Copii din 1995-1998(36)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

La multi ani , Anca, cu impliniri si realizari, multa sanatate , fericire si bucurie Petrecere frumoasa

Mirela



Mihaela, da conteaza notele, a fost usor, dar el a luat doar 8 Astazi e sedinta cu parintii, oi vedea ce mai spune diriginta

tuturor

Ajutati-l pe Dan !
Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Va multumesc de urari fetelor, santeti niste dragutze.

Elliot, mai nou asculta la ACDC, si cam asta aud toata ziua.

Aseara am fost la festivalul de teatru, si Matei... ufff... Matei a avut probleme cu toga, si era cu capsa pusa cu taica'su ca nu i-a facut garderopa corect... Mai comenteaza si mama ceva, lui Matei nu i-a convenit, si aia a fost cireasa, ca a pus botul.
Azi dimineata nu m-au bagat in seama, nici La multi ani nu mi-au zis. Elliot a avut grija sa tipe la mine... asa ca sa-mi faca ziua mai frumoasa. Drept pentru care, maine imi fac bagajul si merg in Orange County dupa servici. Mama avea deja hotelul rezervat pentru ca planuia sa mearga la un "Convention" de cateva luni de zile, asa ca ma duc si eu. Ies cu fetele la bar, si las baietii acasa sa se descurce.

Asta seara am clasa, asa ca ajung dupa orele 22, in cazul in care va ganditi ca baietii vor sa indrepte ignoranta lor cand ma intorc acasa... Lasa ca nu le iert eu asta cu una cu doua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Anca, draga

Va doresc la toate un we placut.
Noi duminica dimineata o luam spre capitala. Deja mi-e groaza ce nebunie o sa fie pe-acolo. Ne intoarcem luni.
Uitati, suntem pregatiti de concert


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Anca, draga, deci petrecere de gagici. Nu-i tine de rau, minte de copii. N-au facut-o sa-ti strice ziua

Distractie pe cinste, sa va incarcati bateriile,mirela
Fan, fan, Andrada, n-avea nici o sansa cu asa parinti

we maxim va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi multi ani Sanca,cu sanatate si bucurii si cu tot ce-ti mai doresti tu!!!

Mirela distractie placuta la concert.

Mara mersi pt urare,sa fie la toata lumea!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Happy Monday

Ei, mirela cum fu? V-ati incarcat bateriile?

Reclama asta nu ma lasa sa scriu

Mamicile cu examene, cum sunteti? Hai ca trecu hopu.

Anca, te-ai relaxat?

Noi azi am dat teza la mate, m-a sunat, cica e de bine, spera la 9.50, sa vedem ce parere are si profa . Vineri are la romana. Doua intr-o saptamana[din motive de deplasare concursuri nationale si dansatori la Los Angeles]. Bine ca macar s-a mai racorit.

Saptamana buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mirela asteptam impresii la cald

Mara sa dea Dzeu sa fie cel putin 9.50.Si noi avem la romana maine,cea de la mate a fost f grea ,le-a schimbat subiectele in ultimul moment deoarece a prins o fata cu subiectele rezolvate(le luase de la alta clasa a 7 a)

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Eu nu am nimic special de zis, am trecut doar sa va salut, sa va urez o saptamana buna si bafta copiilor la teze si teste!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Thunder...Thunder...
Am venit aseara, acum sunt la birou, obosita si cu un chef de munca
A fost fain, nebuniiieee....Am stat in zona din fata scenei, in partea stanga, la 7m de scena ingusta care impartea in doua spectatorii; asa ca atunci cand trecea Angus cu chitara eram aproape de el...
De data asta organizarea a fost OK. Si noi am gasit cazare la 10 min de piata Constitutiei asa ca a fost in regula si din punctul asta de vedere. Andrada a fost foarte exciting, i-a placut mult, mult peste Rolling Stones. Un show adevarat!
La plecare spre Buc , ne-am agatat steagul pe gemurile laterale ale masinii; pe drum saluturi de la rockerii din trafic Am fost toti 7 cu o masina, asa ca ne-am distrat maxim...Va dati seama, la varsta noastra...oameni batrani fara minte...


tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Buna dragelor!
Sanca, draga mea, muuulta sanatate si impliniri personale cat cuprindeee! La multi ani!!!
Sanca, imi pare rau ca nu am mai reusit sa trec pe-aici ca sa-ti fac urarile cu tot dragul, de ziua ta. Sper sa-mi accepti scuzele. Cum ai petrecut in Orange County?...


Mirela68, duminica dupa amiaza am ajuns prin centrul Buc. si erau o multime de tineri etc imbracati adecvat evenimentului. (Am fost la o inghetata cu inca 2 mamici si fetele noastre plus inca o prietena de-a lor. Dar la iesire, cum a inceput vantul sa bata, ne-am intors acasa.)
Felicitari Andradei pt. nota din teza!Bafta si la celelalte!

Flower, bafta la teze! Si Ana va da vineri la romana. La mate au dat-o mai demult, dar sapt. trecuta a venit corul din Franta si au avut activitati peste activitati de tot felul.

La evaluarile nationale, And a luat la romana - 9.20 si la mate - 8.25. Si la tezele de pe semestrul asta, tot asa, nota mai mare a fost la romana - 9.20, iar la mate - 8.40. Mai avem putin si se-ncheie ciclul gimnazial si treb sa ne pregatim listuta cu liceele la care si-ar dori sa mearga. Decizia finala n-a fost luata, asa ca nu ma intrebati.

Andra, ti-am vazut parte din poze de la iarba verde... Bafta si voua la teze si numai bine!




Dragelor,
Printre zile bune am avut si unele mai putin bune (ca sa fiu draguta). Concertul celor doua coruri a fost minunat. Vineri s-a tinut. Ieri au fost si la Giurgiu, tot pt. un concert. Trebuie sa va spun ca francezii s-au simtit ff bine in timpul sejurului in Ro. Iar copiii care au fost cazati in familii s-au simtit ff bine si au legat si mai mult prieteniile cu copiii romani. Aseara imi venea si mie sa plang. Erau induiosatoare fetele, ca s eimbratisau si parca nu vroiau sa-si mai dea drumul. Azi, francezii se vor intoarce la ei acasa, cu impresii ff frumoase. A iesit minunat! Vineri, n-as fi vrut sa se mai termine concertul. (Ma rog, fiecare, cu conertul lui , Mirela68 cu al ei, noi cu al nostru).

Mergi la inceput