Fulgusori de nov-dec 2009 (28)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_driana

Lavi, multumesc pt aprecierile la pozele lui David, esti o draguta

vad ca esti singura care a fost curioasa sa se uite, poate daca activam si eu mai mult pe aici, erau si pozele mai ,,admirate''.



cumva tu ai vazut toate pozele cu fulgusorii si nu am vazut eu postarile tale?



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2009 spune:

Gata,am trimis pm-uri fetelor care nu au mai postat de ceva vreme

Mamici de fulgusori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

multumesc de ajutor cu voturile un brat dept voi

imbaiat si culcat copil, ma duc la pretenu' meu stepper-ul sa ma mai cu celulita

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionelo draga un buchet mare de si un miel de paste plus 10.000 de scuze. Imi era cam foame ce e drept ca si ieri cand pe fuga am mancat un i scriind eri etc.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta_80 spune:

raluci - VOTAT !
ralu seby, dymomo, crissa13, Lidia74 va -am si va multumim frumos pentru vizionare.
krelia
Ramo - eu personal sunt anti-orice fel de mancare la borcan pentru bebe....totul va fi pregatit de Mamipentru Iulia
Dominic e pe 26 Oct si Iulia pe 26 Nov... exact o luna diferenta
DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta_80 spune:

Am primit www.slimball.ro/" target="_blank">reteta asta de slabit pe mail...parca stiu astia ca am nevoie urgenta sa incep sa arat a femeie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Ionelo draga un buchet mare de si un miel de paste plus 10.000 de scuze. Imi era cam foame ce e drept ca si ieri cand pe fuga am mancat un i scriind eri etc.

mami fericit de Dan Mihail

Scumpa, stii ca nu m-am suparat?! Da?!
Ionel e numele lui tata... si ma uitam cam intr-un ochi...
na... ma gandeam sa nu fac o criza de identitate sexuala


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Gata pe azi..sper..a adormit gaza mea...si mie aproape mi se inchid ochii...dar vroiam sa va intreb...cum dati voi kg jos... prin dieta sau sport?
Noapte buna!!!

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

salutare...

sunt intre 2 hraniri de mucosi si am aruncat si eu un ochi pe forum...
se discuta despre diversificare...f interesant..noi suntem exclusiv pe LP de la inceput, asa ca parca vad ca peste o luna ne apucam de meniuri
drept urmare am trimis pe fulgusori2009 2 carti cu retete pt copii...le-am primit si eu si sincer nu m-am uitat deloc in ele, asa ca nu stiu daca sunt ok
am vazut ca s-a discutat suzeta versus degetel... la mine Eva accepta suzeta, dar nu mereu, isi suge si degetele (prefera stanga)
Dragos, cred ca a luat suzeta de 2 ori pana acum, odata in masina cand veneam de la vaccin si alta data la o iesire afara (cred ca la prima iesire)...in rest, degetul mare la greu, daca ii strecor suzeta pe langa deget, dupa 2 smocaituri o arunca cu bolta... nu prea am ce ii face momentan ca sa o accepte...degetul e cel mai bun
Cred ca Eva are cosmaruri...se tot mataie in somn, uneori se trezeste pur si simplu urland, alteori incepe si chitaie si respira foarte repede si agitat... de intrebat pediatrul sa nu fie altceva
maine trbuie sa ma duc sa ridic banii de la primarie... sper sa iau si trusoul si indemnizatia , sa nu ma mai cheme altadata ca numai de stat pe drunuri nu am timp si chef
si ...de luni intru in CIC...trebuie sa fac dosarul si sa astept banii
am verificat azi cardul si am gasit virati in februarie 400 ron...acum stau si ma intreb : sunt 2 alocatii dar doar pe o luna (am nascut pe 30.11, ar trebui sa fie mai multe luni ..) sau au gresit si mi-au virat doar pt unul din copii pe 2 luni...
trebuie sa ma luminez cumva.... sa sun la banca sau la primarie? (pe extras scrie doar "alimentare card")

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Bonsoir mesdames,

Diana, Stephy aka WONDERWOMEN de unde atatea resurse sa va mai ocupati si de bucatareli forumistice (iar Diana se initiaza si in tainele socroseniei desavarsite)?Buna idea cu PM celor care nu au mai scris.
Di, iau si eu teatrul in ureche maine sa imi susure vocea lui Pittis ceva frumos.

Lili, pai da, maimuta aia face in fel si chip, am pus-o in functiune. Ai vazut ca si balena zice ceva ? Auzi, cum e cu dintisorul printesei? Chiar apare? Tu ii dai calciul piticutei? Ca am io o teorie neconfirmata ca daca dai calciu pot creste dintii mai repede dar mai prosti, asa cum poate grabi inchiderea fontanelei.

CRLP Cum mai sunteti?

Andre ioi, daca am adormi copchii asa, ce bine ar fi. Fugi la locul faptei, nu rata.

Raluci Votat si eu. As putea sa bag si eu acu'm stepper dar gasesc scuza in faptul ca scartie si trezesc copilu'
Dymo- spune-ui socroseniei sa faca ceva de mancare acasa ca tare mult va place cum gateste. Sau ca te intalnesti cu fetele de pe forum.
Ionelaaaa se apropie ziua ta, am vazut intamplator pe prima pagina

Noapte buuuna

mami de bebe MATEI (10.11.2009)

Mergi la inceput