Copii din 1995-1998(36)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi multi ani cu sanatate dragele mele !!!



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Doamnelor,va doresc o zi excelenta, din toate punctele de vedere!
Sa fiti iubite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

La multi ani, mamicilor



Ajutati-l pe Dan !
Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Sa fiti iubite si fericite!!!




"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

va doresc ce-i mai bun si mai frumos!sa fiti iubite!

cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La multi ani dragelor, scuzati intazierea unui om al muncii care numai acasa poate sta pe net si atunci cu program redus. Va pup!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Buna mamicilor, si La multi ani de ziua femeii !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

O primavara insorita! La multi ani cu multe bucurii!

Mihaela770, daca Andreea nu are o distanta mare de parcurs si evident, nu e o ora tarzie, ar fi chiar bine s-o lasi sa se descurce si singura. Noi i-am lasat pe copii sa mearga si singuri, dar pt. cateva statii. L-am mai lasat pe And la teatru cu prietenii si chiar e bine ca invata sa se mai orienteze in spatiu. Iar cand au fost la o olimpiada a mers doar cu colegele si s-au descurcat bine.
Prin apropiere de casa, i-am mai lasat cu colegii la o pizza, ocazional. La mall preferam sa mearga / sa mergem cu insotitor adult (ma refer aici mai mult la Ana).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Saptamana trecuta pierdusem subiectul. Am intrat, si nu l-am gasit. Nu stiu care a fost baiul.

Saptamana asta trebuie sa-l inregistram pe Elliot la liceu, dar am scos de la ei, sa-mi returneze suma de inscriere daca nu v-a merge la ei din toamna.
Maine Elliot are excurcursie cu clasa / scoala, la Knotts Berry Farm, si e in extaz. Dar deja am inceput sa ne certam, ca el vrea sa-si ia ipodul, eu vreau sa-l lase acasa, ca sa nu aibe ce sa piarda. Pana la urma i-am zis sa faca cum vrea el, dar altu' nici ca mai pupa, daca-l pierde.

Mihaela 007 la varsta lor, isi cauta independenta. O mica iesire cu prietenii prin zona, nu are ce sa-i strice. Eu insist mult ca baietii sa iasa cu prietenii, prin zona, si binenteles sa stiu unde e si cand ajunge acasa. Si eu zic ca si Agho, atata vreme cat nu e f departe, si stii unde e, las-o.

Mara m-a impresionat TB al tau cu floarea. Ce mai, gentelman.

De Ana-Maria ce mai stiti? Eu nu pot intra pe blog ca nu m-am semnat,si nu mai stiu nimica de ea. Ana - iti duc lipsa.

Mihaela mai inoti prin nametii de zapada?

MqqM cum fu la Dominicani?

Andra cum mai e ursul nefumator? Tie cum iti merge cura de slabire?

Vic am crezut ca apari mai des daca ai scapat de sefie....

Mergi la inceput