Era de asteptat! Moni si Iri se despart!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Ioana .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanadara

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Dar daca tragem linie, Monica a facut exact ce am facut si noi, anonimele forumului -



Crezi tu sincer ca este cineva aici pe forum casatorita cu un milionar cu 30 de ani mai mare ca ea si in timpul acestei casatorii isi trimite sms uri dragute cu soferul ?
Hi, hi, sa ridice mana..





Eu, dar n-are 30 de ani mai mult ca mine, nici milioane si n-am nici sofer cu care sa ma sms-uiesc, da' am vrut sa nu par inactiva.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Eu nu am inteles, divorteaza sau nu ?

Mie imi place de Monica, mult de tot - recunosc ca vazut din afara cuplul cu Irinel este neobisnuit - dar pana la urma ce drept avem noi sa comentam gusturile fetei. Poate il iubeste, poate nu, poate l-a luat din interes, poate nu ... nu stiu si nici nu ma intereseaza.
Dar daca tragem linie, Monica a facut exact ce am facut si noi, anonimele forumului - a avut un prieten, l-a luat de barbat, si-a vazut de scoala, de cariera, a facut un copil, isi vede de familie.
Da, casatoria cu Irinel i-a oferit niste avantaje - sociale si materiale - nimic rau in asta. Orice casatorie presupune sprijin si daca Irinel a putut sa o sprijine peste medie - foarte bine. Pana una alta - e frumoasa, este inalta, indeplineste conditiile de manechin, este naturala in fata aparatului foto, deci are toate calitatile pentru succes. Atata timp cat nu isi bate joc de familia ei - si oricat de caraghios ar poza impreuna nu s-a dovedit pana acum ca si-ar batea joc de Irinel si nici Irinel de ea - eu nu am decat admiratie pentru ei.
Traiesc la nivelul material si social pe care si-l permit - si asta nu ar trebui sa fie motiv de indoieli in ceea ce priveste relatia lor.


haha; baliverne



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia_07

Era de asteptat sa divorteze, Monica a stat cu el doar pentru bani.

alexia_07


Iar el cu ea pentru ca e tanara si a fost de acord sa ii ofere ce alta nu a vrut : un copil,o familie,un scop in viatza!

Mie mi-ar parea rau sa se desparta,cum imi pare rau la orice veste de divort,despre orice cuplu. Eu nu cred ca se despart prea curand, sigur o sa mai dureze cativa ani relatia lor,si asta a fost doar un siretlic sa se mai scrie nitel de ei,ca intrau intr-un con de umbra.

Lali si de Paul ( 01.10.2009)!
Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput