Era de asteptat! Moni si Iri se despart!

Era de asteptat! Moni si Iri se despart! | Autor: NinaR

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

ehe, tarziu...

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Mda, inca un cuplu destramat si un copil care va creste departe de unul dintre parinti.

Motive numai bune sa deschidem subiecte senzationale a la DDD sau sa ne ranjim dintii de incantare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Mda, inca un cuplu destramat si un copil care va creste departe de unul dintre parinti.

Motive numai bune sa deschidem subiecte senzationale a la DDD sau sa ne ranjim dintii de incantare.


www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see





Tu de ce esti sarcastica? Oare de ce iti pierzi vremea pe aici daca nu te intereseaza aceste barfe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Mda, inca un cuplu destramat si un copil care va creste departe de unul dintre parinti.

Motive numai bune sa deschidem subiecte senzationale a la DDD sau sa ne ranjim dintii de incantare.


www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see




Oricum pana acum copilul ala a crescut cu bone, nu cu parinti. Ca ba tata e cu afaceri sau in club, ba mama e la facut poze in Italia.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

NinaR, good point. De obicei nu intru la asemenea subiecte, in cazul de fata mi-a atras atentia senzationalul din titlu.

Si in continuare nu inteleg cum poate ajunge nefericirea unei familii prilej de barfa si de comentarii rautacioase.

In fine...va rog poftiti, continuati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25




Oricum pana acum copilul ala a crescut cu bone, nu cu parinti. Ca ba tata e cu afaceri sau in club, ba mama e la facut poze in Italia.



[b][red][url="http://forum.desprecopii.com/forum




Da, ca alte milioane de copiii din lumea intreaga. E drept ca nu toate mamele fac poze in Italia si nu toti tatii sunt in club(??) da ideea e aceiasi, nu crezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Ranjim pt ca don`soara a cautat-o cu lumanarea Era de asteptat sa se ajunga aici. Am citit astazi in cancan de Monica, va pleca in State pt 6 luni ca sa joace intr-un film si o va lua si pe fata cu ea.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu cred ca e inca un subiect "fierbinte" pt a se afla pe prima pagina.... ma indoiesc ca ar fi si adevarat... ca doar numa' ce scria alt ziar ca sunt hotarati sa ii faca fetitei o surioara/fratior...


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Eu chiar m-as bucura sa nu fie adevarat, nu ca m-ar interesa starea civila prezenta sau viitoare a lor, insa m-am saturat cate cupluri ba divorteaza, ba nu se inteleg...e deja mult prea mult.

Pina la urma Columbenii au reusit ce si-au propus: se scrie si se citeste/ vorbeste despre ei.
Sa fie sanatosi!






Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.










www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

NinaR, good point. De obicei nu intru la asemenea subiecte, in cazul de fata mi-a atras atentia senzationalul din titlu.

Si in continuare nu inteleg cum poate ajunge nefericirea unei familii prilej de barfa si de comentarii rautacioase.

In fine...va rog poftiti, continuati.

www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see




"Senzationalul din titlu" nu este pus de mine, ci de un ziarist. Desi ai fost sracastica eu nu am barfit si nici nu am facut comentarii rautacioase, nici nu m-am bucurat am pus doar un link. Suntem pe forumul:"Barfe, mondenitati, cancanuri"

Scuze....daca sunt indiscreta, esti Monica Columbeanu? (Scuze de cacofonie)
Din punctul meu de vedere, inchei aceasta discutie inutila, nu are sens sa deviem de la subiect.
Cu drag

Mergi la inceput