Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Cum a picat mesajul meu,ca nuca-n perete,intre orare si locuri de intalnire
Il incepusem la pagina 3...dar am vb intre timp la telefon cu prietena mea...

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Ladies, e 12 sau 12.30?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

numai este nimeni ? acum cand bubu doarme ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

vai mai fetelor ce va invidiez cu intalneala voastra....acum traiesc pana deseara ca sa vad si eu poze cum am vazut mai demult cu mamicile acelea care alaptau in parc....de la alta odisee.....Pe atunci mi se parea ca nu vom ajunge si noi acolo dar uite

Distractie placuta !!!!

Dovleceii nostri cei mari sa traisaca azi de ziua lor.
Sabina sa te bucuri de fete zi de zi !

Mary, am uitat sa zic sa faci si tu o poza mare cum are fragutza, cu baietii sa o pui pe hol...nu la ei in camera....ca ma gandesc ca lor le-ar place mai mult ceva poze cu masini

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

gata, inchid calculatorul....ma duc sa ii imbrac si purcedem. sper sa ajung unde trebuie. pup

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Neatza, ladies!

La multe lunite inainte, Lisa & Calin!

Selen, Lulluby, ma exprim ca o cizma, clar! Nu e mai greu de purtat, chiar e fain, dar incercam sa zic ca ma dor pe mine coastele ca le am iesite in afara, adica nu e de la sling e de la mine!

Si vin si io in parc azi! Cu Natix in sling!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


atunci e clar ca eu n-o sa am problema asta, ca ale mele coaste sunt acoperite bine de un strat grooos de grasime si sunculita

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neata
LALI multumim de cafeluta
Cuscra DELIA am o frumusete de nora ca o floare,ma bucur ca v-ati facut program.Apropo v-ati mutat?
CRISBEBE eu zic ca nu e nici un grup in care sa nu poate intra nimeni numai ca unele(eu) nu ma prea pricep la chefuri asa ca raman pe dinafara dar ma amuz tare cand le citesc pe fete.
ANDRA felicitari pentru prietena ta,abia astept sa te vedem si pe tine la tv si sa spun:"e fata mea dupa forum"
LA MULTE LUNITE sarbatoritilor de azi,avem fetita mare de 7 luni,vai ce repede trece dar e frumos cu puii langa noi
Eu de ce nu am pe nimeni in Pitesti?dar tot ajung eu odata la bucuresti sa va vad si eu
Ce-am mai citit?am uitat dar imi aduc eu aminte pe parcurs
Aaa,am vazut ca Davidelul mananca o groaza de fructe,e baiat mare
ALEX eu ieri de ex l-am imbracat pe Iri cu un body,strampi,bluza si salopetica si pe deasupra o gecuta.
Intre 1-4 imi vine jumperul,pana atunci trebuie sa bag aspiratorul si sa spal pe jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Fragutza, intre 12 si 12.30, cum poate fiecare. SI ne sunam cand ajungem. Am vorbit cu Anomis si ea vine la 12.30

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mai fetelor care sunteti asa mai triste, in categoria mea.....hai sa vedem si partea buna.....sa plece dom'le in parc sa se aeriseasca ca sa nu mai umple zeci de pagini pe aci....asa pot si eu sa intru relaxata cu o cafea in mana si sa citesc o pagina jumate, sa mai fac si altceva....nu sa calaresc de nebuna 2 capitole jumate din care nu mai inteleg nimic.

Delia, am uitat sa te pup cu drag si sa-t traisaca do'nsoara care deja primeste flori

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Luci,la vara renovam apartamentul si sa stii ca e tare buna ideea ta si-asa am hol mare,o sa arate super (si pana atunci sper sa mai fac sesiuni din astea foto,cu poze profi)

Distractie placuta fetelor.Asteptam pozeee

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput