LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Tufete,

Eu si sotul suntem foarte fericit, azi de ziua noastra aniversara (9 ani de casnicie ), micutul nostru a facut primii pasi singur. Va dati seama ca ne-au podidit lacrimile pe amandoi. Poate duminica o sa posez un clip.

V-am citit azi, ati abordat subiecte interesante dar nu mai am timp sa comentez, trebuie sa fac bagajul, maine plecam din oras pt. 3 zile.
Va pup !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

DODO ai de la noi un si o imbratisare pt. ca esti o mamica luptatoare, care nu isi pierde speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Tufete,

Eu si sotul suntem foarte fericit, azi de ziua noastra aniversara (9 ani de casnicie ), micutul nostru a facut primii pasi singur. Va dati seama ca ne-au podidit lacrimile pe amandoi. Poate duminica o sa posez un clip.



Felicitari pt ambele evenimente !!
Distractie placuta !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am pus niste poze mai recente, daca doriti sa ne revedeti !!

Oricum trebuie sa mai iau un aparat foto ca mai nou cand e rost de poze nu mai sta deloc ci vrea aparatul neaparat !!

Ne-am probat si slipul pt la vara


http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/4385035501/



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

novus si denisa - multumim...dar va zic ca sunteti mai norocoase cu doar doi dinti. pana ajung fetele la masele macar se pot exprima un pic, sa arate macar ce le doare. eu mereu cu dintii mi-am luat teapa: uite ce copil nervos am...uite ca il apuca urletele din nimic...uite ca vrea numai de gatul meu...ups! cu ce tocmai m-a mushcat de deget???

chato- si tu pe Pogo. tu cum lucrezi zilele astea? ca te-am tot vazut in zona. nu ca m-ash plange...e tare bine asa

p.s. denisa, daca merge tot asa piticul(adica din ce in ce mai bine) cu raceala(ca sa-i zic asa) mergem si noi sambata la galerie

fetelor nu se mai termina meciurile astea de dragobete???ca al meu prinde toate canalele lumii si le vede pe toooate ca de aia si-a pus 3 parabolice pe casa.

dyanna - cum a mers azi? si cu jobul si cu Mutzu.

shasa- nu ai aparut inca?? lasa vasele si hai pe forum


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Am pus niste poze mai recente, daca doriti sa ne revedeti !!

Oricum trebuie sa mai iau un aparat foto ca mai nou cand e rost de poze nu mai sta deloc ci vrea aparatul neaparat !!

Ne-am probat si slipul pt la vara


http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/4385035501/



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Chiar sexi in slip. Cand a vazut-o Vladimir zicea "iete, iete". Asa zice el de fiecare data cand trebuie sa vad ce face sau cand imi da ceva. Adica i-a placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui novus

Am pus niste poze mai recente, daca doriti sa ne revedeti !!

Oricum trebuie sa mai iau un aparat foto ca mai nou cand e rost de poze nu mai sta deloc ci vrea aparatul neaparat !!

Ne-am probat si slipul pt la vara


http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/4385035501/



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Chiar sexi in slip. Cand a vazut-o Vladimir zicea "iete, iete". Asa zice el de fiecare data cand trebuie sa vad ce face sau cand imi da ceva. Adica i-a placut.


Pai sper sa faca o baie impreuna si ei la vara, nu ?!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Legat de leagan...chiar daca nu aveti grinda, el se poate pune si in tavan.
Va trebuie aceleasi lucruri. Acum depinde cine are chef sa isi gaureaca tavanul. La noi urmatorul pas, dupa ce o sa se plictiseasca de leaganul asta, o sa fie un leagan din ala de la IKEA care tine 100 kg. Pai ce? Eu sa nu ma dau? de abia astept. Iar ala de la IKEA are acelasi sistem de prindere...as ca puteti trage cu ochiul acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gaza - of, sper sa nu fie nimic serios

denisa si ilinca - o sa isi aduca aminte sigur de ei. eu am amintiri clare cu un zapacit de catzel pe cand aveam 1 ani si de abia mergeam ma alerga prin casa si ma tragea de poalele fustei si cadeam. parca vad bucata aia de linoleum verde dintre hol si bucatarie. sunt nishte amintiri mai ciudate, mai mult senzatiile. poate ca nu imi mai aduc aminte clar cum arata dar stiu ca probabil datorita lui acum iubesc cainii si daca ar fidupa capul meu ash aduna o suta in curte.

ramona- felicitari pt primii pashi dar si ptcei 9 ani


acum ma bag sa admir ochioasa


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
p.s. denisa, daca merge tot asa piticul(adica din ce in ce mai bine) cu raceala(ca sa-i zic asa) mergem si noi sambata la galerie




Vazut poze cu Zambarici!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput