Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

spera ca la urmatoare intalnire cu dovlecimea in parc sa ne primiti si pe noi, noile venite.Precizam ca noi stam in titan la auchan plimbare placuta fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Eu ajung la 12:30 si va sun...imendiat bem lapticul, ne imbracam si plecam...ne vedem acolo.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mai vroiam sa multumesc fetelor care zic ca am mai slabit.....Mie nu mi se pare suficient dar e satisfacator....
Nu e locul potrivit si nici felul meu sa ma plang dar am slabit ca nu am mancat....am avut zile in care am fost sora cu senzatia de lesin si cu dureri de cap.....ca nu mancam decat seara tarziu cate ceva....
Asta e, trec toate. Tot e bine ca are davidelu laptic, deci se verifica afirmatia aceea ca si femeile din africa alapteaza si au lapte foarte bun.
Eu nu sunt chiar acolo ....dar comparatia e buna.
In sarcina am avut numarul 16 iar blugii aia scurti sunt 14. Ma declar fericita la un 12 ...dar e departe.

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

fetelor care sunteti mai descurcarete in ale butonatului poate imi ziceti cum pun si eu niste foto si cum fac sa apara la semnatura nu radeti de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

sa stii luto ca si eu cred ca ai slabit . eu nu am slabit mai deloc din contra am pus dar ce sa fac atata timp cat bubu papa tzizi nu prea imi fac griji am timp de cura dupa ce numai alaptez andrei a supt pana la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Mai fetelor care sunteti asa mai triste, in categoria mea.....hai sa vedem si partea buna.....sa plece dom'le in parc sa se aeriseasca ca sa nu mai umple zeci de pagini pe aci....asa pot si eu sa intru relaxata cu o cafea in mana si sa citesc o pagina jumate, sa mai fac si altceva....nu sa calaresc de nebuna 2 capitole jumate din care nu mai inteleg nimic.

Delia, am uitat sa te pup cu drag si sa-t traisaca do'nsoara care deja primeste flori

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


bine zis


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

fetelor care sunteti mai descurcarete in ale butonatului poate imi ziceti cum pun si eu niste foto si cum fac sa apara la semnatura nu radeti de mine


draga Doris, bine ai venit .
eu ca sa pun poze, iau un post de la o fata care are poze si inlocuiesc adresa ei de poze cu adresa de la pozele mele si mi-a iesit de fiecare data.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ce intalneala!!
Vreau sa ies si eu mai tarziu prin IOR,dar mi se pare cam frig.
Cum e afara,aveti idee?


Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Neata!

Sunt suparata ca mi s-a virusat calculatorul si de duminica nu am mai putut intra sa va citesc. Si acum merge ff greu, imi scaneaza in timp real fiecare pagina si simt ca mooooor

Fetelor din dr taberei va ividiez! Si eu as vrea sa vin sa ne intalnim dar eu stau in celalalt capat al orasului.
Nu sta nimeni in Titan? Noi iesim aproape in fiecare zi in parcul Titanii (de langa policlinica) si cand e tare frumos mergem si in IOR.



_
Mami de baietel scump Victor Adrian (02.10.2009)

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

sa stii luto ca si eu cred ca ai slabit . eu nu am slabit mai deloc din contra am pus dar ce sa fac atata timp cat bubu papa tzizi nu prea imi fac griji am timp de cura dupa ce numai alaptez andrei a supt pana la 1 an



[url="http...."mami de theodora ioana 01.09.2009 si andrei gabriel 23.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Andre, vin io, vin io!!!!! La 12 e perfect, ne vedem pe plaja!Fetelor, astazi va plimbati singure prin Moghioros, eu plec la plaja!Andre, ca te-am prins, ia zi, ce e cu solutia aia de crescut parul mai repede? Cum se numeste?Am vazut pozele cu Chiara, e frumoasa rau!!!!!!!!!!
Draga mea, este un aparat numit Galvanic Spa, care face masaj la fatza pentru riduri, la celulita, la par si la nu mai stiu ce. Solutia pentru apartul asta se numeste Newskin. Se gaseste doar in SUA, dar coafeza mea de aici este distribuitor pentru Italia si iti pot face rost de la ea. Eu zic sa mai astepti putin pana vad efectele si trimite-mi PM daca te intereseaza apoi. Te astept pe mal ......Multumim de aprecieri Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput