Dovlecei de sept-oct 2009 *92* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

haoleeeuuu, dar eu va lasasem marti seara pe la cap 89, ati scris nene, nu v-ati jucat, intr-o zi jumate! cred ca n-o sa am nici o sanasa sa va recuperez, nici macar de luni incolo....eh, dar eu incerc....

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Hepi, eu ii fac supica lui Theo din:cartof,morcov,dovlecel,ardei gras, telin si pastarnac.
Mimika, sa stii ca nici bubulina nu papa lapte mai mult de 120 ml.In schimb diminea 130ml de cereale cu apa le mananca toate.La pranz piureul de legume, si dupa amiaza un biscuit cu un mar sau cu o banana mai mica .Si intre astea mai papa si tzizi dar nu ca sa se sature suge cam 2-3 min. la fiecare san.Eu sunt f. multumita cum papa.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Fetele, voi a -ti dat la puii vostri kiwi pana acum?Daca da , cum la-ti dat?
Selen, lasa ca recuperezi tu.Am uitat sa-ti zic faptul ca eu si sotul meu suntem topiti dupa Ebru.Are niste ochisori si parul ei nu-ti mai zic.Theo este chelie.Si noi privim pe Kanal d serialele turcesti.Biz ciok sevioruz!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Fetelor, stiu ca s-a mai vorbit de scaune de masa (sau doar de masina?), eu acum mai studiez ca sa stiu ce caut la targ. Si am gasit genul asta de scaun http:// leagane.ro/scaun-masa-fisher-price-rainforest-booster-p-207.html. Stiti ceva de el? Ma tenteaza ca nu ocupa nici mult loc (ca io n-am vila ca altii cu 2 putze . Da' pe ce bani, pe ce bani?) si e usor de transportat (Corabia-Bucuresti si retur)
S-a trezit un individ.

Mami ultra-fericita de Matei Aram si Luca Ezram (31.07.2009)
hi5
poze cu noi


M-am uitat si eu pe link ca si pe mine ma intereseaza subiectul dar cred ca nu as alege modelul acesta, ma ingrijoreaza ca ar putea aluneca de pe scaunul pe care este atasat, cu tot cu centuri de siguranta. Ma gandesc ca copilul n-o sa stea mereu linistit la masa si daca se misca stanga-dreapta exista pericolul sa se dezechilibreze.
Am vazut in schimb la Ikea doua modele de scaun, din care una pliabila, asa ceva caut si eu ca nu mai incapem de toate astea prin casa, ma da fii-miu in curand afara cu toate gadgeturile si jucarelele lui.

Mai trebuie sa ma uit si de robot ptr facut piureuri, ceva mic si compact, aveti ceva idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

Victorieeeeeeeeeeee!Am reusit!A mancat fii-mea toate legumele cu lingurita.Secretul?Am pus mai mult morcov.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi




Bravo mami! fetita papacioasa
II mai dai si supita separat sau doar lapte dupa piureu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Kinga,eu nu ii mai dau supa ii dau vreo 3 lingurite cu apa pt ca am incercat si cu lapte dar nu vrea. Cred ca se satura.Am vz.si eu pozele lui Victor.Este un dulce.Si noi avem tot patut ca al lui victor.Este Chicco, nu?

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna!
Doris, in nici un caz sa nu ii dai kiwi!!!!! Este alergen si total interzis!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

D-nelor, fata mea doarme de vreo 3 ore.Este asa de linistita.Cand e ta-su acasa nu doarme asa bine.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Buna!
Doris, in nici un caz sa nu ii dai kiwi!!!!! Este alergen si total interzis!
AM inteles.
Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE



mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Cristina , am inteles.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput