LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

sympliana,mersi de intrebare,da e ok,s-a trezit cand scriam msj trecut si nu a mai adormit,nu are nimik ,a papat bine,si este vesel,se joaca cu jucarioarele pe covor.cred k a fost doar obosit...l-am pus sa sape gradina,k tot a dat soarele.
Luca ce mai face?vine caldura si asta inseamna k venim si noi prin moghiorosh...dar we asta clar nu,caci sarbatorim...
app ,mai avem 2zile si...

fetelor maine imi tineti mie pumnii,caci merg sa vad pt o posibila angajare...sunt f f f happy caci cred k acum voi avea mai mult succes decat data trecuta...e ft aproape si de casa...am mai lucrat acolo,in zona aceea,nu este mare lucru(ma angajez ca si vanzatoare,operator pccasierita,toate la un loc..la un magazin ce vinde materiale de constructii) e bine si asa...decat deloc.Stiti de ce...pt ca banii nu aduc fericirea...dar o intretin...iar pt Mario si binee lui...am jurat sa fac orice



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Aoleu Monnvas, da nu am vrut sa zic ca oamenii de oras is anormali...si eu is nascuta la oras...si uite-ma



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

fetelor ,eu voi impaca cel mai usor treaba cu urban/rural...caci ,desi stam langa capitala,si probabil ca in capitala va merge la gradi,scoala...etc...traim k la tzara...cu noroi pana la genunchi,cu gaini in curte...si cu vecini care au porci,capre,oi...vaci si chiar caistem kam pe la jumate...avem poluarea de orash si conditiile improptrii de la tzara

stiu k nu are legatura cu ceea ce ati vrut voi sa exprimati...dar am zis numa de amuzament...desi asa e in realitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Aoleu Monnvas, da nu am vrut sa zic ca oamenii de oras is anormali...si eu is nascuta la oras...si uite-ma



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Ma rog, you got my point, apropierea de natura nu e o conditie sine qua non pt echilibrul emotional & sanatatea interioara, cam asta vroiam sa zic.

Cat despre citit si esecul ca parinte... Nu-s de acord. Ipoteza: daca Pisilinca o sa iasa o pictorita de geniu, dar fara chef de lectura? Daca gaseste alt mod de exprimare & canalizare a energiei?
[io iar vorbesc din experienta, pt ca la mine in familie toti is pe partea de stiinte exacte, numai eu am facut umaniste. Si numai io stiu cat m-am luptat pt asta]
Si mie mi-ar placea ca piticul sa mosteneasca pasiunea pt lectura. Dar nu cred ca asta il va face un om mai bun. Nu aveti si javre culte in jur?
[si iar revin la experienta personala: sor'mea nu se omoara dupa citit, nici nu mai are acum timp, e economist, dar din multe pdv cred ca sufleteste e mai buna decat mine]

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

nikoleta, multa bafta maine, tinem pumnii. Si eu abia astept sa ne vedem prin parc, si uitasem de party in we asta...iar in ala urmator party noi! Sa ne fie de bine!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Niko, bafta maine... E un inceput si jobul asta. Nu neglija facultatea... ca parca ziceai ca ai intrerupt-o.


Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Georgiana
Asteptam vestea cea buna !!!


Bianca, e super tare Vladimir !!Ce fain ca ati avut unde prinde leaganul , super tare distractia !!
Cat despre bruschete !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Aoleu Monnvas, da nu am vrut sa zic ca oamenii de oras is anormali...si eu is nascuta la oras...si uite-ma



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Ma rog, you got my point, apropierea de natura nu e o conditie sine qua non pt echilibrul emotional & sanatatea interioara, cam asta vroiam sa zic.

Cat despre citit si esecul ca parinte... Nu-s de acord. Ipoteza: daca Pisilinca o sa iasa o pictorita de geniu, dar fara chef de lectura? Daca gaseste alt mod de exprimare & canalizare a energiei?
[io iar vorbesc din experienta, pt ca la mine in familie toti is pe partea de stiinte exacte, numai eu am facut umaniste. Si numai io stiu cat m-am luptat pt asta]
Si mie mi-ar placea ca piticul sa mosteneasca pasiunea pt lectura. Dar nu cred ca asta il va face un om mai bun. Nu aveti si javre culte in jur?
[si iar revin la experienta personala: sor'mea nu se omoara dupa citit, nici nu mai are acum timp, e economist, dar din multe pdv cred ca sufleteste e mai buna decat mine]



Ce-mi plac discutiile astea fetelor ! Se vede ca sunteti ''umaniste'' aveti har la scris, felicitari !!

Eu cu cifrele toata ziua nu prea le am cu cu filozofia, na ca am facut o rima !!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Simplyanna, mi-a fost dor de tine !!

Asa de chestie tu ce meserie ai ? ca tare imi place cum vezi lucrurile si sunt curioasa daca esti tot cu ''literele'' ca Monnvas si Pisigri ?!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

nikoleta, multa bafta maine, tinem pumnii.


http://www.lucamic.blogspot.com/


Haideeeee Nikooo

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput