LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Gazo, sanatate bunicului.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

vaai Novus...e mortala. si cum zambeshte ea shmechereshte cand stie ca e fotografiata. in slip e criminala

ei eu mi-am gaurit tavanul de muuult..si ce are. cand nu o sa mai avem nevoie scot diblurile si dau o mana de glet si gata. gauriti fetelor ca nu are nimic. dar sa cautati dibluri metalice, carabine si restul gasiti la decathlon.

bianca - tu zici de ala tip fotoliu de la ikea? ca si eu il vreau ca imi place mie dar nu stiu daca pt el este asa de palpitant. in plus imi e frica ca ii vine vreo idee sa fara bunggie fara coarda


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui aris26
p.s. denisa, daca merge tot asa piticul(adica din ce in ce mai bine) cu raceala(ca sa-i zic asa) mergem si noi sambata la galerie




Vazut poze cu Zambarici!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )


vazut si noi :) da... va duceti la ultraviolete de va puserati la kiloti de baie? :)

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

DODO ai de la noi un si o imbratisare pt. ca esti o mamica luptatoare, care nu isi pierde speranta

IRITEOPETRU
New Life Is Born




Bazar general pe DC


Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

vaai Novus...e mortala. si cum zambeshte ea shmechereshte cand stie ca e fotografiata. in slip e criminala

ei eu mi-am gaurit tavanul de muuult..si ce are. cand nu o sa mai avem nevoie scot diblurile si dau o mana de glet si gata. gauriti fetelor ca nu are nimic. dar sa cautati dibluri metalice, carabine si restul gasiti la decathlon.

bianca - tu zici de ala tip fotoliu de la ikea? ca si eu il vreau ca imi place mie dar nu stiu daca pt el este asa de palpitant. in plus imi e frica ca ii vine vreo idee sa fara bunggie fara coarda


25 martie 2009



Pai la IKEA am vazut doua. Ala tip tigaie...din plastic care tine vreo 800 de kg si cel cu perna. Dar pe ala cred ca il pun mai jos. Adica sa se poata urca singur cand o merge- ca sa nu cada foarte de sus.

Tu ai putea sa iti iei unul colivie din impletitura si sa il pui in curte la vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26


chato- si tu pe Pogo. tu cum lucrezi zilele astea? ca te-am tot vazut in zona. nu ca m-ash plange...e tare bine asa


25 martie 2009



fusei in tura de dimi, da am impachetat satelitul de la inceputul saptaminii, asa ca am scribalit doar, n-am mai lucrat de-adevarat insa de miine incepe hora, il despachetam si-l bagam in vid, la capatul alalalt al orasului, acolo e o camera speciala, la cercetarile spatiale. Intru in schimburi continuu, fara weekend-uri, cu libere cind s-o nimeri, in curind :(

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Eu ma bag la somn. Sa vad daca am unde ca cei doi masculi au ocupat salteaua. Va pup si noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Gazo, sanatate bunicului.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



sanatate si de la noi

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

[quote]citat din mesajul lui aris26
p.s. denisa, daca merge tot asa piticul(adica din ce in ce mai bine) cu raceala(ca sa-i zic asa) mergem si noi sambata la galerie




Vazut poze cu Zambarici!


vazut si noi :) da... va duceti la ultraviolete de va puserati la kiloti de baie? :)

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009



Iexact, sa ne protejeze !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

http://community.webshots.com/slideshow/576795157WhlRQG?mediaPosition=8
anastasia in plin carnaval impreuna cu tantia a ei si madame pisica(adica directoarea), care a speriat bine toti copii semn ca machiajul a fost reusit...altfel noi tot intr-un carnaval suntem si acasa...al otitelor.e o istorie fara sfarsit ca se pare ca din cauza alergiei la neamul penicilinesc nu prea gaseste dr antibioticul vindecator si tot testam, tot testam si poate om gasi in cele din urma leacul...din pacate, deocamdata, ne-am ales cu pb la burtica.dupa toate aventurile astea madmoazeaua era la 7250 la 11 luni, dar e vesele fericita si scoate dintii 3 si 4, asa ca nu imi bat capul prea tare.
marturisesc ca de multe ori am pus mana pe tastatura si am vrut sa scriu, dar mai multe motive "personale" mau tinut in loc, asa ca va spun acum doar ca am o imbratisare pentru fiecare din voi si sper, din tot sufletul, sa va gasiti fiecare linistea si rezolvarea pentru toate pb exprimate si neexprimate...
Cu copii care cresc, anturaje, talente, conditii, etc pot sa va spun ca e mult mai groasa decat ne inchipuim noi si ca nu avem decat sa speram ca lucrurile vor evolua in" bine" intotdeauna...Alex e abia la gradinitia si am primit evaluarea lui in care era copilul perfect doar ca o mai intrerupea pe ed cateodata. cum face asat si acasa, m-am gandit sa profit si sa-i zic: uite si ed are ac parerea ca noi ca ne-a scris ca uneori o intrerupi...a izbucnit in plins, ne-a zis ca nu se mai duce la gradi, etc, etc.(ziceai ca luase 2 la teza la mate pe nedrept)m-a destabilizat complet pe mom ca nu e deloc genul plangacios...am inteles apoi ca ed le povestise ca o trimita hartiile la parinti si cum el stie ca e ok la gradi nu cred ca se astepta...in sf, are doar 3 ani. in mintea mea, eu credeam ca pb de genul asta vor aparea candva dupa secole ca parac ieri era bebelus

Mergi la inceput