LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Georgiana
Asteptam vestea cea buna !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




pai asteptam, asteptam, da pina cind? :)

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

seara
intru si eu scurt ca cica a vrut neaparat sa il adoarma sotul si bineinteles ca nu i-a ieshit si acum iar zburda pe aici si imi scoate incarcatorul de la laptop.

bianca - am murit de ras zici ca nu e din magazin leaganul? ca la noi a cedat bouncerul(folosit doar ca leagan) si cautam unul de genul asta. daca piuie e minunat

ilinca - din ce in ce mai dulce Sophiphi...ma tot gandesc cat de dulce se mai poate face...ca e incredibil sa se poata mai mult.

eu nu ma bag in discutiile de azi pt ca merg pe ideea ca din doi oameni normali(in opinia noastra ) nu are cum sa iasa prea rau. si oricum mai am cativa ani de linishte pana sa ma gandesc la anturaj...asa ca ma bucur de ei. ce rost are sa ma stresez acum cu calculatorul cand cine stie ce o sa se inventeze in 10 ani. eu am copilarit cu poveshti pe vinil si muzica la magnetofon si am ajuns acu m la stick-uri, internet, mp4...etc.

vestea mea e ca bebe are 8dinti si o masea. masea care il chinuia de ceva timp dar nici acum nu sunt convinsa ca s-a terminat nebunia.

noapte buna




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Nikoleta tinem pumnii pt maine !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ah da, Bafta Niko!sper sa obtzi un salariu cat mai mare.


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

vestea mea e ca bebe are 8dinti si o masea. masea care il chinuia de ceva timp dar nici acum nu sunt convinsa ca s-a terminat nebunia.



Felicitari Vitamina dintosu' frumosu' ! sa nu il mai doara maseaua

Noi avem doar 2 dinti !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Fetelor intru repede ca sunt stresata rau. Bunicul meu are probleme de sanatate a plecat cu mama cu salvarea la spital astept cu nerabdare vesti. Tineti-ne pumnii. In general e un om extrem de sanatos la cei 92 de ani ai sai, as putea spune ca e uimitor cat de sanatos e asa ca ne cam tulbura vesti de genul asta.

Am vre-o 3 capitole de recuperat incerc sa citesc acum ca sa ma mai deconectez. Pup

PS Novus daca nu dormi si poti vorbii da-mi un bp vre-au sa te intreb ceva.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Magdyi, Galushca voi prin ce zone ale Belgiei locuiti/ati locuit? Ca am cateva intrebari, tre' sa-mi aleg universitatea pt stagiu si cel mai tare imi face cu ochiul Universitatea Catolica din Louven. Cine sta prin zona?? Am si eu nevoie de niste "estimari financiare".

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

aris, pupa dintosul pentru noi :)

mona, io stiu neste profi in belgia, la faculta, is ro amindoi. Ce sa ii intreb egzact?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Monica, am mai ramas cu niste idei nescrise: sper sa nu dau cu uluca-n gard, sau cum era zicala?

Ziceai de Aylu tau k nu te mai protejaza/rasfata ca inainte, ba chiar ca ar dori sa nu plingi. Dar, oare, nu e si asta o incercare de a te/va proteja, cind el sta cu frica in sin ca miine-poimiine dispare si tu vei fi obligata sa tii friiele in miini? Oare nu incearca sa te caleasca pentru viata grea de care spera sa nu ai parte, dar de care ii e atita de frica incit nu se poate stapini sa nu te pregateasca pentru ea?! Impresia mea e ca fiecare din voi comunicati dar nu discutati pentru ca sinteti pe idei paralele: tu nu vrei sa auzi ce spune el, pentru ca refuzi sa-ti inchipui o astfel de situatie; el nu te asculta in plingerile tale, din realitatea trecuta, pt ca se uita in viitor...

sper ca nu am sarit calul cu supozitiile mele


Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut poze cu Sophiphi!

Pupam si botul balos al lui Manole... Si eu ma intreb uneori daca Adela o sa isi mai aduca aminte de cum il "mangaie" pe Toto (mai mult il pocneste), dar el sta, saracutzul... desi il dor toate... despre cum iesim cu Toto la plimbare, despre faptul ca "Toto" a fost printre primele cuvinte pe care le-a spus... Oricat mi-as dori ca ultimul ramas din vekea mea familie sa imi mai ramana alaturi... la cei 15 ani ai sai... stiu ca nu va mai dura mult.

Felicitari lui Ale dintzosul! (noi avem doar 2 zimtzi)

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput