Era de asteptat! Moni si Iri se despart!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Guestus,ooooo...pai daca vine Monica incoace e minunat.....pentru ea renunt eu la toti barbatii.....poate o conving ca noi femeile suntem cele mai speciale,fenomenale....si sa nu mai caute fericirea unde nu este.Sper....ca stie lumea de gluma....

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321


Glume, negluma, Delia ai grija la ce-ti doresti ca se poate implini intr-o zi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Mai Moni pleaca la Hollywood si cu Iri dupa ea asa ca ncii divort nici nimic..Prea repede s-a deschis subiect cu divortul..

Cait
Home is where heart is...
http://picasaweb.google.com/caitlin83490/HainuteInscriptionate#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Sincer ma bucur ca au infirmat stirea si isi vad de copil

V-am spus eu
Petra,....mi-a zis sotu ca 25 de mii de monici ,bibilici si alte cotofene...nu ma pot inlocui...si nu am de ce sa nu-l cred.Spuneam ca glumesc....dar nici cand spui dinainte ca vrei sa faci o gluma...unii nu pot pricepe si pace,atata pot ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Sincer ma bucur ca au infirmat stirea si isi vad de copil
V-am spus eu
Petra,....mi-a zis sotu ca 25 de mii de monici ,bibilici si alte cotofene...nu ma pot inlocui...si nu am de ce sa nu-l cred.Spuneam ca glumesc....dar nici cand spui dinainte ca vrei sa faci o gluma...unii nu pot pricepe si pace,atata pot ei...

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321


Delia,
cred ca m-ai inteles gresit !Am raspuns la gluma ta tot cu o gluma ! Stii ca este o vorba :Ai grija ce-ti doresti ca se poate implini ! Nu ti-am pus la indoiala familia, relatia ta cu sotul ! Sorry , dar acum sunt pusa eu in situatia de a ma intreba daca unii pricep de gluma ori ba .... sau poate ma insel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

o,lala ce circ interminabil fac astia si ce e in lumea mondena romaneasca; tocmai am dat aseara aiurea (cine m-o fi pus sa rasfoiesc presa romaneasca) de filmarea cu irinelu si doua in jacuzzi, si dupa aia mahala la tv intre alea si nevasta; dezgustator



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Ideea este ca Moni Columbeanu a fost fata desteapta in felul ei, a ajuns destul de departe pentru ca a stiut sa profite la maxim de banii lui Iri si de ascensiunea pe care i-a dat-o si numele sustinut de banii dati cu usurinta de sotul care nu i-a putut refuza nimic tinerei sotii. Moni a facut un copil pentru a fi sigura ca totusi nu ii da papucii asa de usor Iri, si si-a vazut de drumul ei deja deschis de banii sotului. Incet incet a devenit mai independenta si iata ca acum Moni viseaza la un film la Hollywood iar Iri suspina dupa niste "matusi" rapandule de 2 bani care se bucura ca l-au filmat pe Iri cu gandul ca acum se scot ele cu niste banuti.
Divortul era de astptat de a doua zi dupa nunta, nu sunt un cuplu potrivit iar Iri nu mai are calitatile de acum 5 ani , asta este cert. Circul asta eu l-as pune si pe seama ziaristilor de la presa de scandal care trebuie sa-si vanda hartia si care stau la panda, sa prinda orice mica chestie ca sa faca din ea o mare stire bomba in presa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Sincer casnicia lor mi s-a parut un show de prost gust. Din partea mea poate sa plece peste mari si tari... si-a facut hatarul aici in tara iar acum incearca marea cu degetul in alte parti. Pacat de fetita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu nu am inteles, divorteaza sau nu ?

Mie imi place de Monica, mult de tot - recunosc ca vazut din afara cuplul cu Irinel este neobisnuit - dar pana la urma ce drept avem noi sa comentam gusturile fetei. Poate il iubeste, poate nu, poate l-a luat din interes, poate nu ... nu stiu si nici nu ma intereseaza.
Dar daca tragem linie, Monica a facut exact ce am facut si noi, anonimele forumului - a avut un prieten, l-a luat de barbat, si-a vazut de scoala, de cariera, a facut un copil, isi vede de familie.
Da, casatoria cu Irinel i-a oferit niste avantaje - sociale si materiale - nimic rau in asta. Orice casatorie presupune sprijin si daca Irinel a putut sa o sprijine peste medie - foarte bine. Pana una alta - e frumoasa, este inalta, indeplineste conditiile de manechin, este naturala in fata aparatului foto, deci are toate calitatile pentru succes. Atata timp cat nu isi bate joc de familia ei - si oricat de caraghios ar poza impreuna nu s-a dovedit pana acum ca si-ar batea joc de Irinel si nici Irinel de ea - eu nu am decat admiratie pentru ei.
Traiesc la nivelul material si social pe care si-l permit - si asta nu ar trebui sa fie motiv de indoieli in ceea ce priveste relatia lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanadara spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Dar daca tragem linie, Monica a facut exact ce am facut si noi, anonimele forumului -



Crezi tu sincer ca este cineva aici pe forum casatorita cu un milionar cu 30 de ani mai mare ca ea si in timpul acestei casatorii isi trimite sms uri dragute cu soferul ?
Hi, hi, sa ridice mana..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanadara

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Dar daca tragem linie, Monica a facut exact ce am facut si noi, anonimele forumului -



Crezi tu sincer ca este cineva aici pe forum casatorita cu un milionar cu 30 de ani mai mare ca ea si in timpul acestei casatorii isi trimite sms uri dragute cu soferul ?
Hi, hi, sa ridice mana..







***Fur is for petting**


www.adoptiicaini.ro si www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com si http://re-shop.blogspot.com/

Mergi la inceput