Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Doris, ce mi-a placut poza cu baietelul tau imbracat in costum popular!
Trebuie sa va pun si eu o poza cu mine in costum popular din Maramures. AM fost intr-un concediu in Maramures si gazda unde ne-am cazat m-a gatit intr-o duminica cu un costum autentic de acolo si m-am dus asa la biserica. Ea m-a pacalit ca cica toti satenii vin asa, dar eram doar eu imbracata asa. SI tocmai atunci s-a oprit in sat un autocar cu francezi, care cand m-au vazut imbracata asa frumos au venit sa faca toti poze cu mine. Eram atractie turistica, ce mai! Trebuia sa le cer bani, ca m-au capiat cu pozele!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Urez si eu

La multe lunite!

aniversatilor de astazi.

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

multumesc cristina sa stii ca si mie imi place poza asta.noi iesim afara intram mai pe seara

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Doris, ce mi-a placut poza cu baietelul tau imbracat in costum popular!
Trebuie sa va pun si eu o poza cu mine in costum popular din Maramures. AM fost intr-un concediu in Maramures si gazda unde ne-am cazat m-a gatit intr-o duminica cu un costum autentic de acolo si m-am dus asa la biserica. Ea m-a pacalit ca cica toti satenii vin asa, dar eram doar eu imbracata asa. SI tocmai atunci s-a oprit in sat un autocar cu francezi, care cand m-au vazut imbracata asa frumos au venit sa faca toti poze cu mine. Eram atractie turistica, ce mai! Trebuia sa le cer bani, ca m-au capiat cu pozele!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE



cat esti de draguta!!! [emoticon de pe YM care strange-n brate]
te tzuc tare, tare!
poze! poze!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Alex, Moni-Iulia sa va intoarceti cu vesti bune de la medici!


Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Ola, olaaa!!
Am venit de afara, am stat cam o ora, m-am plimbat prin satucul meu pustiu...dar a fost frumos, am mai respirat ceva aer ca m-am saturat de stat in casa...
Sunt la recuperari, si vroiam sa-i zic Iulikai: ia zi la tanti Gianina, cand vii in Iasi? Ca eu sunt in august acasa, si ne putem vedea, sa nu mai zici ca esti neintalnita.

Revin...sper

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Cecilia musai sa ne intalnim maine! vorbim la telefon; spor mult la trebaluiala!



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Am vazut si poze de la intalnire, va invidiez...sincer Tare as fi vrut sa fiu si eu!!!

Si poze de dovlecei suuuuuperbi!!!

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Ne-am intors de afara. E tare frumos cu toate ca dimineata se anunta o zi uracioasa si ploioasa. Acum e soare si cald. A fost placut.

Nela, ma intrebai de Maia . E bine, draga mamii. E vesela, se intoarce de pe spate pe burta si uneori si invers (mai nou!). Apuca tot ce prinde si baga in gura. Isi prinde talpile si le trage in sus, probabil in dorinta de a ajunge cu ele la gurita . Gongane, lalaie, spune fraze inteligente folosind cuvinte elevate si clar exprimate . Papa legume piure(cand are ea dispozitie), fructe (aici stam mai bine) si laptic cu cereale. E foarte energica. E o scumpa.

Ana ce mai face?

Doris - am vazut poze cu bb. Ce scumpic e! Si ce urson mare are.

Mai fetelor, eu am ramas sub imperiul emotiilor dupa citirea postarilor de la "donatii". I-am scris unei mamici ca ii pot dona un scaunel de masa nou nout, nefolosit si am intrebat-o daca mai are nevoie de el, dc nu cumva intre timp nu a primit unul, caz in care as prefera sa il dau altui copil. Mi-a raspuns spunandu-mi ca i-a promis in urma cu 3 saptamani cineva ca ii va da un scaun, dar ca nu a mai revenit cu detalii si nu stie daca il va mai primi. Mi-a promis ca in cazul in care il va primi totusi si pe acela il va "dona altui copil nevoias". Va dati seama? COPIL NEVOIAS. Atat de tare m-a impresionat.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Mihaela este absolut mortal Josh, Andreea se intindea cu manutele la ecran cand l-a vazut, si are un par de vis. Chiar nu ii intra in ochi?

Mergi la inceput