Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Doris, mamicule..cum sa te ajut cu semnatura? pentru ca linkul este prea lung si lateste mult pagina;
fetita ta este de exceptie!!! am vazut o poza cu un zambet de milioane! si nici puiul cel mare nu-i mai prejos!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


hello girls,

ce vreme e afara .. nu-mi vine sa cred.

lali sa-ti traiasca surioara si sa fie sanatoasa! prin ce emotii a trecut mama ta cand a nascut=o.

mada poate ii sparg gingiuta dintisorii lui iri ..

moni bafta la doctor! foarte tare tudorita cu micul dejun. l-a papat pe tot?

alex tinem pumnii sa veniti cu vesti bune de la ortoped! felicitari pentru intoarceri!

mihaela pup viitorul pianist!

monica imi pare rau ca dragoselul are o zi mai agitata .. pupici! ptiu .. am vazut trei baieti frumosi foc si doua mami la fel de frumoase! am tras cu ochiul si la pozutele cu zgatix .. ce-mi place cum papa el singurel .. e un scump!

techiluta of .. sper sa nu fie grav. pup

doris ce pui frumos ai! ce ochisori are ..

iuliapapusa va pupam si va asteptam cu drag! ti-am trimis PM.

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Doris ti-am facut eu semnatura,sterge-ti tot ce ai acolo,da reply la mesajul meu si copiaza ce ti-am scris eu mai jos,altfel se lateste pagina ff tare.Pup fetita frumoasa


Poze Theo

Poze noi







Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Fetelor va multumesc mult pt aprecieri,ma topesc pur si simplu cand citesc asa comentarii frumoase!

Techila sper din tot sufletul sa nu fie ceva grav,gluma gluma dar ai grija de palmita

Mai sa stiti ca-s numai ochi si urechi cu diversificarea-Hepilica,Nela,multam mult de info !


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

fetele in legatura cu diversificarea eu la inceput cand i am dat lui theo suc de fructe si piureul de fructe i le am dat cu ling doar supa cu bibe dar probl este ca acum ii dau legumele din supa cu ling si nu le vrea. Mami de joshua multumesc

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheohttp://picasaweb.google.ro/poze noi th103420065009604887088/PozeNoi?authkey=Gv1sRgCIzozvXD6eLsOQeo#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Moni-Iulia si Alex25 sa veniti cu vesti bune
kawaichan de cand ma chinui sa il arat pe Josh sotului,dar nu gaseam pozele ,abea astept sa se trezeasca sa il vada cat de scump e...
Mai ce copilasi mari(siguri sunt mai mari,stiu eu sigur) avem aici,papa bananuta,bv lor.Nici eu nu i-am dat cate o lingurita,2,3..i-am dat prima data putin,cateva lingurite mici,mici,si daca nu a avut nimic,a doua oara i-am dat pana a refuzat el. Azi a papat pireut din dovlecel,telina,morcov si pastarnac,vre-o 160 gr,si 50 ml laptic ,dupa care somn de voie.Acum doarme.
Anomis sunt eu vorbareata si poate,prea atenta la ce se intampla in jur...in rest e mai neinteresanta viata mea decat a multor oameni.
Ioanna la multi ani fericiti alaturi de sotz,sa va iubiti pe zi ce trece tot mai mult!
Multumesc frumos tuturor celor care i-au urat la multi ani surioarei mele,va pup dulce pe toate,la fel de dulce cat de mult o iubesc pe ea.
Techila sper ca nu e m,are buba,nu de alta,dar cum mai tastezi daca te doare palma?! sa treaca.


Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

ellenici fetele tale nu sunt mai prejos

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheoPoze Theo

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Buna dimineata!


Rose Maria
Alessia
Ilinca Anamaria
Alexia Teodora

Andrei Alexandru
Emanuel Marcu
Eric-Mihai
Dany




Multumim pentru complimente! Crisbebe MonikusKawaichan Danuta1979

Am admirat poze cu pianistul Joshua! Este superb Kawaichan !

Si poze cu frumoasa Theo! Intr-adevar Doris avem doua ochioase!

Vazut si pozele cu baieti frumosi Dragoselul si Mimikosi! Pai bine Monica asa baiat frumos o chinuie pe mami? Pup sa se linisteasca!

Moni_iulia si Alex va asteptam cu vesti bune de la doctor ca doar aveti niste puiuti perfecti

pe toate!

Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Asaaaa si vazui frumusete de Zgatix si doua bucati Mimikosi
Monica hang in there,hai ca trece si perioada asta (si incepe aia cu tantrum-urile,oops)



Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

ola

am facut mancare, foaaarte fericit si mandru a fost sotz cand a venit la masa. i-am aratat si pretul fericirii lui...buba mea...foarte usturacioasa, mai ales cand am dat cu bors pe ea....am facut iar legume pentru pui, dar tot degeaba...iar nu au mancat. abia astept sa merg la doctor sa vad cat au luat in greutate, daca au luat.

acuma...nu stiu ce sa fac....sa ma apuc de curatenie....sa ma culc....grea decizie

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput