat de dintisor,n-a iesit nimic, doar e putin albita gingia acolo unde o sa iasa, cred ca intr-o luna sparge. Coque i-am dat Ca luna 1 si 2 ca zvicnea rau,din luna a 3-a nu mai ia
Ma duc sa recuperez/adorm cu capul pe tastatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionelo eu am fost ieri la ginecolog. Nu stiam ca de acu nu mai e nevoie.... De ce oare? O fi masinaria asa uzata de nici in service nu au ce sa ii faca?

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Azi sunt tare bine dispusa. Explicatie logica pentru asta nu am asa ca daca mai tine mult se impune o vizita la zu zu.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

alta placinta

ne-a zis pediatra ca are Pentaxim daca vreau sa-l fac chiar daca am inceput cu infarix , am refuzat-o frumos, i-am zis ca deja am cuparat infarixul

fetele care scrieti placinte, inainte sa dati "trimiteti mesaj" copiati tot mesajul, in cazul in care da eroase deschideti alta fereastra de mesaj si dati paste

felicitari Di si shtepthy pt ideea cu PM-urile

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Monisule cum adica ai trecut de ea? ai ajuns la aia de platina?

mami fericit de Dan Mihail

pai 33 e varsta de aur

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5pai 33 e varsta de aur
Dupa care vine rugina? Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

deci maine o punem de intalneala ca cica-i frumos ?
cuscra ?

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

S-a trezit printul si l-am lasat in fundul gol sa am vreme sa mananc!Sa vedem cat sta!

33 de ani varsta de aur? Pai eu la 23 de ani ai mei inseamna ca sunt deja la varsta de argint????

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Andre nu ma indispune ca eu parca simt deja un usor iz de rugina.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lavinia 23? Atunci m-am maritat eu la 23 jumate. Ce vremuri frate.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput