Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Doris,ai reusit,dar mai ai de sters primul link,sterge-l si vor aparea doar cele doua ascunse sub cuvinte.


Emy,Lali multumim

Lali la multi ani surorii tale,ce mai aventura!(sa inteleg ca s-a nascut la marginea acelui cimitir? wow)


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Buna fetele,

N-am intrat ca am avut un pui cam matait astazi.
Techila cum ai reusit performanta??
Moni si Alex succes,tin pumnii!


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Uram si noi la multe lunite dovleceilor sarbatoriti azi, sa creasca mari , frumosi si destepti.
Azi a facut si Paul vaccinul de 4 luni,a scncit nitel,i-a tras cateva picioare doamnei dr,pe unde a ajuns,si s-a potolit.Sper sa fie la fel ca si la cel de 2 luni,sa nu faca nici febra nici diaree.

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

fetele!

Gata cu munca "intelectuala" pe saptamina asta...asa ca ma pot apuca de chestii "placute": smotru in casa, gatit (azi vreau sa fac caneloni cu spanac), spalat tspe masini de haine si etc etc ...nu le insir ca le stiti voi.

Dar acum ies la plimbare ca sunt 11 grade la Cluj si un soare superb!

La multi ani dovleceilor sarbatoriti azi!!!

Va pup, revin!

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Doris,ai reusit,dar mai ai de sters primul link,sterge-l si vor aparea doar cele doua ascunse sub cuvinte.


Emy,Lali multumim

Lali la multi ani surorii tale,ce mai aventura!(sa inteleg ca s-a nascut la marginea acelui cimitir? wow)


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."



Iegzact.,stie si care este copacul dupa care s-a bagat mama la pish.Cred ca de aia nici nu are pic de teama de intuneric,inmormantari si alte ale

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Poate reusesc sa pun ceva poze noi azi...

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Lali pt sora ta .Ce poveste.Pe mine mma mai avea putin si ma astea in masina de paine cred ca de aia imi place painea!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

Lali pt sora ta .Ce poveste.Pe mine mma mai avea putin si ma astea in masina de paine cred ca de aia imi place painea!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi






Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna!
Am pus si eu pozele facute de mine in parc, daca mai are cineva curiozitatea sa le vada. (ale mele le au in plus si pe Ellenuta si Eva )
Am vazut o frumusete minunata de Emy, si un baietel SUPERB, mare pianist, adica Joshua al Mihaelei!
L-am vazut si pe Irinel, incantat de noua jucarie!
Si pe Monicuta cu ginerica al meu la plimbare cu Mimikosii!!! Mimika, imi place mult cum iti sta tunsa!
Si cred ca am mai vazut poze, dar nu-mi mai amintesc acum.
Alex, Moni, bafta la medic!
Techila, esti mare bucatareasa, mai, ce sa zic! Eu am obiceiul ca atunci cand dau ceva pe razatoare sa imi dau si o bucata din deget, sau cand ma uit la mancarea din cuptor sigur ating peretii aia fierbinti si ma ard de se face basica din aia urata. Eu in permanenta am cate o buba din asta la mana, din prea mult talent in ale bucatariei.
Acuma serios, sa pui ceva dezinfectant, eventual un unguent cu antibiotic sa nu se infecteze. Si bine pansat!
Mai fetelor, eu m-am indragotit de Natalix!!!! Mi se pare ca seamana cu Emma mea, e tot asa de finuta si draguta si blonduta! Imi venea sa o mananc ieri in parc!!!
Nela, nu te mai necaji ca nu ia Ana in greutate mai mult, ea este o draguta si frumusica oricum si o sa aiba o silueta de invidiat! Sa stii ca este printre preferatele mele fetite de aici!
Lali, sa-ti traiasca surioara si sa fie fericita!
Anomis, ce vorbareata esti!
Monikus, am vorbit cu Lullaby sa venim zilele astea sa ne plimbam si cu tine prin zona ta, evetual in parcul de la Pacii. Daca e frumos maine afara, sa te pregatesti de plimbare!
Nu mai stiu ce ati mai vorbit. Sigur am uitat sa mai nominalizez poze vazute, dar eu daca citesc in timp ce alaptez nu imi pot nota si pana apuc sa scriu sigur mai uit.
Azi sunt o duamna , mi-a venit o femeie la curatenie. Dar nu stiu ce puii mei face ca a stat sa frece in bucatarie mai mult de 3 ore. Nu stiu cand o termina in toata casa, si eu la 4 trebuie sa plec dupa Andrei.
Andre si Monique, m-am calmat cu aparatul ala de masaj cand am vazut cat costa! Oricum, Andre, sa ne zici neaparat daca are sau nu efect, ca daca stiu ca e intr-adevar bun, poate cine stie, o sa il cumpar si eu candva. Ca zice ca te scapa si de riduri, celulita, etc.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Danei nu mai stiu ce vroiam sa ii zic, dar o pup, asa, fara motiv!
Si pe Raluk o pup!
Ups, ce oi avea azi?
Eu tot astept sa intre Claucia sa ne puna poze cu suvitele recent facute. (ca am vorbit eu cu ea pe PM si mi-a zis ca s-a facut (si) mai frumoasa). Sper sa nu se supere ca v-am zis.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput